Οικονομικές Σχολές: ποια προτιμάτε;

"ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ" και ''ΠΡΑΚΤΙΚΑ" τμήματα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Πρακτικό τμήμα

    Ψήφοι: 2 40.0%
  • Θεωρητικό τμήμα

    Ψήφοι: 3 60.0%

Vassilis_7

Νεοφερμένος

Ο Vassilis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καταρχην δεν υπαρχει καλυτερη σχολη απο καποια αλλη.Οι 4 σχολες που θες αν και βρισκονται στην ασοοε ολες,εχουν σημαντικες διαφορες μεταξυ τους πρωτα απ ολα στο γνωστικο αντικειμενο.

Το ΔΕΟΣ ξεφευγει απο τα αλλα τμηματα.Ουσιαστικα μαθαινεις οικονομικα που χρειαζονται σε διεθνες και ευρωπαικο επιπεδο.Περιεχει μαθηματα νομικης,πολιτηκης κλπ.Νομιζω ειναι ενα ''ξεκαθαρο τμημα για αυτο συνηθως οσοι μπαινουν το γουσταρουν και ειναι σιγουροι για την επιλογη τους.
Το μαρκετινκ ειναι ενα εξεδικευμενο θεωρητικο τμημα που η αληθεια ειναι δεν εχει τοσες προοπτικες οσο τα αλλα.Ενδιαφερον μεν αλλα η βαση του ακολουθει πτωτικη πορεια τα τελευταια χρονια.
Για το ΔΕΤ οι αποψεις ειναι διφορουμενες.Για μενα ειναι ενα πολυ αξιολογο και πρωτοτυπο τμημα.Πολλες προοπτικες και καλη απορροφηση των αποφοιτων.Ειναι ενα τεχνολογικο τμημα.Ουσιαστικα ειναι διοικηση επιχειρησεων με συχγρονες μεθοδους.Εξαιρετικα ενδιαφερον προγραμμα σπουδων και με πλουραλισμο.
Για το οικονομικο τα ξερης πανω κατω φανταζομαι.Το ΔΕΤ εχει τα περισσοτερα μορια.Αν δεν το βαλεις 1η επιλογη δεν εχει και τοσο σημασια να το σκεφτεσαι εκτος αν γινει καμια μεγαλη αλλαγη στις βασεις.Αλλα δεν μας ειπες για τα ενδιαφεροντα σου.Τι σε ελκυει περισσοτερο και απο τη κατευθηνση εισαι?

Εγω δινω μονο εκθεση με εξετασεις Σεπτεμβριου, οποτε δεν ενδιαγερομαι για τις βασεις, μπορω να τις δηλωσω με οποια σειρα θελω :) Πανω κατω αυτο που με ενδιαφερει ειναι το οικονομικο απλα μου μιλισαν για το ΔΕΤ και μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλη σχολη με προοπτικες, οποτε σκεφτομουν να το δηλωσω. Αλλα μαλλον θα το βαλω 3ο μετα το ΔΕΟΣ, διοτι το ΔΕΟΣ εχει να κανει με οικονομικα ενω το ΔΕΤ ειναι πιο πολυ διοικηση επιχειρησεων. Πρωτο θα βαλω την οικονομικη επιστημη στην ΑΣΟΕΕ διοτι ειναι κατι γενικο και οχι κατι εξειδικευμενο και συγγεκριμενο. Ετσι θα εχω την δυνατοτητα να κανω εξειδικευση στο μεταπτυχιακο μου.

