Οι παρουσιάσεις μας!

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ωραια ηταν η παρουσιαση σου, αν και γενικα δεν ειμαι αντικειμενικος κριτης γιατι ειμαι σχετικα Γερμανοφιλος (3 χρονια δεν ξεχνιουνται ευκολα).

Σε ποια πολη στη Γερμανια μενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Χμμμ να μια που εκανα πριν 2 βδομαδες στα αγγλικα (στο πανεπιστημιο). Εχω ενα θεμα στις παρουσιασεις, αν και προσπαθω να ειναι ολα τελεια στο powerpoint, εχω υπερβολικο αγχος.... Υπερβολικο ομως, και πιστευω φτεει που παλια σε μια ομιλια μου εκανα ενα λαθος και ειχαν λιωσει ολοι στα γελια... Πρεπει να βρω τροπο να το διορθωσω...
Και εγω εχω αγχος σε τετοια:εργασιες και παρουσιασεις (μιλαμε για εργασια που επρεπε να κανω στην α λυκειου....πραγματικα δεν ξερω τι θα κανω στο παανεπιστημιο:/:)
Ωραια η εργασια σου!!!Βιολογια σπουδαζεις?:)
Υ.Γ να προσπαθησεις να αποβαλεις το αγχος σου δεν βοηθαει σε τπτ:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ωραια ηταν η παρουσιαση σου, αν και γενικα δεν ειμαι αντικειμενικος κριτης γιατι ειμαι σχετικα Γερμανοφιλος (3 χρονια δεν ξεχνιουνται ευκολα).

Σε ποια πολη στη Γερμανια μενεις?

Σε ευχαριστω :) εχει ατελειες και ειναι δυσκολο γιατι πρεπει να ετοιμασω και τα λογια που θα λεω κατα την διαρκεια της παρουσιασης μου ( βασκ αυτο ειναι που με εχει κατα αγχωσει). Δεν μενω στην Γερμανια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Το αγχος που εχω ειναι τραγικο, δηλαδη μπορει να μαι μπροστα απο 5-6 ατομα και να εχω αγχος... Ναι Βιολογια στην Κρητη.. Προσπαθω να κανω οσες πιο πολλες μπορω μπας και το ξεπερασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Το αγχος που εχω ειναι τραγικο, δηλαδη μπορει να μαι μπροστα απο 5-6 ατομα και να εχω αγχος... Ναι Βιολογια στην Κρητη.. Προσπαθω να κανω οσες πιο πολλες μπορω μπας και το ξεπερασω...
Καλο αυτο,αν κανεις ετσι προφανως καποια στιγμη θα σου φυγει;)
Και εγω βιολογια θελωωω:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Σε ευχαριστω :) εχει ατελειες και ειναι δυσκολο γιατι πρεπει να ετοιμασω και τα λογια που θα λεω κατα την διαρκεια της παρουσιασης μου ( βασκ αυτο ειναι που με εχει κατα αγχωσει). Δεν μενω στην Γερμανια :)

Τοτε σου ευχομαι στο μελλον να εγκατασταθεις στη Γερμανια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Το ελπιζω! Καλη επιτυχια, και να ξερεις εδω το τμημα ειναι πολυ καλο, τουλαχιστον σε σχεση με την Αθηνα (μονο με αυτο ξερω) θεωρειται σχετικα καλυτερο, για αυτο μην κοιτας μορια :P Just saying.... Εχω και αλλες παρουσιασεις που θα μπορουσα να ανεβασω αλλα ειναι πιο εξειδικευμενες!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Το ελπιζω! Καλη επιτυχια, και να ξερεις εδω το τμημα ειναι πολυ καλο, τουλαχιστον σε σχεση με την Αθηνα (μονο με αυτο ξερω) θεωρειται σχετικα καλυτερο, για αυτο μην κοιτας μορια :P Just saying.... Εχω και αλλες παρουσιασεις που θα μπορουσα να ανεβασω αλλα ειναι πιο εξειδικευμενες!!! :P
Δεν εχω ψαξει για τα πανεπιστημια στην ελλαδα μιας και θα παω γερμανια και θα σπουδασω εκει...παντως δεν εγραψα και πολυ καλα:( μας εβαλαν και δυσκολα φετος (δικη μου γνωμη)...
Ελπιζω και εγω να περασω βιολογια αλλιως κατι αναλογο πχ βιοτεχνολογια και τετοια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Good luck :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τοτε σου ευχομαι στο μελλον να εγκατασταθεις στη Γερμανια :)

Κι εγω το ευχομαι :) γι αυτο αποφασισα να δεχθω την προταση για την παρουσιαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Ομαδική παρουσίαση πρότζεκτ Β' τετραμήνου έχω βγάλει ονόματα κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΟΜΑΔ.pptx
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 278

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top