ΟΤΕΚ Αναβύσσου

natalia-vod

Νεοφερμένος

Η natalia-vod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας :D Θελω να σπουδασω ξενοδοχειακα και σκεφτομαι ή να πάω στη le monde που ειναι ιδιωτική και μου έχουν πει καλά λόγια ή να παω στη σχολή της αναβύσσου.Στη le monde τα λεφτά είναι αρκετά γιαυτο σκέφτομναι την ανάβυσσο.Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει να μου δώσει κάποιες πληροφοριες για τον ΟΤΕΚ αναβύσσου,αν κάνουν καλή δουλειά σε βοηθάνε και γενικα οποιαδηποτε πληροφορία δεκτή!Επίσης γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν εστίες στον ΟΤΕΚ γιατί η αποσταση είναι αρκετά μεγάλη!Ευχαριστώωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Γεια αν και νομιζω οτι θα εχεις αποφασισει μεχρι τωρα και θα εχεις γραφτει σε καποια σχολη,απανταω... Απο οτι εχω ακουσει κανουν καλη δουλεια και εαν ξεχωρισεις σε βοηθανε και οι καθηγητες να βρεις δουλεια σχετικα ευκολα... Οσο για τις εστιες ειμαι 90% σιγουρη οτι υπαρχουν. Τουλαχιστον υπηρχαν παλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top