Νομική Σχολή Αθηνών

madrilenos

Νεοφερμένος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλα εμενα αφου μου ακυρωσαν το σημερινο μαθημα λιγο με ενδιαφερει μιας και δε δινω τιποτα την αλλη βδομαδα...το ποτε θα το πανε ειναι το θεμα, γιατι πιστευω θα καταληξουμε να δινουμε εξεταστικη Σεπτεμβρη, τον Οκτωβρη.:P
Πολύ αισιόδοξος είσαι. Εγώ βλέπω να πιάνουμε Νοέμβριο, όπως το 2011 (μην χαλάμε και τις παραδόσεις). :D
Εγώ Σύνθεση Δημοσίου θέλω να δώσω και οι δηλώσεις συμμετοχής στην εξέταση έμειναν στη μέση....φαντάσου δηλαδή για πότε θα πάει η εξέταση...
Μέχρι την παρέλαση έχουμε καιρό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πολύ αισιόδοξος είσαι. Εγώ βλέπω να πιάνουμε Νοέμβριο, όπως το 2011 (μην χαλάμε και τις παραδόσεις). :D
Εγώ Σύνθεση Δημοσίου θέλω να δώσω και οι δηλώσεις συμμετοχής στην εξέταση έμειναν στη μέση....φαντάσου δηλαδή για πότε θα πάει η εξέταση...
Μέχρι την παρέλαση έχουμε καιρό. :P
Koιτα εμενα δε με χαλαει μιας και ημουν αρκετα ανετος το τελευταιο 10ημερο οποτε το διαβασμα εχει παει αρκετα πισω...:P εγω εχω το δικαιο αλλοδαπων που ηταν σημερα και γενικο ποινικο στις 24...εστω το ποινικο ελπιζω να το δωσω στην ωρα του γιατι αρκετα με κουραζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κάποιος πότε θα γίνουν οι εγγραφές; Οι περισσότερες σχολές (απ' ό,τι έμαθα) έχουν ήδη ορίσει κάποια ημερομηνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κάποιος πότε θα γίνουν οι εγγραφές; Οι περισσότερες σχολές (απ' ό,τι έμαθα) έχουν ήδη ορίσει κάποια ημερομηνία.
H Νομικη αθηνων δεν ειναι "οι περισσοτερες σχολες"...το προηγουμενο βραδυ της εγγραφης γυρω στις 2 θα βγαλουν ανακοινωση, αλλα θα πρεπει να εισαι τυχερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
H Νομικη αθηνων δεν ειναι "οι περισσοτερες σχολες"...το προηγουμενο βραδυ της εγγραφης γυρω στις 2 θα βγαλουν ανακοινωση, αλλα θα πρεπει να εισαι τυχερος...
Oh. Δηλαδή μέσα σε μία μέρα θα εγγραφούμε όλοι; Είμαστε και πολλοί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Oh. Δηλαδή μέσα σε μία μέρα θα εγγραφούμε όλοι; Είμαστε και πολλοί. :P
Αυτή την εβδομάδα μην περιμένεις ανακοίνωση, αφού έχει ανασταλεί η λειτουργία του ιδρύματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Oντως ανακοινωσεις απο βδομαδαα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Είχατε παρατηρήσει στην ιστοσελίδα της σχολής το εξής: "Από την ίδρυσή της μέχρι τις μέρες μας η Νομική Σχολή Αθηνών προσφέρει ανεκτίμητο εκαπιδευτικό έργο. Από το 1982 μέχρι το 2013 λειτούργησε ως Τμήμα Νομικής στο πλαίσιο της Σχολής Ν.Ο.Π.Ε. του Πανεπιστημίου Αθηνών, ενώ με το Π.Δ. 85/2013 μετεξελίχθηκε πλέον σε αυτόνομη μονοτμηματική Σχολή.";

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας, αλλά θέλησα να τη μοιραστώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
να ρωτήσω κι εγώ κάτι..στις εγγραφές τηρείται αλφαβητική σειρά ή μπορούμε να πάμε οποιαδήποτε μέρα από τη στιγμή που θα ξεκινήσουν;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Είχατε παρατηρήσει στην ιστοσελίδα της σχολής το εξής: "Από την ίδρυσή της μέχρι τις μέρες μας η Νομική Σχολή Αθηνών προσφέρει ανεκτίμητο εκαπιδευτικό έργο. Από το 1982 μέχρι το 2013 λειτούργησε ως Τμήμα Νομικής στο πλαίσιο της Σχολής Ν.Ο.Π.Ε. του Πανεπιστημίου Αθηνών, ενώ με το Π.Δ. 85/2013 μετεξελίχθηκε πλέον σε αυτόνομη μονοτμηματική Σχολή.";

Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας, αλλά θέλησα να τη μοιραστώ. :P
Ναι ημασταν πολυ γαματοι για να μας λενε ΝΟΠΕ και επρεπε να αλλαξει αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Ναι ημασταν πολυ γαματοι για να μας λενε ΝΟΠΕ και επρεπε να αλλαξει αυτο...

Πέρα από την πλάκα, επίκεινται αλλαγές στη βάση της εν λόγω εξέλιξης, εξ' ου και οι αντιδράσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πέρα από την πλάκα, επίκεινται αλλαγές στη βάση της εν λόγω εξέλιξης, εξ' ου και οι αντιδράσεις.
Kαλα δε θα γινει τιποτα μη νομιζεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
να ρωτήσω κι εγώ κάτι..στις εγγραφές τηρείται αλφαβητική σειρά ή μπορούμε να πάμε οποιαδήποτε μέρα από τη στιγμή που θα ξεκινήσουν;; :hmm:
οχι οποτε θες πας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ααα ευχαριστώ πολύ! :)
Περιμενε παντως για ανακοινωση γιατι περσι ηταν 2 συγκεκριμενες μερες αλφαβητικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Περιμενε παντως για ανακοινωση γιατι περσι ηταν 2 συγκεκριμενες μερες αλφαβητικα.

το θέμα είναι ότι δεν έχουν ανακοινώσει κάτι επίσημα για τις εγγραφές αν δεν κάνω λάθος, ενώ σε άλλες σχολές έχουν ήδη ξεκινήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madrilenos

Νεοφερμένος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Για τις εγγραφές δεν πας όποτε θες, υπάρχουν συγκεκριμένες ημέρες και ώρες (αλφαβητικά πάντα).
Συνήθως κάθε χρόνο ήταν γύρω στις 25 Σεπτ. οι εγγραφές, αλλά φέτος με τις απεργίες θα πάει για αργότερα.
Να παρακολουθείτε το σάιτ της Σχολής για σχετικές ανακοινώσεις. Δεν φαντάζομαι βέβαια να βγει ανακοίνωση μέσα στις απεργίες, αλλά ποτέ δεν ξερεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λέτρω

Νεοφερμένος

Η Λέτρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πάντως όταν ξεκινήσουν οι εγγραφές θα βγει σχετική ανακοίνωση, έτσι;
Επίσης: Το κτίριο είναι ανοιχτό αυτές τις ημέρες αν θέλουμε να το... επισκεφθούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Γιατί τι είναι; Μουσείο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λέτρω

Νεοφερμένος

Η Λέτρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Νια νια νια νιααα :P
Να μην έχω μια ιδέα για τον χώρο πριν πάω να γραφτώ; Θα 'μαι που θα 'μαι ψαρωμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top