Οι λογαριασμοί μας στο tumblr

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Καλά εντάξει μπορεί και αυτό. Δεν έχουμε όλοι το ίδιο γούστο.

ασχετο αλλα εχεις για εικονα την Clamentine!λατρευω αιωνια λιακαδα ενος καθαρου μυαλου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ένα πράγμα που με νευριάζει στο tumblr είναι πως μερικά άτομα δεν μπαίνουν καν στο κόπο του follow back. Μόνο εγώ είμαι η "παράξενη"; Τι θα πάθετε ρε αν ανταποδώσετε, τι;
Ma πες τα. Που τα λέω και με βγάζουν τρελή.:P
Μπορει πολυ απλα να μην μας αρεσει? :confused:
Για να σου κάνει κάποιος φόλλοου σημαίνει ότι έχει παρόμοιο στυλ μπλογκ (κατ'εμέ) που σημαίνει ότι εφόσον έχω παρόμοιο στυλ μπλογκ με το δικό του οφείλει να μου κάνει φόλοου μπακ.:pfff:
Ναι,είμαι επίσης γελοία όταν χάσω follower.:redface:

να και το δικο μου παιδια :D
https://theodosia-silence.tumblr.com/ :inlove: απλα αγαπαμε Tumbrl!!
Σε έκανα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ένα πράγμα που με νευριάζει στο tumblr είναι πως μερικά άτομα δεν μπαίνουν καν στο κόπο του follow back. Μόνο εγώ είμαι η "παράξενη"; Τι θα πάθετε ρε αν ανταποδώσετε, τι;
follow back γιατι; dafuq :hehe: κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να σε ακολουθησει, οπως κι εσυ δεν εισαι υποχρεωμενη να το κανεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
https://followyourdreamssweetie.tumblr.com/
Ελάτε και μία βόλτα από τον δικό μου blog!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apollo11

Νεοφερμένος

Ο apollo11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μολις μιας ωρας. I have no idea what i am doing.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ένα πράγμα που με νευριάζει στο tumblr είναι πως μερικά άτομα δεν μπαίνουν καν στο κόπο του follow back. Μόνο εγώ είμαι η "παράξενη"; Τι θα πάθετε ρε αν ανταποδώσετε, τι;

Όχι δεν είσαι μόνο εσύ η παράξενη, υπάρχουν πολλοί σαν κι εσένα και αδυνατώ να καταλάβω γιατί.
Κάποιος θα σε ακολουθήσει αν του αρέσει το τουμπλουρου σου, αλλιώς αν δεν του αρέσει γιατί να το κάνει;
Και επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν τόσο απεγνωσμένοι με τα follow, χαλαρώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ειρηνη συμφωνω. Στο ιδιο μηκος κυματος τα παρακατω:

Γιατι να μη μου κανει like ενω του εκανα
Γιατι να μη δεχτει το αιτημα φιλιας που του εκανα στο ταδε κοινωνικο μεσο
Γιατι να με κανει add παροτι του εκανα σχολια σε ολες τις φωτο
κλπ κλπ

Οσο ψευτικοι και να ειναι αυτοι οι internetικοι δεσμοι/ταμπελες δε παυει να εχουν ενα περιθωρια ουσιας, δηλαδη κανεις κατι οταν το θες.

Παλαιοτερα μετρουσανε τις επαφες στα κινιτα για να δειξουν την κοινωνικοτητα τους, επειτα τους φιλους στα msn/hi5 και τωρα εχουμε το πληθος των likes, subscribes(youtube) ή follows σε twiter κλπ . Ειναι λογικο αλλα πραγματικα δε ξερω αν οδηγει σε κατι ολο αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The little musician boy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
https://atmyownmagicalworld.tumblr.com να και το δικό μου ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.


καλα το θεμα του tumblr σου ειναι υπερβολικα καταπληκτικό :clapup:

να βαλω και το δικο μου { Inside My MInd ]μια φορα γτ εχω μονο ξενουσ φολλοουερσ...και σχεδον μηδεν ask :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
καλα το θεμα του tumblr σου ειναι υπερβολικα καταπληκτικό :clapup:

να βαλω και το δικο μου { Inside My MInd ]μια φορα γτ εχω μονο ξενουσ φολλοουερσ...και σχεδον μηδεν ask :redface:
ωραιο blog 8) followd
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Trelomogolo μ'αρέσει το jigglypuff στο cursor. :redface:

Και το δικό μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
καλα το θεμα του tumblr σου ειναι υπερβολικα καταπληκτικό :clapup:

να βαλω και το δικο μου { Inside My MInd ]μια φορα γτ εχω μονο ξενουσ φολλοουερσ...και σχεδον μηδεν ask :redface:
Σε ακολούθησα και εγώ :D

Η ~Dreamcatcher είμαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
methexys.tumblr.com, από το 2010 παρακαλώ! :pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top