ΟΕΦΕ 2021 - Θέματα

NickTheGreek21

Νεοφερμένος

Ο NickTheGreek21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα Παιδια συμμετεχει κανεις στον Ο.Ε.Φ.Ε φετος; Αυριο πρωτο μαθημα Φυσικη. Ξερει κανενας που μπορουμε να βρουμε τις λυσεις των θεματων; Κανω ιδιαιτερα και Δυστυχως δεν τις εχω. Αν γνωριζει κανεις αν θα υπαρχουν πουθενα η συμμετεχει και θα ηθελε να συζητησουμε επι του θεματος. Ευχαριστως.:) ελπιζω να μην ειναι ιδιαιτερα δυσκολα.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Καλησπερα Παιδια συμμετεχει κανεις στον Ο.Ε.Φ.Ε φετος; Αυριο πρωτο μαθημα Φυσικη. Ξερει κανενας που μπορουμε να βρουμε τις λυσεις των θεματων; Κανω ιδιαιτερα και Δυστυχως δεν τις εχω. Αν γνωριζει κανεις αν θα υπαρχουν πουθενα η συμμετεχει και θα ηθελε να συζητησουμε επι του θεματος. Ευχαριστως.:) ελπιζω να μην ειναι ιδιαιτερα δυσκολα.
Είναι λιγο δύσκολο να τις βρεις απο τωρα, ειδικά απο την στιγμή που ακομα δεν εχει ξεκινήσει το προγραμμα. Ίσως να εβρισκες καποια στθγμη τις απαντήσεις απο την Keystone αλλα νομιζω επαψε να συνεργάζεται με τον ΟΕΦΕ so idk...
 

NickTheGreek21

Νεοφερμένος

Ο NickTheGreek21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Είναι λιγο δύσκολο να τις βρεις απο τωρα, ειδικά απο την στιγμή που ακομα δεν εχει ξεκινήσει το προγραμμα. Ίσως να εβρισκες καποια στθγμη τις απαντήσεις απο την Keystone αλλα νομιζω επαψε να συνεργάζεται με τον ΟΕΦΕ so idk...
Χμμ. απλα ρωταω επειδη δεν ξερω αν υπαρχουν πουθενα, και αγχωνομαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγραψε κανεις σημερα παιδια; Αν ναι πως τα πηγε
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Τα θέματα δεν ήταν ιδιαίτερα δύσκολα.. ειδικά το Γ.
Τα Α και τα Β στο σύνολό τους δεν ήταν πρωτότυπα, εκτός, ίσως του Β3, που ήταν συνδυαστικό των ταλαντώσεων και του Η.Μ.. όμως έβγαινε.
Το Δ ήταν θέμα στην επαγωγή.. αρκετά ωραιο και ουσιαστικά αυτό ήταν όλο το κριτήριο.. ήταν κομπλέ Δ, μ'άρεσε!!
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,719 μηνύματα.
Καλησπερα Παιδια συμμετεχει κανεις στον Ο.Ε.Φ.Ε φετος; Αυριο πρωτο μαθημα Φυσικη. Ξερει κανενας που μπορουμε να βρουμε τις λυσεις των θεματων; Κανω ιδιαιτερα και Δυστυχως δεν τις εχω. Αν γνωριζει κανεις αν θα υπαρχουν πουθενα η συμμετεχει και θα ηθελε να συζητησουμε επι του θεματος. Ευχαριστως.:) ελπιζω να μην ειναι ιδιαιτερα δυσκολα.
Αν ψάχνεις θέματα, δες στο study4exams και στο ylikonet
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πως έχουμε πρόσβαση στα θέματα;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Παίζει να έγραψε κάποιος αοθ ;
 

