Ξανάρχισαν τα διαγωνίσματα του Β' Τριμήνου

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
αυτο ξαναπές το!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1:
-----------------------------------------

πο ρε τι είναι αυτή η Μουσική! Το πιο βαρετο μάθημα......!!!!!!! εεεε.....?????? Τι μας νοιάζει ,τώρα ,τι εγινε στην κίνα και στισ άλλεσ αυτές ηλιθιότητες...........!!! εμείς να φανταστείτε έχουμε μια ΣΤΡΙΓΛΑ που ούτε να ξιθούμε δεν μας αφήνει!!!!!Αχχχχ......!!!!! Τι ζωή και αυτή........!!!!!!!!!

A εγώ μουσική ρίχνω το γέλιο.............................:lol::D:D:D:jumpy:Η καθηγήτρια έχει πολύ φάση!!!!!!!!!!!!:iagree:Ντύνεται χάλια..πχ έρχεται καλοκαίρι με μακριά καμπαρντίνα...Επίσης δεν μας εξετάζει ποτέ και κάθε φορά προχωρά στο (ο Θεός να το κάνει)...βιβλίο μας!!!!:xixi:Μόνο όταν είναι να βάλει βαθμούς παίρνει το αυστηρό της ύφος και το παίζει φιλοσοφος...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ειμεις εχουμε γραψει μεχρι στιγμης ιστορια.Κ.Π.Α,μαθηματικα!ιστορια και Κ.Π.Α 20 και μαθηματικα δεν τα πηραμε(δεν τα πηγα καλα!γυρω στο 14!)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frogy

Νεοφερμένος

Η Frog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εμείς δεν έχουμε αρχίσει ακόμα τα διαγωνίσματα του 2ου τριμήνου.....Την άλλη Παρασκευή μονο γράφουμε ιστορία...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
ραψαμε οδυσσεια και χθες και τα πηραμε σημερα και πηρα 19,5 της ιστοριας αναβληθηκε και καθομουν το σαββατοκυριακο να τα εχω ετοιμα εκανα τα 5 απο τα 7 μαθηματα και τελικα πηγαμε με το σχολειο σινεμα!!!και σημερα θρησκευτικα και τα πηγα τελεια εσκισα!!!αλλα και ασχημα δεν ηραζει ουτως η αλλως ξερω οτι ειμαι καλος μαθητης και ο βαθμος δεν με κρινει.ξερω και εγω και οι καθηγητες μου τι αξιζω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εμείς γράψαμε πληροφορική (20) και αρχαία(δεν μας το έδωσε ακόμα, αλλά γύρω στο 19 έγραψα!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
εμείς γράψαμε πληροφορική (20) και αρχαία(δεν μας το έδωσε ακόμα, αλλά γύρω στο 19 έγραψα!) :D


Ουάου!!!!Μια χαρά τα πας...εμείς γράφουμε την Τρίτη κέιμενα και την άλλη εβδομάδα ιλιάδα!!!!:P:PΙστορία που γράψαμε περιμένω κάπου στο 19 και φυσική πάρα 20!!!!:):):)Μαθηματικά δεν μας τα έχει επιστρεψει....:nono:Ε_Υ_Τ_Υ_Χ_Ω_Σ_____!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔεΣποινETTA

Νεοφερμένος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
:bye: εμεις αρχισαμε. γραψαμε αρχαια 20 ιλιαδα 20 οικονομια 20 φυσικη 20 ,σημερα θρησκευτικα ,δευτερα γεωγραφια και τεταρτη ιστορια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εμείς γράψαμε Γεωγραφία (19,5), Χημεία (20), Αρχαία (19,25) και Ιλιάδα που περιμένουμε... Τη Δευτέρα θα γράψουμε Ν.Γλώσσα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
εγω πηρα ρε γαμωτο 19 στα μαθηματικα:(
οχι τπτ αλλο, αλλα ηταν εντελως χαζα λαθη:(
αλλα δε θα κατσω να σκασω κιολας για κατι που δν γινεται πλεον να αλλαξει!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris16

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
έχουμε ηδη γράψει μαθηματικά και χημεία. Τη Δεύτέρα γράφουμε ιστορία, την τετάρτη θρησκευτικά και τη πέμπτη Αγγλικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
19 'ρε γαμώτο'? Μόνο με 20αρια ευχαριστιέστε? Το 19 μια χαρά τέλειος βαθμός είναι, μην φουρκίζεσαι άδικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky13

Νεοφερμένος

Η Νικολέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
πληροφορική 20, αρχαία 20, μαθηματικά περιμένω 20, θρησκευτικά 20, ιστορία αυτή την Τετάρτη, φυσική φοβάμαι την ώρα και τη στιγμή που θα γράψουμε γιατί δεν μου πάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
πληροφορική 20, αρχαία 20, μαθηματικά περιμένω 20, θρησκευτικά 20, ιστορία αυτή την Τετάρτη, φυσική φοβάμαι την ώρα και τη στιγμή που θα γράψουμε γιατί δεν μου πάει...

Ρε παιδιά αυτό που μου τη σπάει εμένα είναι ότι αργούν να τα διορθώσουν....:(Ιστορία γράψαμε στις 12/1 και δεν τα έχει διορθώσει ακόμα!!!!ΕΛΕΟΣ....:down::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunny_swim

Νεοφερμένος

Η Sunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω:
μαθηματικα 16,5
αρχαια 13(διαγωνισμα)+12 τεστ
φυσικη 17
κειμενα 13
αγγλικα 19,5
γεωγραφια 17

σκιζω σκιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny-4

Νεοφερμένος

Ο Johnny-4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγω:
μαθηματικα 16,5
αρχαια 13(διαγωνισμα)+12 τεστ
φυσικη 17
κειμενα 13
αγγλικα 19,5
γεωγραφια 17

σκιζω σκιζω:P
εεεεεεεεεεεεεεε πως........δεν το βλέπουμε???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
αφηστε εμεις εχουμε γραψει ηδη αρκετα.αλλα τ αλλη βδομαδα γραφουμε αρχαια,κειμενα και ιλιαδα.ελεος:down::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggos12

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
εγω στα πρωτα 4 π γραψαμε τ πηγα τελεια (18,5-20) στα επομενα {αλγεβρα τεστ 5
αρχαια 14 χημεια 15 (δεν ειχα διαβασει μια παραγραφο και αυτην εβαλε) γεωγραφια 5} και τωρα τα 3 τελαιταια ξαναπηρα τ πανω μ (19,20,20) αριο γραφω ιλιαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Εμείς τη Δεύτερα γράφουμε μαθηματικά και την Πέμπτη γαλλικά...ΚΑλη επιτυχία σε όλους σε ότι και να γράφατε όποτε και να το γράφετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top