ΟΕΦΕ: Μαθηματικά κατεύθυνσης Γ' Λυκείου

ΝΑΤΑΣΑ_18

Νεοφερμένος

Η ΝΑΤΑΣΑ_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μήπως μπορεί κανένας να μου δώσει τα θέματα ΟΕΦΕ 2008 Μαθηματικά Κατεύθυνησης; :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ariadnh

Νεοφερμένος

Η ariadnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια θελω τα θεματα του οεφε στα μαθηματικα κατευθυνσης.. τα ψαχνω μερες τωρα αλλα δεν μπορω να ανοιξω τα αρχεια γιατι δεν εχω acrobat reader. :( αν τα εχει καποιος σε αλλη μορφη μπορει να μου τα στειλει στο ariadnoulaaa@hotmail.com
Ευχαριστω πολυ και ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ulysses21

Νεοφερμένος

Ο ulysses21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αν καποιος εχει τα μαθ κατ με σωζει.
ty
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

claimant

Νεοφερμένος

Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ρε παιδια ελεος ανατρεξτε 6η σελιδα και θα βρειτε ολα τα οεφε 08 γ λυκειου εκτος απο μαθ κατ.ειναι απο τον μοστελ
μην τα περιμενετε ολα στο πιατο...
αν καποιος εχει τα μαθ κατ με σωζει.
ty

Δωσε email να στα στειλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ulysses21

Νεοφερμένος

Ο ulysses21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ulysses_k@hotmail.com

σε ευχαριστω πολυ..
να σε καλα :)
καλη επιτυχια αν δινεις^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kypselioths

Νεοφερμένος

Ο kypselioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γεια σας! πως σας φανηκε το διαγωνισματακι? γραψατε? που δυσκολευτηκατε κλπ....πειτε γενικες εντυπωσεις!

Υ.Γ αν μπορει καποιος ας ανεβασει και τα θεματα!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ψιλομούφα ήταν το διαγωνισματάκι. Έγραφες 100 άνετα. Δεν είχε και τίποτα πρωτότυπο. Ίσως το μόνο που μπορεί να το δυσκόλευε ήταν το χρονικό όριο, άμα κολλούσες στο 2ο θέμα με τους μιγαδικούς. Αρκετοί δεν πρόλαβαν. Μμμ, μόλις κατάλαβα ότι ξέχασα τα θέματα στο φροντ. Όποιος τα 'χει ας τα ανεβάσει να γελάσουμε λίγο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Ψιλοπαλουκι μου φανηκε το διαγωνισμα! Για να δουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Δεν εκανα το θεμα 3δ αν και το λυσα σχεδον ιδιο χθες το βραδυ που επρεπε να σπασουμε το 2f(x+1) και να κανουμε στην ανισωση 2 Θ.Μ.Τ.Ελεος γαμ... τερμα δε ξανακαθομαι μεχρι τις 4..!Δε λειτουργεις στα πιο απλα μετα.Κατα τ αλλα ολα οκ καψανε και τον φιλο μας το Fermat στη θεωρια ολα κομπλε.
Αλα οχι και δυσκολα ρε παιδια, ουτε και της πλακας βεβαια, ηταν αυτο που λεμε ωραια-εξυπνα θεματακια.
-----------------------------------------
Ψιλομούφα ήταν το διαγωνισματάκι. Έγραφες 100 άνετα. Δεν είχε και τίποτα πρωτότυπο. Ίσως το μόνο που μπορεί να το δυσκόλευε ήταν το χρονικό όριο, άμα κολλούσες στο 2ο θέμα με τους μιγαδικούς. Αρκετοί δεν πρόλαβαν. Μμμ, μόλις κατάλαβα ότι ξέχασα τα θέματα στο φροντ. Όποιος τα 'χει ας τα ανεβάσει να γελάσουμε λίγο.:P

Bobira κολημμενο με τη φυσικη σε βλεπω εσενα..τι χρονικο οριο και μπιπ... γραφεις.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsol

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Σχετικά εύκολα θέματα.Μόνο το 4ο με δυσκόλεψε και δεν το έκανα από μια απίστευτη βλακεία.Όποιος θέλει το θέματα ας μου στείλει pm γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπεται να τα ανεβάσω εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwtos

Νεοφερμένος

Ο prwtos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά αν κάποιος έχει τα θέματα ας τα ανεβάσει να τα δούμε κι εμείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Bobira κολημμενο με τη φυσικη σε βλεπω εσενα..τι χρονικο οριο και μπιπ... γραφεις.?

Που κολλάει το ένα με το άλλο? Πως συνδύασες τη φυσική και το χρονικό όριο? Ότι να ναι.. Όταν λέω χρονικό όριο εννοώ ότι κάποιοι δεν πρόλαβαν να τελιώσουν το διαγώνισμα στις 3 ώρες. Όσο για τη φυσική δεν κατάλαβα που κολλάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V!ct0ria

Νεοφερμένος

Η Βικτόρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εμένα με δυσκόλεψε το 2ο θέμα με τους μιγαδικούς :(,είχα τη λύση μπροστά μου και δεν την έβλεπα!!Έχασα πολύ χρόνο μέχρι να ξεστραβωθώ και αυτό μου στοίχισε στο 4ο θέμα που έκανα το μισό.

Όσο για το χρόνο,θα συμφωνήσω,στα Μαθηματικά ποτέ δεν είναι αρκετός :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodim

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Στους μιγαδικους δεν προλαβα μονο το Β και το Ε και ο καθηγητής μας τα θεώρισε εύκολα οπότε αποφάσισε να μας βάλει 1 ερώτημα αυτος :P θεος! χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Mambo

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδιά έχει κανείς τις λύσεις ή ξέρει που μπορώ να τις βρω??
Αυτό με τους μιγαδικούς γιατί ήταν δύσκολο? εννοώ αν βάζαμε παντού όπου z1, z2 τους συγκεκριμένους μιγαδικούς που βρήκαμε όταν λύσαμε την εξίσωση στο 1ο ερώτημα, δεν έβγαιναν όλα κατευθείαν?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Παίδες,όποιος μπορέσει ας μου στείλει τα θέματα να τα δώ.Ευχάριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Παιδιά έχει κανείς τις λύσεις ή ξέρει που μπορώ να τις βρω??
Αυτό με τους μιγαδικούς γιατί ήταν δύσκολο? εννοώ αν βάζαμε παντού όπου z1, z2 τους συγκεκριμένους μιγαδικούς που βρήκαμε όταν λύσαμε την εξίσωση στο 1ο ερώτημα, δεν έβγαιναν όλα κατευθείαν?:xixi:

Να κάνεις τις πράξεις z^8 και z^10?? Δεν το νομίζω! Δεν θα σου μενε καθόλου χρόνος μετά για τα άλλα. Πολλοί την πάτησαν έτσι.
Έπρεπε να τα σπάσεις με βάση το z^3 που ήξερες ότι κάνει ένα και να χρησιμοποιήσεις ότι z1 συζυγής z2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω τα θέματα για να τα λύσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω τα θέματα για να τα λύσω....

κανενας π να εδωσε απο το νεο φρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwtos

Νεοφερμένος

Ο prwtos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ας τα ανεβάσει κάποιος ρε παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top