Οι Red Hot Chili Peppers έρχονται στην Ελλάδα!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Αρενα θα εισαι?

Οι περισσότεροι νομίζω αρένα επέλεξαν..
Απλά θα επικρατήσει πανικός ειδικά στην αρένα και δεν ξέρω πόση και τι είδους οργάνωση θα υπάρξει.

Το κόστος γαρ πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Οι περισσότεροι νομίζω αρένα επέλεξαν..
Απλά θα επικρατήσει πανικός ειδικά στην αρένα και δεν ξέρω πόση και τι είδους οργάνωση θα υπάρξει.

Το κόστος γαρ πολύ...
Μωρε εγω κερκιδες θα ειμαι αλλα το μετανιωσα.Θα εχει περισσοτερο τζερτζελο(:redface:) αρενα.


nafasskata δεν ειμαι σιγουρη οτι αν τους βλεπαμε επι προσωπικου θα τους λεγαμε αυτο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
nafasskata δεν ειμαι σιγουρη οτι αν τους βλεπαμε επι προσωπικου θα τους λεγαμε αυτο:redface:

Να τους πείτε και αυτό. :P

Εdit: "nafasskataa" παρακαλώ! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μου ζήτησε ένας φίλος να του πάρω εισιτήρια από το ίντερνετ..μπήκα στο ticketpro και μπορούσα να αγοράσω μόνο ένα για αρένα:/: έχουν εξαντληθεί ή έχει κάποιο πρόβλημα η σελίδα? μπορεί να δοκιμάσει κάποιος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δεν ήταν επιλογή τους Έλενα ;).
Από πού το συμπεραίνεις αυτό αλήθεια;

Σορι που αργησα Zucker!
Δεν ηξερα οτι εφθγε μονος του ο Fr απλα ηταν ο κιθαριστας που ειχα συνηθισει , μου αρεζε πολυ
Τωρα οσον αφορα τους ιδιους πιστευω οτι εγιναν αρκετα εμπορικοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Μου ζήτησε ένας φίλος να του πάρω εισιτήρια από το ίντερνετ..μπήκα στο ticketpro και μπορούσα να αγοράσω μόνο ένα για αρένα:/: έχουν εξαντληθεί ή έχει κάποιο πρόβλημα η σελίδα? μπορεί να δοκιμάσει κάποιος??
Johnnaousa ναι δυστυχώς τα εισιτήρια για αρένα έχουν εξαντληθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Θα αξίζει λέτε?

Δεν ακούω πολύ Red Hot, αλλά ως μεγάλο συγκρότημα που είναι δεν μπορώ να μην το σκεφτώ..

Το κόστος όμως όπως είπαν, δεν είναι και μικρό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ειναι ακριβα τα καταραμένα τα εισιτήρια... 10-15 ευρω πιο κατω θα ειχα παει!!
θα προσπαθήσω να κερδίσω σε κανέναν διαγωνισμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα αξίζει λέτε?

Δεν ακούω πολύ Red Hot, αλλά ως μεγάλο συγκρότημα που είναι δεν μπορώ να μην το σκεφτώ..

Το κόστος όμως όπως είπαν, δεν είναι και μικρό..
Οτι θα αξίζει είναι σίγουρο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Ω ΝΑΙ! Θα είμαι κι εγώ εκεί:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ευκαιρια για ενα meeting :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess18

Νεοφερμένος

Η princess18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Τελείωσε τα εισιτήρια αρένας στο ΟΑΚΑ? Είναι δυνατό κάτι τέτοιο?

Κρίμα, κι ήθελα πολύ να πάω κι εγώ, αλλά δεν προλάβαινα να αγοράσω τα εισιτήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Φυσικά και είναι δυνατό.
Μόνο την προσέλευση τις πρώτες μέρες της προπώλησης να σκεφτεί κανείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Τελείωσε τα εισιτήρια αρένας στο ΟΑΚΑ? Είναι δυνατό κάτι τέτοιο?

Κρίμα, κι ήθελα πολύ να πάω κι εγώ, αλλά δεν προλάβαινα να αγοράσω τα εισιτήρια.

Εδώ είχαν τελειώσει στους Πυξ Λαξ:loltooth:
αλλά οκ,εκεί ανεβοκατέβαινες ελεύθερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τελείωσε τα εισιτήρια αρένας στο ΟΑΚΑ? Είναι δυνατό κάτι τέτοιο?

Κρίμα, κι ήθελα πολύ να πάω κι εγώ, αλλά δεν προλάβαινα να αγοράσω τα εισιτήρια.

Ακούσατε ότι ίσως έρθουν κι οι Coldplay?
Εμ πρώτη φορά έρχονται..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess18

Νεοφερμένος

Η princess18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εμ πρώτη φορά έρχονται..:)


Δίκιο έχεις. Έπρεπε να το είχα καταλάβει.

Πλέον δηλαδή ποια εισιτήρια μένουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δίκιο έχεις. Έπρεπε να το είχα καταλάβει.

Πλέον δηλαδή ποια εισιτήρια μένουν?

E, γενικά σε όσα κάθεσαι..

https://shop.ticketpro.gr/el/Event/Detail/878/red-hot-chili-peppers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
από ίντερνετ ισως και να έχουν εξαντληθεί όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
11 μέρες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
See you there! Και εγώ αρένα... Από γενάρη εχω κλείσει... 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top