Οι λογαριασμοί μας στο tumblr

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οφείλω να σου υπενθυμίσω ότι έχεις και ένα λογαριασμό.:whistle:
Επίσης,γιατί δεν μπορώ να κάνω ριμπλογκ;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
insanely-awesome.tumblr.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Οφείλω να σου υπενθυμίσω ότι έχεις και ένα λογαριασμό.:whistle:
Επίσης,γιατί δεν μπορώ να κάνω ριμπλογκ;:confused:
από που δεν μπορείς να κάνεις reblog?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
από που δεν μπορείς να κάνεις reblog?
Από την dash του πισί.:|
Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
πάντως πιστεύω πως η yahoo βελτίωσε αρκετά το tumblr. :D

και ειναι περιεργο πως μια ιστοσελιδα καθε μερα μιλαει μεσα απο την ψυχη σου :P εκει που σκεφτεσαι κατι σου εμφανιζεται εντελως τυχαια η λυση.. dafuq tumblr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
τι υπέροχο blog *.* ο braincombust είμαι, δεν είσαι υποχρεωμένη να κάνεις follow back γιατί ανεβάζω διάφορα περίεργα:P
Thank you! Θα σε βρω και θα σε κάνω, μην ανησυχείς ;) χαίρομαι που σου αρέσει, πολύ ωραίο είναι και το δικό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τελικα βλεπω οι ischool-ιτες εχετε ωραια blogs :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tróndur í Gøtu

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Πήρα μια χαρά σήμερα :P Αυξήθηκαν κατά 25% οι followers μου :P Θα σας μελετήσω όλους ενδελεχώς και από ότι βλέπω το follow back είναι σίγουρο :P

τελικα βλεπω οι ischool-ιτες εχετε ωραια blogs :P
Συμφωνώ και επαυξάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Βάλε καλέ ένα θέμα που να΄χει το ριμπλογκ πάνω στην εικόνα.:redface:
Θέλω να κάνω ριμπλογκ τόσα και βαριέμαιιιιιι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
https://dexterousassasin.tumblr.com/ {αμα το εχω ξαναγραψει απλωσ λαγκαρει τρελα}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SuperSquirrel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η SuperSquirrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Βάλε καλέ ένα θέμα που να΄χει το ριμπλογκ πάνω στην εικόνα.:redface:
Θέλω να κάνω ριμπλογκ τόσα και βαριέμαιιιιιι.

ειμαι σχετικα καινουρια στο tumblr και δεν το εχω ψαξει πολυ....μπορεις να μου προτεινεις καποιο θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ένα πράγμα που με νευριάζει στο tumblr είναι πως μερικά άτομα δεν μπαίνουν καν στο κόπο του follow back. Μόνο εγώ είμαι η "παράξενη"; Τι θα πάθετε ρε αν ανταποδώσετε, τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ένα πράγμα που με νευριάζει στο tumblr είναι πως μερικά άτομα δεν μπαίνουν καν στο κόπο του follow back. Μόνο εγώ είμαι η "παράξενη"; Τι θα πάθετε ρε αν ανταποδώσετε, τι;

Μπορει πολυ απλα να μην μας αρεσει? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μπορει πολυ απλα να μην μας αρεσει? :confused:

Καλά εντάξει μπορεί και αυτό. Δεν έχουμε όλοι το ίδιο γούστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
να και το δικο μου παιδια :D
https://theodosia-silence.tumblr.com/ :inlove: απλα αγαπαμε Tumbrl!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top