Νοσηλευτική από ΕΠΑ.Λ.

Hara_2

New member

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά είμαι μαθήτρια Α λυκειου σε ΓΕΛ και θέλω του χρόνου να κάνω μεταγραφή σε ΕΠΑΛ για νοσηλευτική μπορεί κάποιος να με βοηθήσει και μου πει ποια μαθήματα συμπεριλαμβάνονται; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων❤️

SlimShady

Well-known member

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
η Νοσηλευτική είναι προσβάσιμη και απο ΓΕΛ. Γιατι θες να αλλάξεις εκπαιδευτικό ίδρυμα;

don_vito

Active member

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 498 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά είμαι μαθήτρια Α λυκειου σε ΓΕΛ και θέλω του χρόνου να κάνω μεταγραφή σε ΕΠΑΛ για νοσηλευτική μπορεί κάποιος να με βοηθήσει και μου πει ποια μαθήματα συμπεριλαμβάνονται; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων❤️
Νεοελληνική γλώσσα ,μαθηματικα γενικής ,υγιεινη και ανατομια - φυσιολογια 2

Hara_2

New member

Η Χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 15 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η Νοσηλευτική είναι προσβάσιμη και απο ΓΕΛ. Γιατι θες να αλλάξεις εκπαιδευτικό ίδρυμα;
Θέλω να περάσω ευκολότερα γιατί δεν είμαι μαθήτρια του 19 ή του 20..αν είναι εύκολο και γνωρίζεις θα εκτιμούσα να μου πεις τα μαθήματα που δίνεις. Ευχαριστώωω❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νεοελληνική γλώσσα ,μαθηματικα γενικής ,υγιεινη και ανατομια - φυσιολογια 2
Σε ευχαριστώ αλήθεια πάρα πολύ για τον χρόνο σου να σαι καλα❤️

Slytherin

Well-known member

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιούχος . Έχει γράψει 740 μηνύματα.
Θέλω να περάσω ευκολότερα γιατί δεν είμαι μαθήτρια του 19 ή του 20..αν είναι εύκολο και γνωρίζεις θα εκτιμούσα να μου πεις τα μαθήματα που δίνεις. Ευχαριστώωω❤️

Σε ευχαριστώ αλήθεια πάρα πολύ για τον χρόνο σου να σαι καλα❤️
Μα δεν θες 19 και 20 για Νοσηλευτική 😅

Ακόμα και Νοσηλευτική ΕΚΠΑ μπαίνεις κάτω από 16 αν δεν κάνω λάθος.Πλέον καταργήθηκαν τα ΤΕΙ και δεν έχεις λόγο να θές μόνο ΕΚΠΑ.

Τελευταία επεξεργασία:

Hara_2

New member

Μα δεν θες 19 και 20 για Νοσηλευτική 😅

Ακόμα και Νοσηλευτική ΕΚΠΑ μπαίνεις κάτω από 16 αν δεν κάνω λάθος.Πλέον καταργήθηκαν τα ΤΕΙ και δεν έχεις λόγο να θές μόνο ΕΚΠΑ.
Έχω αποφασίσει ότι θέλω να πάω σε ΕΠΑΛ δεν υπάρχει λόγος περεταιρω συζήτησης απλά ζήτησα αν κάποιος γνωρίζει τα μαθήματα που δίνουμε σε ευχαριστώ πάντως..

Slytherin

Well-known member

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιούχος . Έχει γράψει 740 μηνύματα.
Έχω αποφασίσει ότι θέλω να πάω σε ΕΠΑΛ δεν υπάρχει λόγος περεταιρω συζήτησης απλά ζήτησα αν κάποιος γνωρίζει τα μαθήματα που δίνουμε σε ευχαριστώ πάντως..

Εντάξει τότε, απλά κατά την γνώμη μου μπορεί να είναι δυσκολότερο από ΕΠΑΛ.Από Λύκειο μπαίνεις και με 10-11 Νοσηλευτική πάντως ή και χαμηλότερα.

Οταν ήμουν στην ηλικία σου,ήθελα να πάω στο τότε ΤΕΕ, αλλά οι γονείς μου δεν με άφησαν λόγω της φήμης που είχε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια