Οικονομικών επιστημών Vs Διοίκηση Επιχειρήσεων

Ποια σχολή θα διαλέγατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)
  • Οικονομικων επιστημών

    Ψήφοι: 6 50.0%
  • Διοικηση Επιχειρήσεεων

    Ψήφοι: 6 50.0%

kwstas93

Νεοφερμένος

Ο kwstas93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Θελω να πωτησω αν η σχολή οικονομικών επιστημών είναι πολύ θεωρητική ή η διοίκηδη επιχειρήσεων;γιατι θελω να κανω το μηχανογραφικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Θελω να πωτησω αν η σχολή οικονομικών επιστημών είναι πολύ θεωρητική ή η διοίκηδη επιχειρήσεων;γιατι θελω να κανω το μηχανογραφικο

Την θεωρία δεν θα την γλιτώσεις, όπου και να πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstas93

Νεοφερμένος

Ο kwstas93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Όμως που έχει περισσότερη θεωρία και που περισσότερες πράξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Την θεωρία δεν θα την γλιτώσεις, όπου και να πας.
Ποιά από τις 2 θεωρείτε καλύτερη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Όμως που έχει περισσότερη θεωρία και που περισσότερες πράξεις;

Αν με την λέξη "παράξεις" εννοείς τις μαθηματικές πράξεις, πιο πολλές είναι στο οικονομικό. Αλλά μη νομίζεις ότι το οικονομικό δεν έχει πολλή θεωρία.

Ποιά από τις 2 θεωρείτε καλύτερη?

Ως προς τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstas93

Νεοφερμένος

Ο kwstas93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
απο πολεις βολο γιαννενα ή πατρα που ειναι καλυτερα γνωριζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ως προς τι;
Γενικά.Οι περισσότεροι μου λένε να προτιμήσω τη διοίκηση επιχειρήσεων παρά το οικονομικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
απο πολεις βολο γιαννενα ή πατρα που ειναι καλυτερα γνωριζεται;

Δυστυχώς όχι, δεν ξέρω. Αλλά για μια εμπεριστατωμένη γνώμη, ρίξε μια ματιά εδώ: https://panelladikes.blogspot.com/

Γενικά.Οι περισσότεροι μου λένε να προτιμήσω τη διοίκηση επιχειρήσεων παρά το οικονομικό.

Μην ακούς κανέναν, κάνε αυτό που νομίζεις εσύ καλύτερα για τον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas93

Νεοφερμένος

Ο kwstas93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ευχαριστω για την βοηθεια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alisa24515

Νεοφερμένος

Η ALEXANDRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
απο τη μερα που βγηκαν οι βαθμοι ειμαι και εγω σ αυτο το διλημα.... οργανωση και διοικηση η οικονομικο στο παμακ?... μια βαζω πρωτη επιλογη το οδε μια το οικονομικο.....:/: δεν εχω καταληξει και δεν βλεπω να καταληγω καπου.... που ειναι καλυτερα?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Ρε παιδιά, καταλάβετε σας παρακαλώ, ότι η καλύτερη σχολή είναι αυτή που σας ελκύει περισσότερο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alisa24515

Νεοφερμένος

Η ALEXANDRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
απο την αρχη μου αρεσαν και οι δυο.... βεβαια αλλο ειναι το κολλημα μου(διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας) μονο που λογω οικογενειακου θεματος πρεπει να μεινω θεσσαλονικη.... και δεν θελω να το βαλω στην τυχη....:/: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To διοίκησης τεχνολογίας στη νάουσα το σκέφτεσαι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ καλύτερη επιλογή το Οικονομικό. Με μεταπτυχιακό κάποιος μπορεί να ειδικευθεί στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, αν του αρέσει πολύ. Τουλάχιστον αυτά μου έχουν πει και παιδιά που γνωρίζω από Διοίκηση Επιχειρήσεων! Βέβαια ο καθένας πρέπει να επιλέξει αυτό που τον ελκύει περισσότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alisa24515

Νεοφερμένος

Η ALEXANDRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι την σκεφτομουν και αυτην σε περιπτωση που δεν εγραφα καλα....ειπα η στην αθηνα η στην ναουσα....αλλα πλεον πρεπει να μεινω θεσσαλονικη...δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να πηγαινερχομαι.... γι αυτο κατεληξα σ αυτες τις δυο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
εγώ έχω καταλήξει σε οικονομικών επιστημών αλλά είμαι σε δίλημμα πέρα του αριστοτέλειου ποιο να βάλω μετά, βόλο ή ιωαννινα. Ξέρετε ποιο από τα δυο είναι "καλύτερο"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas93

Νεοφερμένος

Ο kwstas93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
βολος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top