[Οικόνομια] Βοήθεια στο πρώτο κεφάλαιο

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,295 μηνύματα.
Για να μην ξεχνιόμαστε η ΚΠΔ είναι ο μόνος ενδεδειγμένος τρόπος.

Αμήν! Πες τα ρε κορίτσι μου για θα σκάσω!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
.
Όμως βρε Εχp αύριο είναι Κυριακή που δίνεις διαγώνισμα;Στο φροντιστήριο;Επίσης τι ώρα δίνεις;Όποιο τρόπο και να σου πουν οι συμμαθητες σου δεν θα σου πάρει πάνω απο μισή ώρα(και πολύ λέω) για να το καταλάβεις.Οπότε και αύριο το πρωί ή αργά το βράδυ έχεις χρόνο να τους βρεις.
Εχω επικοινωνήσει με 2-3 συμμαθητές μου, όλοι ήταν για κάφε χθες το βράδυ και ο ένας δεν θα διάβαζε κάθολου.

Σε λίγες ώρες γράφω, εύχομαι να μπορέσω να επικοινωνήσω με κάποιον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τώρα που έγραψες βρε Εχp μηπως μπορείς να μας πεις ποια ήταν αυτή η περίφημη δεύτερη μέθοδος;
Γιατί εγώ θα σκάσω αν δεν μάθω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λοιπον εγραψα ... οι συμμαθητες μου δεν μου δωσαν καποια ουσιωδη απαντηση οποτε χρησιμοποιησα το τροπο που περιγραφω στο ποστ 12
Ευτυχως επιανε μονο 2 μορια που σημαινει οτι εχω γραψει γυρω στο 95-97

Πάντως τα θεματα ήταν υπερβολικά δύσκολα ... ακριβώς 3 ώρες εγραφα ... συνεχομενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Οκ. καλά αποτελέσματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top