Νοσηλευτική Λάρισας - Φοιτητική Εστία και εκπρόθεσμη δήλωση

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους ,
Είμαι πρωτοετης φοιτητής νοσηλευτικής στην Λάρισα και ήθελα να μπώ στην εστία . Κατά την εγγραφή μου στο τμήμα ρώτησα την γραμματεία για τις προθεσμίες που υπαρχουν ώστε να στείλω δικαιολογητικά και μου απάντησε οτι αυτα γινονται στον Σεπτέβριο και να δώ τις ανακοινώσεις . Παρόλα αυτά εγω είχα την εντύπωση οτι γίνοταν πιο νωρίς. Τώρα που τελείωσα απο σεζόν κοιτούσα σε ένα τοπικό σαιτ και είδα οτι εχουν δώσει ηδη δωμάτια και οτι η διαδικασία είχε γίνει πολύ πιο νωρίς . Εγώ τώρα υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω ; κάποια εκπρόθεσμη υποβολη ; τα έχω ήδη ολα τα δικαιολογητικά

Ευχαριστώ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους ,
Είμαι πρωτοετης φοιτητής νοσηλευτικής στην Λάρισα και ήθελα να μπώ στην εστία . Κατά την εγγραφή μου στο τμήμα ρώτησα την γραμματεία για τις προθεσμίες που υπαρχουν ώστε να στείλω δικαιολογητικά και μου απάντησε οτι αυτα γινονται στον Σεπτέβριο και να δώ τις ανακοινώσεις . Παρόλα αυτά εγω είχα την εντύπωση οτι γίνοταν πιο νωρίς. Τώρα που τελείωσα απο σεζόν κοιτούσα σε ένα τοπικό σαιτ και είδα οτι εχουν δώσει ηδη δωμάτια και οτι η διαδικασία είχε γίνει πολύ πιο νωρίς . Εγώ τώρα υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω ; κάποια εκπρόθεσμη υποβολη ; τα έχω ήδη ολα τα δικαιολογητικά

Ευχαριστώ
αφου τωρα πηρες κωδικους ..πως εγιναν σεπτεμβρη οι αιτησεις? οτι να ναι
στο αιγαιου εγινα με χρηση κωδικων πανελληνιων μεχρι 25 σεπτεμβρη
εκει τι ειπαν οι ανακοινωσεις?..δεν το εχω για τοσο προχω το θεσσαλιας
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αποτι κατάλαβα οι αιτήσης για πρωτοετεις γίνονται ταχυδρομικά στο πανεπ.θεσσαλίας οπότε ετσι έγινα πιο νωρίς
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Αποτι κατάλαβα οι αιτήσης για πρωτοετεις γίνονται ταχυδρομικά στο πανεπ.θεσσαλίας οπότε ετσι έγινα πιο νωρίς
τι ταχυδρομικα ..οποιος θελει στελνει γραμμα και ζητα σπιτι ?αφου δεν ειχαν παρει ακομα λιστες με τους γραμμενους καπου 18 /9 τις πηραν..μου φαινεται δουλευομαστε ομαδικως
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το εχω χάσει γιατι η περιοδος ηταν μεχρι την ληξη των εγγραφών του υπουργειου και οτι γινόταν ταχυδρομικά η εγγραφή. Μόνο την σιτιση προλαβαίνω όμως στην αίτηση που κάνω ζητάει τον αριθμό του πάσου (που τον βρήκα ηλεκτρονικά ) αλλα και ενα pdf 2 όψεων το οποίο ομως δεν μπορω να έχω καθώς δεν έχω παραλάβει το πάσο ακομα . Μήπως γνωρίζεις πως το βρίσκω αυτό ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το εχω χάσει γιατι η περιοδος ηταν μεχρι την ληξη των εγγραφών του υπουργειου και οτι γινόταν ταχυδρομικά η εγγραφή. Μόνο την σιτιση προλαβαίνω όμως στην αίτηση που κάνω ζητάει τον αριθμό του πάσου (που τον βρήκα ηλεκτρονικά ) αλλα και ενα pdf 2 όψεων το οποίο ομως δεν μπορω να έχω καθώς δεν έχω παραλάβει το πάσο ακομα . Μήπως γνωρίζεις πως το βρίσκω αυτό ;
εκει που εκανες την ταυτοτητα στο ταβ επισκοποιηση ταυτοτητας
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Σ' εμας στο Αιγαιου, οι αιτησεις ειχαν ξεκινησει καπου αρχες Μαη αν θυμαμαι καλα και εληγαν τελος Ιουλιου. Μετα ανοιξαν 6 Σεπτεμβρη ξανα, μεχρι 8 Σεπτεμβρη, για οσους εχασαν την προθεσμια. Δεν ξερω αν εστειλαν κανα αλλο email στους πρωτοετεις βεβαια...
 

barkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο barkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Δυστυχώς σε εμάς δεν είχαν στείλει κάτι , ουτε στο προσωπικό ουτε στο ιδρυματικό email παρά ενα mail πριν 10 ημέρες που αφορά την σιτιση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ τώρα που έκανα την αίτηση για την σίτιση πάντως , εβαλα και στέγαση . Ουτως ή αλλος δεν έχω να χάσω τίποτα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top