ΟΔΕ vs Μάρκετινγκ (ΟΠΑ)

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σας παρακαλώ βοηθήστε με να αποφασίσω! Θα θελα απόψεις κυρίως απο φοιτητές της σχολής. Και κατι άλλο, οι απόφοιτοι του μάρκετινγκ έχουν δικαιώματα οικονομολόγου? Αν μπορει κάποιος να μου πεί αν το τμήμα του ΛΟΧΡΗ είναι ενδιαφέρον κ το περιεχόμενο των μαθημάτων του. Ποιό να δηλώσω 1η επιλογή? Αν μπορείτε να απαντήσετε γρήγορα γτ βιάζομαι.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μαρκετινγκ και επικοινωνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μαρκετινγκ και επικοινωνια!
Και εμενα αυτό μου άρεσε αλλά λένε ότι μετά δν έχει καλές επιλογές ως προς επαγγελματική αποκατάσταση κ δν έχω το δικαίωμα να υπογράφω λογιστικά σε εταιρίες...:hmm: κ να προτιμήσω το ΟΔΕ. Εσύ Rewial τι σπουδάζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εγω ειμαι στο εμποριας και διαφημισης μαρκετινγκ αλλα ολοι οι καθηγητες μας,μας λενε οτι το μαρκετινγκ της ΑΣΟΕΕ ειναι πολυ καλο!
Ναι αλλα έχεις ακούσει κάτι για την οργάνωση και διοίκηση στην ΑΣΟΕΕ? Π.χ.Αν είναι καλύτερο...
Δεν ξέρω τι να κάνω...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
του μαρκετινγκ ειναι πολυ καλο σιγουρα!!!

για το αλλο οχι δεν γνωριζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ΟΔΕ...!!!ειναι πολυ καλο τμημα απο οσο εχω ακουσει..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κοιταξε μετα απο 2 νομιζω χρονια,στο οδε διαλεγεισ κατευθυνση αμα ειναι να διαλεξεισ ως κατευθυνση το μαρκετινγκ πηγαινε κατευθειαν εκει...αν σ αρεσει κατι αλλο για κατευθυνση πηγαινε οδε!!!!απλο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
κοιταξε μετα απο 2 νομιζω χρονια,στο οδε διαλεγεισ κατευθυνση αμα ειναι να διαλεξεισ ως κατευθυνση το μαρκετινγκ πηγαινε κατευθειαν εκει...αν σ αρεσει κατι αλλο για κατευθυνση πηγαινε οδε!!!!απλο!!!:P

Πως σου φαίνεται η οδε σαν θεωρία, εννοώ αν είναι πολλή γτ δυσκολεύομαι και οι αοδε στη γ' δεν μ'άρεσαν καθόλου σαν μάθημα...
εσύ απο ποιά κατεύθυνση πήγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Λοιπον επειδη ειμαι 3ετης στο ΟΔΕ δες αυτα που εχω γραψει στο thread του 5 πεδιου με ονομα "οικονομικη επιστημη ΟΠΑ" στην τελευτεα σελιδα.Τα εχω γραψει αναλυτικα για το ΟΔΕ.Αν θες παραπανω πληροφοριες για το ΟΔΕ pm me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω χθεσ συμπληρωσα το μηχανογραφικο...και πρωτη επιλογη εβαλα μαρκετινγκ και μετα οδε!!!!απο οτι ειδα τα μαθηματα μου φανηκαν καπωσ δυσκολα(δεν ειμαι και λατρης των θεωρητικων)στο μαρκετινγκ εχει αρκετη θεωρια αλλα πιο πολλη πραξη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ενταξει παιδια και τα 2 τμηματα καλα ειναι.Το τι του αρεσει του καθενος ειναι το θεμα.Παντως μην κοιτας το προγραμμα του ΟΔΕ στο site.Εχει αλλαξει απο το 2006 και μετα.Το μαρκετινγκ να ξερεις ειναι πιο θεωριτικο τμημα σε σχεση με το ΟΔΕ (αναλογα βεβαια και τι κατευθυνση θα παρεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helllo_kitty

Νεοφερμένος

Η helllo_kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εγω χθεσ συμπληρωσα το μηχανογραφικο...και πρωτη επιλογη εβαλα μαρκετινγκ και μετα οδε!!!!απο οτι ειδα τα μαθηματα μου φανηκαν καπωσ δυσκολα(δεν ειμαι και λατρης των θεωρητικων)στο μαρκετινγκ εχει αρκετη θεωρια αλλα πιο πολλη πραξη!!!

και εγώ αυτό ήθελα να κάνω αλλά τελικά στο φροντιστήριο μου είπαν πως η οδε είναι καλύτερη κ έχω αρχίσει να το μετανιώνω... απ'ότι είδα στο site μ'άρεσαν πιο πολύ τα μαθήματα του μαρκετινγκ. εσύ τι κατεύθυνση ήσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
εγω εχω παρει την κατευθυνση πληροφοριακα συστηματα διοικησης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω ημουν τεχνολογικη κατευθυνση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Λίγο αργά..αλλά οδε με κλειστά τα μάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Αφού εκεί πέρασα γιατί να μην είμαι lol :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Αφού εκεί πέρασα γιατί να μην είμαι lol :D

σωστος αλλα χωρις κλειστα ματια...κακιεςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreask

Νεοφερμένος

Ο Αντρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Μεσσηνία). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ας είναι και με ανοιχτά δεν υπάρχει πρόβλημα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top