NickTheGreek21

Νεοφερμένος

Ο NickTheGreek21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τα θέματα δεν ήταν ιδιαίτερα δύσκολα.. ειδικά το Γ.
Τα Α και τα Β στο σύνολό τους δεν ήταν πρωτότυπα, εκτός, ίσως του Β3, που ήταν συνδυαστικό των ταλαντώσεων και του Η.Μ.. όμως έβγαινε.
Το Δ ήταν θέμα στην επαγωγή.. αρκετά ωραιο και ουσιαστικά αυτό ήταν όλο το κριτήριο.. ήταν κομπλέ Δ, μ'άρεσε!!
Το Β3 ηταν δυσκολο. Και στο Δ ειχε καποια περιεργα ερωτηματα. Το γ ηταν ευκολο παντως
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν ψάχνεις θέματα, δες στο study4exams και στο ylikonet
δεν νομιζω να υπαρχουν οι λυσεις του Ο.Ε.Φ.Ε σε αυτα τα σαιτ. Αν εννοεις για θεματα γενικοτερα. ευχαριστω
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Πράγματι, το Β3 ήταν "περίεργο" και συγκριτικά με τα υπόλοιπα Β ήταν το πιο απαιτητικό. Το Δ μου φάνηκε κανονικό, ίσως το σημείο με την τριβή στους αγωγούς ήταν κάτι το διαφορετικό και πως το πεδίο είχε "όρια" το ξεχώριζε απο απλή επαγωγή.
 

NickTheGreek21

Νεοφερμένος

Ο NickTheGreek21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πράγματι, το Β3 ήταν "περίεργο" και συγκριτικά με τα υπόλοιπα Β ήταν το πιο απαιτητικό. Το Δ μου φάνηκε κανονικό, ίσως το σημείο με την τριβή στους αγωγούς ήταν κάτι το διαφορετικό και πως το πεδίο είχε "όρια" το ξεχώριζε απο απλή επαγωγή.
Mηπως θα μπορουσες να μου στειλεις τις λυσεις σε προσωπικο. Να τις τσεκαρω μια, αν δεν σου ειναι κοπος; Γιατι δεν ειμαι σιγουρος και με πιανει το αγχος

Bιολογια κανεις σημερα;
 
Τελευταία επεξεργασία:

katiasalonica

Νεοφερμένος

Η katiasalonica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλή Χρονιά , με δύναμη! Παιδιά, μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου πει ποιο κείμενο έπεσε σημερα αρχαία στο γνωστό ΟΕΦΕ?
 

Mpoukis

Νεοφερμένος

Η Mpoukis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αν γνωρίζει ας μου πει παρακαλω κάποιος απλώς ποιες ενότητες έβαλε ο ΟΕΦΕ φέτος στα Αρχαία στην Α φάση. Δεν κάνω μάθημα και θα ήθελα να ξέρω. Σας ευχαριστώ πολυ
 

Zoigian

Νεοφερμένος

Η Zoigian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μπορει να στείλει κάποιος θέματα οεφε 2021 φυσικη β φαση;
 

NeferYoustie

Νεοφερμένος

Η Γιουστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Τα θεματα και οι απαντησεις
 

Συνημμένα

  • ΟΕΦΕ Φυσικη Β Φαση 2021.pdf
    512.6 KB · Εμφανίσεις: 474
  • ΟΕΦΕ Φυσικη Β Φαση 2021 απαντήσεις.pdf
    518.3 KB · Εμφανίσεις: 520

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

NeferYoustie

Νεοφερμένος

Η Γιουστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
μηπως εχεις και των μαθηματικων αν εισαι θετικη (με μαθηματικα) για να δω που κινηθηκαν τα θεματα :)
Μονο φυσικη εχουν γραψει μέχρι τωρα. Αυριο γράφουν εκθεση.
Το πρόγραμμα θα το βρεις εδω:
 

Συνημμένα

  • ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΘ 2021.pdf
    472 KB · Εμφανίσεις: 210

Zoigian

Νεοφερμένος

Η Zoigian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μπορει να στείλει κάποιος τα θέματα του οεφε στην έκθεση β φαση;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top