Ξανά πανελλαδικές από διαφορετικό πεδίο

goingtothestore

Νεοφερμένος

Ο goingtothestore αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σε ολους, πρωτη φορα γραφω σε αυτο το φορουμ και γι’ αυτο εκανα και τον λογαριασμο. Ειμαι μαθητης της 3ης λυκειου και ειμαι στην θεωρητικη κατευθυνση, την οποια εχω μετανιωσει. Συνεχιζω το διαβασμα κανονικα, και δεν αλλαζει κατι για τους επομενους μηνες, αλλα νιωθω οτι οπου και να περασω, θα μετανιωσω οτι δεν προσπαθησα τουλαχιστον να περασω ιατρικη, οπου λιγο αργα καταλαβα οτι πραγματικα θελω.

Σκεφτομαι λοιπον να ξαναδωσω του χρονου, και να ξεκινησω απο νωρις το καλοκαιρι ιδιαιτερα στα μαθηματα του 3ου πεδιου, και ηρθα εδω για να ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με ολη αυτην την κατασταση. Αρχικα, μπορω να περασω ιατρικη με μονο 1 χρονο (+τα θερινα) προετοιμασιας? Γενικα παντα ημουν αρκετα καλος στα θετικα μαθηματα, παρολο που τα αγνοησα οταν διαλεξα τη θεωρητικη. Επισης, επειδη για καποιους προσωπικους λογους θα μετακομισω αθηνα, ειναι πολυ ψηλες οι τιμες για ιδιαιτερα εκει? Και θα ασχοληθει κανενας καθηγητης μαζι μου, εφοσον ξεκιναω ουσιαστικα απο το μηδεν? Ευχαριστω προκαταβολικα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
κοιταξε να δεις φιλε μου με καταλληλο διαβασμα μπορεις να περασεις γιατρικη χωρις σχετικα καλο υποβαθρο.αρχισε το καλοκαιρι και γτ οχι μπορεις να περασεις.βεβαια υπαρχει και η επιλογη των κατατακτηριων αφου τελειωσεις πρωτα σχολη
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
κοιταξε να δεις φιλε μου με καταλληλο διαβασμα μπορεις να περασεις γιατρικη χωρις σχετικα καλο υποβαθρο.αρχισε το καλοκαιρι και γτ οχι μπορεις να περασεις.βεβαια υπαρχει και η επιλογη των κατατακτηριων αφου τελειωσεις πρωτα σχολη

Του λες να τελειώσει μια σχολή που δεν έχει καν αρχίσει για να σπουδάσει κάτι άλλο βρε Ευκλείδη :laugh: .
Καλύτερα να σταματήσει την προετοιμασία τώρα και ας αρχίσει να καλύπτει κενά με καθηγητές σε θετικά μαθήματα, ώστε να δώσει του χρόνου για το 3ο πεδίο. Δεν υπάρχει λόγος να χαθεί χρόνος κατά την γνώμη μου,ειδικά εφόσον στοχεύει σε μια υψηλόβαθμη σχολή.
 

uni77

Δραστήριο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
Ασε μην δωσεις πανελληνιες φετος, χαμενος χρονος. Ξεκινα να διαβαζεις για ιατρικη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top