ΟΕΦΕ: Φυσική Γ' Λυκείου

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τις οποίες προφανώς δε διάβασες αφού συνεχίζεις να γράφεις με κεφαλαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c2<3lla

Νεοφερμένος

Η c2<3lla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Aνεβάζω και τα του 2009 της φυσικής, μπορεί να χρησιμεύσουν σ'αυτούς που προετοιμάζονται για τις εξετάσεις. Στο www.oefe.gr θα τα βρείτε όλα, δεν είναι ανάγκη να πηγαίνετε φροντ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 05030700_a_fys.pdf
    72.7 KB · Εμφανίσεις: 108

Alex_papa

Νεοφερμένος

Η Alex_papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδια, πλακα μου κανετε?! της οεφε ειναι πολυ πιο δυσκολα απ' ο,τι των πανελληνιων... εγω στης οεφε δεν μπορεσα να κανω την αρχη του 4ου θεματος κ εγραψα γυρω στο 16, ενω πανελληνιες το 4ο το τελειωσα σε ενα 20λεπτο κ εγραψα 19+... καμια σχεση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Στη Φυσική ΟΕΦΕ 2009 έγραψα 94. :D Ελπίζω να γράψω τόσο και στο σχολείο.Πάντως τα θέματα δεν ήταν δύσκολα.Ήταν μέτριας δυσκολίας.Είχα απο τους μεγαλύτερους βαθμούς και στα 7 τμήματα Α'Λυκείου στο φροντηστήριό μου.Αλλα κυρίως οι βαθμοί κυμαίνονταν απο 10-14 , καποιοι έγραψαν και κάτω απο 5 , κάποιοι άλλοι πανω απο 18 (λίγοι βέβαια αλλά οκ)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
10-15q Ανεβασμένο το επίπεδο! :P
Συγχαρητήρια πάντως σε σένα:)
Εγω τα θεματάκια αυτά τα έλυνα για επανάληψη πριν δώσω εξετάσεις στο σχολείο. Επειδή δεν πάω και φροντ, μου φάνηκαν πολύ χρήσιμα. Ο βαθμός δυσκολίας τους κυμαίνεται. Είναι άλλα που τα λύνεις για την πλάκα σου, και άλλα που φαίνονται πιο δύσκολα.Όλα όμως βγαίνουν, δεν υπάρχουν άλυτα. Το καλό εν μέρη με αυτά είναι ότι τα 4α θέματά τους είναι θέματα στην πλειοψηφία τους περισσότερο σκέψης, κι όχι τύπων. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
10-15q Ανεβασμένο το επίπεδο! :P
Συγχαρητήρια πάντως σε σένα:)
Εγω τα θεματάκια αυτά τα έλυνα για επανάληψη πριν δώσω εξετάσεις στο σχολείο. Επειδή δεν πάω και φροντ, μου φάνηκαν πολύ χρήσιμα. Ο βαθμός δυσκολίας τους κυμαίνεται. Είναι άλλα που τα λύνεις για την πλάκα σου, και άλλα που φαίνονται πιο δύσκολα.Όλα όμως βγαίνουν, δεν υπάρχουν άλυτα. Το καλό εν μέρη με αυτά είναι ότι τα 4α θέματά τους είναι θέματα στην πλειοψηφία τους περισσότερο σκέψης, κι όχι τύπων. ;)