Ποια ειναι η γνωμη σου?? δεν ειναι καλητερα να ακολουθησω κατι πιο γενικο οπως την οικονομικη επιστημη απο το να παω καπου εξειδικευμενα?? και να εξειδικευτω καπου αργοτερα με το μεταπτυχιακο μου....και κατι ακομα γνωριζεις αμα οι σχολες του πειραια αξιζουν?? δηλαδει αξιζει μετα το οικονομικο της ασοεε να βαλω του πειραια ή να ακολουθησω της αλλες σχολες της ΑΣΟΕΕ πρωτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Ποια ειναι η γνωμη σου?? δεν ειναι καλητερα να ακολουθησω κατι πιο γενικο οπως την οικονομικη επιστημη απο το να παω καπου εξειδικευμενα?? και να εξειδικευτω καπου αργοτερα με το μεταπτυχιακο μου....και κατι ακομα γνωριζεις αμα οι σχολες του πειραια αξιζουν?? δηλαδει αξιζει μετα το οικονομικο της ασοεε να βαλω του πειραια ή να ακολουθησω της αλλες σχολες της ΑΣΟΕΕ πρωτα??

Το ΔΕΤ να ξερεις δεν ειμαι μονο διοικηση επιχειρησεων.Βασικα ειναι διοικητικη επιχειρησεων με αρκετα μαθηματα πληροφορικης και οχι μονο.Δεν θα το ελεγα εξεδικευμενο τμημα.
Το ΔΕΟΣ αν δεν σε ελκυει το αντικειμενο ειναι κριμα να δωσεις μαθηματα νομικης,πολιτικης,διεθνων σχεσων κλπ.
Αν πιστευεις οτι το οικονομικο σε εκφραζει σαν επιστιμη πηγαινε εκει.Ειμαι της αποψης οτι αν θελει καποιος να σπουδασει μια επιστημη πρεπει να την ακολουθει σε οποιοδηποτε πανεπιστημιο και πολη.Μην διαλεγεις πανεπιστημιο.Καλα ειναι και στο ΠΑΠΕΙ.Αν γουσταρεις το οικονομικο μην κολλας σε τετοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dina_st

Νεοφερμένος

Η Dina_st αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σας, ετοιμαζω το μηχανογραφικο μου... σκευτομαι να βαλω την σχολη "λογιστικης και χρηματοοικονομικης" ως πρωτη η δευτερη επιλογη αλλα με ενδιαφερουν επισης και οι πολυτεχνικες σχολες οποτε βρισκομαι σε μεγαλο διλλημα.. :P θα ηθελα να μαθω για τις προοπτικες που εχει ενας πτυχιουχος αυτου του τμηματος καθως και αν υπαρχει απορροφηση γενικα... επισης αν το επιπεδο των σπουδων ειναι το ιδιο με αυτο των ¨οικονομικων επιστημων" και "οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων" η αν ο αποφοιτος ευτου του τμηματος εχει περισσοτερες επιλογες, εχω ακουσει επισης οτι στν σχολη αυτη δινεται περισσοτερη βαρυτητα στον τομεα της λογιστικης αληθευει? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά,γιατί δε λέτε τίποτα για το ΟΔΕ της ΑΣΟΕΕ ??? :/:

γεια σας, ετοιμαζω το μηχανογραφικο μου... σκευτομαι να βαλω την σχολη "λογιστικης και χρηματοοικονομικης" ως πρωτη η δευτερη επιλογη αλλα με ενδιαφερουν επισης και οι πολυτεχνικες σχολες οποτε βρισκομαι σε μεγαλο διλλημα.. :P θα ηθελα να μαθω για τις προοπτικες που εχει ενας πτυχιουχος αυτου του τμηματος καθως και αν υπαρχει απορροφηση γενικα... επισης αν το επιπεδο των σπουδων ειναι το ιδιο με αυτο των ¨οικονομικων επιστημων" και "οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων" η αν ο αποφοιτος ευτου του τμηματος εχει περισσοτερες επιλογες, εχω ακουσει επισης οτι στν σχολη αυτη δινεται περισσοτερη βαρυτητα στον τομεα της λογιστικης αληθευει? :)

