Ξένη ή Ελληνική μουσική;

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά γεγονός αυτό! :P
Πάντως για να συνεχλισω αυτό που έλεγα, στην Ελλάδα π.χ δεν υπάρχουν πολλές επιλογές στην μεταλ.
Κοίτα και εγώ ακούω μέταλ(τελευταία όχι όσο παλιά αλλά ακούω) τα σκυλάδικα-καψουροτράγουδα έχουν άλλη φάση και το διαπίστωσα τον τελευταίο χρόνο. Από αυτά έχουμε μπόλικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Κοίτα και εγώ ακούω μέταλ(τελευταία όχι όσο παλιά αλλά ακούω) τα σκυλάδικα-καψουροτράγουδα έχουν άλλη φάση και το διαπίστωσα τον τελευταίο χρόνο. Από αυτά έχουμε μπόλικα:P

Αυτό να λέγεται!
Πάντως καψουροτράγουδα και έτσι, δυστυχώς δεν! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτό να λέγεται!
Πάντως καψουροτράγουδα και έτσι, δυστυχώς δεν! :sick:
Παιδάκι και εγώ ούτε να τα φτύσω τα είχα μέχρι να πάω μπουζούκια. Εκεί άλλαξα γνώμη 100%:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Παιδάκι και εγώ ούτε να τα φτύσω τα είχα μέχρι να πάω μπουζούκια. Εκεί άλλαξα γνώμη 100%:P

Προδότρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Guest 106952

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχουν αρκετά αξιόλογα ελληνικα συγκροτήματα
π.χ.

άλλα:

https://www.youtube.com/watch?v=QuwLPWeIQAQ
https://www.youtube.com/watch?v=3KCbqhJt16kP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Υπάρχουν αρκετά αξιόλογα ελληνικα συγκροτήματα
π.χ.

άλλα:

Κανένας που να γράφει στα Ελληνικά?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Γιατί ρε έχεις πάει ποτέ μπουζούκια;:P

18 χρονών γομάρι λες να μην έχω πάει ακόμα;;; :P
Βασικά πήγα 2 φορές και βαρέθηκα τη ζωή μου! :knife:
Την πρώτη σκέφτηκα ότι μπορεί να ήμουν προκατειλιμένος γι' αυτό δεν μου άρεσαν, αλλά την δεύτερη κατάλαβα ότι είχα δίκιο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πάρτε ελληνική μουσική ρε:P
18 χρονών γομάρι λες να μην έχω πάει ακόμα;;; :P
Βασικά πήγα 2 φορές και βαρέθηκα τη ζωή μου! :knife:
Την πρώτη σκέφτηκα ότι μπορεί να ήμουν προκατειλιμένος γι' αυτό δεν μου άρεσαν, αλλά την δεύτερη κατάλαβα ότι είχα δίκιο! :P
ε όχι:P καλά σε ποιον πήγατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πλούταρχο (μπλιαχ)
και Καρρά (μπλιαχ μπλιαχ μπλιαχ)
Που να πήγαινες και σε πραγματικούς σκύλους δηλαδή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πλούταρχο (μπλιαχ)
και Καρρά (μπλιαχ μπλιαχ μπλιαχ)
Ρε πρώτη φορά πήγαμε καρρά-μακρόπουλο και εκεί πωρώθηκα για τα καλά *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 106952

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
και τα δυο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top