Ε μη νομίζεις , ακόμα και του 17-18 μαθητές γράψανε 10-14.Απλώς για ένα μαθητή που είναι μέτριος δεν τα κατάφερνε και τόσο καλα!
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Όσο γι'αυτό που λες για τις εξετάσεις του σχολείου, επειδή κι εγω έδωσα φυσική και μάλιστα πρώτο μάθημα. Τα θέματα είναι πάρα πολύ βατά. Απλά μην έχεις άγχος, όπως είχα εγω, και θα γράψεις μια χαρά. Guarantee. Κάποιος ειδικά που δεν προσπαθεί να καλύψει τα κενά μιας ολόκληρης χρονιάς τελευταία στιγμή, δεν υπάρχει η παραμικρή αμφιβολία ότι θα είσαι σουπερ. Πήγαινε χαλαρός, σίγουρος για τον εαυτό σου. You' ll do great.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όσο γι'αυτό που λες για τις εξετάσεις του σχολείου, επειδή κι εγω έδωσα φυσική και μάλιστα πρώτο μάθημα. Τα θέματα είναι πάρα πολύ βατά. Απλά μην έχεις άγχος, όπως είχα εγω, και θα γράψεις μια χαρά. Guarantee. Κάποιος ειδικά που δεν προσπαθεί να καλύψει τα κενά μιας ολόκληρης χρονιάς τελευταία στιγμή, δεν υπάρχει η παραμικρή αμφιβολία ότι θα είσαι σουπερ. Πήγαινε χαλαρός, σίγουρος για τον εαυτό σου. You' ll do great.

Δέν έχω πολύ αγχος.Είμαι πολύ καλά προετοιμασμένος και στόχος μου είναι το 100αρι ! Απλώς φοβάμε το 2ο Θεμα (που και στου ΟΕΦΕ είχα χάσει 4 μονάδες απο κει ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xara ths zwhsss

Νεοφερμένος

Η Μιμικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,μηπως 3ερει κανεις του 8εμα τησ εκ8εσης που επεσε φετος σ ΟΕΦΕ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soon

Νεοφερμένος

Ο soon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ορίστε οι σελίδες 1 και 4 (1ο θέμα εκτός σωστο-λάθος και 3ο θέμα) της Φυσικής Κατεύθυνσης Γ' Λυκείου. Αν επιθυμείτε, ζητήστε μου και τις υπόλοιπες σελίδες.

https://rapidshare.com/files/380062218/1_4.rar
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takis_Kal

Νεοφερμένος

Ο Takis_Kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Βαλε και τα υπολοιπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soon

Νεοφερμένος

Ο soon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ορίστε τα θέματα Φυσικής Κατεύθυνσης Γ' Λυκείου 2010
https://ischool.e-steki.gr/downloads.php?do=file&id=425
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

coheNakatos

Δραστήριο μέλος

Ο Βαγγελης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 662 μηνύματα.
Eχει κανεις τις απαντησεις των θεματων φυσικης Γ λυκειου ΟΕΦΕ 2010 ? ! Αναγκη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soon

Νεοφερμένος

Ο soon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θα τις έχω αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
μηπως εχει κανεις τα αποτελεσματα τουλαχιστον στο 4ο θεμα στη φυσικη κατευθ. Γ' λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dim__10

Νεοφερμένος

Η dim__10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
να ρωτήσω και εγώ κάτι, εφόσον αναφέρατε την ΟΕΦΕ...Μήπως έχει κανείς/ξέρει περίπου τις λύσεις των θεμάτων φυσικής κατεύθυνσης Γ λυκείου ; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
παιδιά αν έχει κανείς τα θέματα της φυσικής, ή ξέρει που μπορώ να τα κατεβάσω θα με ενδιέφερε να δώσει ένα λινκ, εδώ ή σε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τα θέματα του οέφε του 2011:
ΦΥΣΙΚΗ:https://www.mediafire.com/?gt0ar46ckih9hh3
Μπα! Πολύ εύκολα έβαλε φέτος ο κ. Οεφές στη φυσική. (Ή μου φαίνεται?) ;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Μπα! Πολύ εύκολα έβαλε φέτος ο κ. Οεφές στη φυσική. (Ή μου φαίνεται?) ;)


δεν έκατσα να τα λύσω , αλλά μου φάνηκε ότι δεν είχαν τίποτα το ιδιαίτερο, ένας καλά διαβασμένος πρέπει να γράφει άνετα 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top