Διαλέγεις κατεύθυνση Λογιστική η Χρηματοοικονομική :)
Απορρόφηση έχει αρκετή,το θέμα είναι εσυ πως θα "αρπάξεις" τις ευκαιρίες και πόσο θα προσπαθήσεις για να φτάσεις σε ένα καλό επίπεδο!Αυτό ισχύει σε κάθε τμήμα!
Όσο αφορά το επίπεδο σπουδών..δεν μπορώ να σου απαντήσω...δεν νομίζω ότι μπορεί να συγκριθεί αυτό!
Τι εννοείς επίπεδο σπουδών??Όλα τα τμήματα έχουν πολύ καλούς καθηγητές και παράλληλα καθηγητές που δεν το κατέχουν το πράγμα :P
Το μόνο που ξέρω είναι ότι το ΛΟΧΡΗ έχει αρκετά κοινά μαθήματα με την ΟΔΕ!
Τώρα ΟΔΕ με Οικονομικό , είναι πολύπλοκο το θέμα σύγκρισης ... που δεν νομίζω ότι σε ενδιαφέρει με βάση αυτά που μου λες!
Μπορείς αν σου αρέσουν τα χρηματοοικονομικά , να διαλέξεις κατεύθυνση χρηματοοικονομική στο 3ο έτος στα τμήματα ΟΔΕ και Οικονομικού :D
Είναι αρκετά δύσκολη σχολή και εξειδικευμένη.
Και εγω έτσι όπως σκέφτομαι..λέω... αν δεν σου αρέσουν τα χρηματοοικονομικά και η λογιστική??τι θα κάνεις??Γι'αυτο νομίζω ότι είναι καλό να πάρεις γενικές γνώσεις και μετά να εξειδικευτείς αφού θα έχεις δει πολλά & διάφορα μαθήματα!Δεν μπορείς να ξέρεις απο τα 18σου κάνοντας μόνο ΑΟΘ,αν σου αρέσει η λογιστική η τα χρηματοοικονομικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπορείτε να δείτε εδώ και εδώ τα posts του Chris1993 (όπως και όλο το θέμα αν θέλετε) και ίσως λυθούν οι απορίες σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μπορείτε να δείτε εδώ και εδώ τα posts του Chris1993 (όπως και όλο το θέμα αν θέλετε) και ίσως λυθούν οι απορίες σας.

Thnx για την διαφήμηση ;)
Απλά θα ήθελα να τονίσω ότι η ΟΔΕ μπορεί να έχει 3 δίκαια αλλά το Οικονομικό έχει πάρα πολλά Οικονομικά Μαθήματα , και γενικά είναι πιο δύσκολο απο την ΟΔΕ :P
Απο το Οικονομικό μπορείς να βγείς οικονομολόγος-οικονομικός αναλυτής ενώ απο την ΟΔΕ manager :) Αλλά και τα 2 πτυχία είναι ισχυρή βάση για ένα καλό μεταπτυχιακό :)

Ας παραθέσω και μερικές πληροφορίες για την ΟΔΕ :

Προοπτικές Απασχόλησης

Η πλειονότητα των στελεχών ιδιωτικών και δημόσιων επιχειρήσεων και Oργανισμών είναι πτυχιούχοι του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΔΕ). Αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι το Τμήμα ΟΔΕ έχει δημιουργήσει εκπαιδευτική παράδοση στη Διοίκηση των Επιχειρήσεων, διότι καλύπτει όλα τα αντικείμενα της Διοίκησης των Επιχειρήσεων (Λογιστική, Χρηματοδοτική Διοίκηση, Φορολογική, Ελεγκτική, Μάρκετινγκ, Γενικό Μάνατζμεντ, Διοίκηση Προσωπικού, Διοίκηση Παραγωγής, Πληροφοριακά Συστήματα, Βιομηχανικές Σχέσεις κ.λπ.). Επιπλέον, παρέχονται επαρκείς γνώσεις από την Οικονομική και τη Νομική Επιστήμη, οι οποίες είναι καθοριστικής σημασίας για την ποιότητα των διοικητικών και επιχειρηματικών αποφάσεων. Το Τμήμα ΟΔΕ κατέχει σημαντική θέση μεταξύ των αντίστοιχων Τμημάτων των χωρών της Ευρωπαϊκής Ένωσης.


