Οι λογαριασμοί μας στο tumblr

Κωνσταντίνα_

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Γεια σας! :D
Αυτό είναι το δικό μου https://dreamimprossiblethings.tumblr.com/ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κωνσταντίνα_

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Σας ακολούθησα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος από κώδικα εδώ γιατί θέλω να κάνω edit ένα θέμα και κάνω κάτι λαθος; :) η κοπέλα που το έφτιαξε μου είπε ότι γίνεται απλά αυτή δεν ασχολείται πλέον και δε μπορεί να βοηθήσει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αν μιλαμε για HTML ναι για πες μου πολλα θεματα χρειαζεται να τα πειραξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Κι εγώ ξέρω, επίσης ξέρω πολλα μπλογκς με tutorials και οδηγίες για το HTML, αν ενδιαφέρεται κανείς, ας στείλει πμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αχ ωραία! :D
Θέλω να μεταφέρω το sidebar από τα δεξιά στα αριστερά σε ένα θέμα. Την πρώτη φορά που πείραξα λίγο κώδικα έβγαλα μια ασυναρτησία με αριθμούς. Τη δεύτερη το πήγα στα αριστερά Αλλά πάει πάνω στα posts :/:
Δεν έχω πισι τώρα να δώσω λινκ αλλά το θέμα είναι το glacier by incedo. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
δε μπορω να βρω το θέμα αλλά θα ψάξεις στον κώδικα να βρεις να λεει καπου sidebar ή #sidebar (νομιζω αυτο με το # θα εχει). λιγες σειρες πιο κατω θα λεει float; right κι εσυ θα το αλλαξεις σε float; left . Το ξερω οτι δεν ειναι καθολου κατατοπιστικο αλλα δεν μπορω να βρω το θεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι όλα τα right τα έκανα left και το αντίθετο. Επίσης δε λέει #sidebar Αλλά #rbar Και το έκανα #lbar. Απλά νομίζω πρέπει να στείλω το sidebar λίγο πιο αριστερά και τις στήλες λίγο πιο δεξιά για να μην είναι το ένα πάνω στο άλλο και αυτό δεν έχω ιδέα πως γίνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.


Μα δεν είναι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Είναι, είναι!
Για 5 λεπτά είχες πει να μπεις και τελικά κάθεσαι 2 ώρες. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχ αυτό ακριβώς. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

Εγώ θα βαριόμουν να διαχειρίζω τόσους πολλούς λογαριασμούς, δεν έχει και νόημα να χεις τόσους. :P :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Εγώ θα βαριόμουν να διαχειρίζω τόσους πολλούς λογαριασμούς, δεν έχει και νόημα να χεις τόσους. :P :confused:

ναι,και εγώ παλιά είχα δυο-τρεις αλλά δεν έμπαινα σε όλους.
τώρα έχω δύο, το main blog (έχει μουσική,προσοχή) και ένα side blog :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ θα βαριόμουν να διαχειρίζω τόσους πολλούς λογαριασμούς, δεν έχει και νόημα να χεις τόσους. :P :confused:

Ισχύει. Εγώ 2 έχω και το 2ο το δουλεύω όποτε το θυμηθώ και έχω χρόνο να βάλω μπόλικα ποστς στην ουρά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
ναι,και εγώ παλιά είχα δυο-τρεις αλλά δεν έμπαινα σε όλους.
τώρα έχω δύο, το main blog (έχει μουσική,προσοχή) και ένα side blog :P
Ισχύει. Εγώ 2 έχω και το 2ο το δουλεύω όποτε το θυμηθώ και έχω χρόνο να βάλω μπόλικα ποστς στην ουρά. :P

Και εγώ δυο έχω αλλά ένα χρησιμοποιώ πιο πολύ, το άλλο όποτε το θυμηθώ. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και εγώ δυο έχω αλλά ένα χρησιμοποιώ πιο πολύ, το άλλο όποτε το θυμηθώ. :lol:

Ρε δε βολεύει καθόλου το 2ο βασικά. Να θες να κάνεις ριμπλογκ 50 εικόνες ξέρω γω και να πρέπει να αλλάζεις μπλογκ πανω πανω συνέχεια :P Αν το ξερα ότι είναι έτσι τα side blogs δεν θα το έφτιαχνα αλλά τώρα μαρέσει πολύ για να το διαγράψω. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top