Οι καλύτερες σχολές του 4 πεδίου

Nickt23

Νεοφερμένος

Ο Nickt23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ποιες πιστεύεται ότι είναι οι καλύτερες σχολές του 4 πεδίου , που οδηγούν σε μια θέση εργασίας ;
 

paulkin94

Νεοφερμένος

Ο paulkin94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δετ οπα, χρήμα παπει, λοχρη παμακ, οπα, ναυτιλιακό παπει. Αλλά πολυ περισσότερο τα τμήματα πληροφορικης.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,447 μηνύματα.
Λόγω του τίτλου μπήκα μέσα έτοιμη να αρχίσω να γράφω τα δικά μου οτι δηλαδή δεν υπάρχουν καλύτερες και χειρότερες σχολές, αλλά σημασία έχουν τα κριτήρια που θέτει ο καθένας blah blah blah, αλλά το έσωσες με το μηνυματακι σου :hehe:
Ο τίτλος σου είναι κομματάκι παραπλανητικός.

(Απάντηση για την ερώτηση σου δεν εχω :P)
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Χρηματοοικονομικής πανεπιστημίου Πειραιως
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χρηματοοικονομικής πανεπιστημίου Πειραιως
τι είναι αυτό; νέο κρυπτονόμισμα;
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Computer Science και όλα τα παρεμφερή είναι από τα πιο δυνατά του συγκεκριμένου τομέα. Έπειτα τα Χρηματοοικονομικά.

Υπάρχει τρομερή ζητηση σε SW Developers .
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Καλό τμήμα αν θες αθήνα και οικονομικά(αν δεν γράψεις πολύ καλά) είναι το τμήμα οικονομικής και περιφερειακής ανάπτυξης που σπουδάζω εγώ.
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Στο τέταρτο πεδίο έχει και στρατιωτικές σχολές.Σμυ σώματα ή ΣΜΥΝ ,εκτός αν ενδιαφέρεσαι μόνο για πολιτικές σχολές..
 

Scarlett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Scarlett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δετ οπα, χρήμα παπει, λοχρη παμακ, οπα, ναυτιλιακό παπει. Αλλά πολυ περισσότερο τα τμήματα πληροφορικης.
Για το τμήμα χρηματοοικονομικής του ΠΑΠΕΙ δεν έχω ακούσει τόσο καλά λόγια για αποκατάσταση (από καθηγητές οικονομικων σε σχολείο και φροντιστήριο) διότι και εγώ ενδιαφέρθηκα αφού από φέτος εντάσσεται και στις σχολές του 2ου πεδίου και μου φάνηκε ενδιαφέρον το πρόγραμμα σπουδών του. Σε ότι άρθρο έχω διαβάσει όμως καθώς και σε θέματα του ischool όλοι λετε πολύ καλά λόγια 🤔.
 

paulkin94

Νεοφερμένος

Ο paulkin94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Για το τμήμα χρηματοοικονομικής του ΠΑΠΕΙ δεν έχω ακούσει τόσο καλά λόγια για αποκατάσταση (από καθηγητές οικονομικων σε σχολείο και φροντιστήριο) διότι και εγώ ενδιαφέρθηκα αφού από φέτος εντάσσεται και στις σχολές του 2ου πεδίου και μου φάνηκε ενδιαφέρον το πρόγραμμα σπουδών του. Σε ότι άρθρο έχω διαβάσει όμως καθώς και σε θέματα του ischool όλοι λετε πολύ καλά λόγια 🤔.
Το λένε επειδή παραπέμπει σε κάτι εξειδικευμένο όπως είναι τα τραπεζικά που δεν βρίσκονται και στη καλυτερη φάση τους στην Ελλάδα, αλλά στη πραγματικότητα είναι ένα ατόφιο χρηματοοικονομικο τμήμα που οι περισσότεροι απόφοιτοι του πανε σε accounting. Μάλιστα δίνει και απαλλαγές από acca.
Πάντως για όποιον θέλει σίγουρη αποκατάσταση παει στρατιωτικές και αστυνομία.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Νομίζω γενικά οι σχολές τις ασσοε θεωρούνται τοπ και ιδίως το δετ και λοχρη. Από Πειραιά κυρίως ναυτιλιακά και χρηματοοικονομική και τραπεζική
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
επισης και πληροφορικη και τηλεπικοινωνιες εκπα θεωρειται καλη για πληροφορικής
 
Top