Μετά απο πολύ σκέψη...κατέληξα ότι θα δηλώσω πρώτα την ΟΔΕ (όπου πιθανότατα θα περάσω κιόλας) και μετά το Οικονομικό!
Καλή επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια αν μπορειτε θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας σε μερικες σχολες!

στατιστικη ασσοε
διοικητικη επιστημη και τεχνολογια ασσοε
βιομηχανικη διοικηση και τεχνολογια παπει
στατιστικη και ασφαλιστικη παπει


Επίσης μου αρέσει η πληροφορικη και μ' αρεσει να κάθομαι μπροστά απο pc ωρες αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρη για την πληροφορικη επειδή ειμαι κορίτσι και δεν ξέρω κατα ποσο θα αντεπεξελθω εκει περα.. γιατί ενας καθηγητης μου μου ειπε οτι ειναι γεματο αγορια και να το ξανα σκεφτω... αλλα δεν ξέρω τώρα....
Τέλος πάντων , πειτε μου τη γνωμη σας ομως για σχολες που είναι στην αθήνα διότι δεν υπάρχουν λεφτά για άλλη πόλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
για τις σχολες απο το παπει δεν εχω αποψη. το τμημα στατιστικης απο μονο του δεν λεει τιποτα.με μεταπτυχιακο ομως ειναι ενας πολυ καλος συνδυασμος γιατι εχεις πολυ δυνατο ποσοτικο υποβαθρο και φυσικα μπορεις να κανεις οτι μεταπτυχιακο θες. απο την αλλη ομως μιλαμε για ενα δυσκολο τμημα το πιο δυσκολο της ασοεε για μενα, χωρις απαραιτητα να ειναι κακο αυτο. τωρα για το δετ οι αποψεις δυοιστανται.εγω το θεωρα εξαιρετικο τμημα . συνδυαζει πληροφοριακα συστηματα με διοικητικη επιστημη . στο προγραμμα σπουδων περιλαμβανονται βασικα μαθηματα μανατζμεντ, πληροφοριακων συστηματων, ποσοτικα μαθηματα κτλ. αν σου αρεσει η πληροφορικη οπως λες θα σου συνιστουσα και τι τμημα πληροφορικης της ασοεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
δεν είμαι πολύ σίγουρη για την πληροφορικη επειδή ειμαι κορίτσι και δεν ξέρω κατα ποσο θα αντεπεξελθω εκει περα.. γιατί ενας καθηγητης μου μου ειπε οτι ειναι γεματο αγορια και να το ξανα σκεφτω... αλλα δεν ξέρω τώρα....

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.

Επίσης μου αρέσει η πληροφορικη και μ' αρεσει να κάθομαι μπροστά απο pc ωρες αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρη για την πληροφορικη επειδή ειμαι κορίτσι και δεν ξέρω κατα ποσο θα αντεπεξελθω εκει περα.. γιατί ενας καθηγητης μου μου ειπε οτι ειναι γεματο αγορια και να το ξανα σκεφτω... αλλα δεν ξέρω τώρα....
Τέλος πάντων , πειτε μου τη γνωμη σας ομως για σχολες που είναι στην αθήνα διότι δεν υπάρχουν λεφτά για άλλη πόλη

Αυτό είναι το τελευταίο που πρέπει να σκέφτεσε! Αυτό μας έλειπε να επιλέγουμε σχολή με βάση την παρέα!:happy:

Υπάρχουν και κοπέλες σε αυτά τα τμήματα μην σε ανησυχεί αυτό.



Επίσεις στον καθένα αρέσει να κάθετε μπροστά στον υπολογιστή ώρες το θέμα είναι τι κάνει με αυτόν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό είναι το τελευταίο που πρέπει να σκέφτεσε! Αυτό μας έλειπε να επιλέγουμε σχολή με βάση την παρέα!:happy:

Υπάρχουν και κοπέλες σε αυτά τα τμήματα μην σε ανησυχεί αυτό.
Επίσεις στον καθένα αρέσει να κάθετε μπροστά στον υπολογιστή ώρες το θέμα είναι τι κάνει με αυτόν.:P


απλα το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να καταλαβω τι ειναι αυτο που θα μου αρεσει να κανω συνεχεια οταν τελειωσω την σχολη... [αν υποθεσουμε δηλαδη οτι θα δουλευω πανω σε αυτο που θα σπουδασω... που δεν το βρισκω και τερμα πιθανο αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα... απλα ετσι το σκεφτομαι]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kapoios93

Νεοφερμένος

Ο kapoios93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πως πιστευετε οτι ειναι η καταξη των τμηματων οικονομικων επιστημων μεταξυ των τμηματων(ασσοε,καποδηστριακο,πειραια,κρητης,βολου,πατρας,ιωαννινων,απθ,μακεδονιας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ανοίγεις πληγές. Σε λίγη ώρα θα γίνεται της τρελής εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Λοιπόν κοίτα...
πρώτο -για πολλούς λόγους- έρχεται αυτό των Ιωαννίνων, μετά της Μακεδονίας, έπειτα το απθ, ακολουθεί της Πάτρας, μετά έρχεται αυτό του Πειραιά, στη συνέχεια της Κρήτης, μετά ασσοέ και τελευταίο και καταιδρωμένο του Βόλου!!

Βέβαια για να πω την αλήθεια δεν είμαι σίγουρη για το αν είναι πρώτα το Απθ ή αυτό της Μακεδονίας. Αλλά ναι κάπως έτσι πάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios93

Νεοφερμένος

Ο kapoios93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
νομιζω κανεις λαθος του βολου ειναι μεσα στην 5αδα ενω τα γιαννενα πιο κατω.Χειροτερο ειναι του παπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
νομιζω κανεις λαθος του βολου ειναι μεσα στην 5αδα ενω τα γιαννενα πιο κατω.Χειροτερο ειναι του παπει
Αφού τα έχεις βάλει ήδη σε μία σειρά στο μυαλό σου τους άλλους τι τους ρωτάς;
Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική σου!!
Σκεπτόμενος τι, μου λες ότι κάνω λάθος; Εξήγησέ μου τους λόγους που θεωρείς ότι των Ιωαννίνων είναι πιο κάτω και του βόλου στην πεντάδα (!!!)

btw πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kapoios93

Νεοφερμένος

Ο kapoios93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Νομίζω υπάρχει σχετικό θέμα στο φόρουμ. Χωρίς να είμαι σίγουρος, η ασσοε έχει το καλύτερο τμήμα οικονομικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Λοιπόν κοίτα...
πρώτο -για πολλούς λόγους- έρχεται αυτό των Ιωαννίνων, μετά της Μακεδονίας, έπειτα το απθ, ακολουθεί της Πάτρας, μετά έρχεται αυτό του Πειραιά, στη συνέχεια της Κρήτης, μετά ασσοέ και τελευταίο και καταιδρωμένο του Βόλου!!

Βέβαια για να πω την αλήθεια δεν είμαι σίγουρη για το αν είναι πρώτα το Απθ ή αυτό της Μακεδονίας. Αλλά ναι κάπως έτσι πάει...

Λοιπόν,θα μας πεις μερικούς λόγους για τους οποίους θα πρέπει να ξενιτευτούμε-οι Αθηναίοι προφανώς-για να μπούμε στα καλύτερα τμήματα Οικονομικής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top