Νομική Σχολή Αθηνών

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Γραπτές εξετάσεις δίνουν καλέ.:confused:

Α ναι:P!!! δεν το γνώριζα καλέ!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ που μου το εξήγησες;):teasing::lol::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Α ναι:P!!! δεν το γνώριζα καλέ!!!!!! Σε ευχαριστώ πολύ που μου το εξήγησες;):teasing::lol::down:
Η ειρωνεία δεν είναι δείγμα ευφυίας πάντα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Και τώρα ιστορία δικαίου ο θεός να βάλει το χέρι του κανα σος ξέρετε ;
Eγω αφου περασα τα αλλα τρια(λογικα παντα) πραγματικα δε με νοιαζει για την ιστορια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Eγω αφου περασα τα αλλα τρια(λογικα παντα) πραγματικα δε με νοιαζει για την ιστορια.:P
εγω περασα σιγουρα συνταγματικο αστικο σημερα πιστευω πως τα κανα ολιγον σαλατα μακαρι να πηρα ενα 5αρι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Σωπα ρε. Εγω καλυτερα εγραψα αστικο...τι δεν εκανες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Η ιστορία δικαίου είναι αγκάθι όχι λόγω δυσκολίας αλλά λόγω του βαρετού αντικειμένου του. Καλύτερα να φύγει στο 1ο έτος είτε Γενάρη είτε Σεπτέμβρη. Μετά έχεις πολύ πιο σημαντικά να ασχοληθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Nταξει εχω κανει συμφωνια με καποια παιδια που βοηθησα αστικο οτι θα με βοηθησουν ιστορια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Eγω αφου περασα τα αλλα τρια(λογικα παντα) πραγματικα δε με νοιαζει για την ιστορια.:P

Σωπα ρε. Εγω καλυτερα εγραψα αστικο...τι δεν εκανες?
επελεξα το δευτερο με τα υποερωτηματα α και γ δεν ειχα προβλημα , με το β ομως κολλησα επρεπε να γραψεις για την απατη και γω εγραψα κατι για αδικαιολογητο πλουτισμο και αδικοπραξιες και καποια στοιχεια εκτοσ γενικων αρχων και στο οτι ο αλλος μπορει να αντιταξει ενα αρθρο του 500 κατι οτι παραγραφονται οι αξιωσεις για τα κινητα μετα απο δυο ετη , ολη σχεδον η απαντηση ηταν στις γενικες αρχες σε υλη που ξεραμε εγω ομως ειχα θολωσει και ξεφυλλιζα ολον το αστικο κωδικα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
επελεξα το δευτερο με τα υποερωτηματα α και γ δεν ειχα προβλημα , με το β ομως κολλησα επρεπε να γραψεις για την απατη και γω εγραψα κατι για αδικαιολογητο πλουτισμο και αδικοπραξιες και καποια στοιχεια εκτοσ γενικων αρχων και στο οτι ο αλλος μπορει να αντιταξει ενα αρθρο του 500 κατι οτι παραγραφονται οι αξιωσεις για τα κινητα μετα απο δυο ετη , ολη σχεδον η απαντηση ηταν στις γενικες αρχες σε υλη που ξεραμε εγω ομως ειχα θολωσει και ξεφυλλιζα ολον το αστικο κωδικα :redface:
Aπλα την 147(αποτι θυμαμαι) ηθελε και μετα την 157(αν ειναι αυτη που λεει για την αποσβεση) που θα μπορουσε να αντιτεινει ο Κ...εγω δεν ειμαι σιγουρος αφενος ποιος ειναι φορεας της αξιωσης στο γ ερωτημα, και αφετερου γιατι στην εκφωνηση εδινε προμηθεια.Εγω δε τη χρησιμοποιησα σε κανενα απ τα ερωτηματα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Aπλα την 147(αποτι θυμαμαι) ηθελε και μετα την 157(αν ειναι αυτη που λεει για την αποσβεση) που θα μπορουσε να αντιτεινει ο Κ...εγω δεν ειμαι σιγουρος αφενος ποιος ειναι φορεας της αξιωσης στο γ ερωτημα, και αφετερου γιατι στην εκφωνηση εδινε προμηθεια.Εγω δε τη χρησιμοποιησα σε κανενα απ τα ερωτηματα.:confused:
εγω ειπα οτι και οι δυο μπορουν να εχουν αξιωση κατα του Ε τοσο το σωματειο οσο και ο ιδιος ο Π δεδομενου οτι στοχοποιειται στον τιτλο και η διαφορα ειναι οτι ο Π μπορει περαιτερω να αξιωσει και ικανοποιηση ηθικης βλαβης κατα την 59 ενω το σωματειο δεν μπορει γιατι δεν διαθετει ιδιοτητες φυσικου προσωπου(ψυχικος και συναισθηματικος κοσμος ) και κατι τετοια οντως αυτο με την προμηθεια δεν το καταλαβα και γω τι ρολο βαρουσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eγω ειπα οτι το Σ ειναι φορεας αξιωσεων σε ολα τα ερωτηματα, και ο Π απλα ειναι οργανο αντιπροσωπευσης του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Eγω ειπα οτι το Σ ειναι φορεας αξιωσεων σε ολα τα ερωτηματα, και ο Π απλα ειναι οργανο αντιπροσωπευσης του :P
αυτο οντως ισχυει ειδικα στο α που ηθελε να δει αμα καταλαβαμε οτι τα οργανα του νομικα προσωπου ειναι το ιδιο το νομικο προσωπο φυσικα και στο γ ταιριαζει αυτο που λες γιατι και γω το ετσι το βαλα απλα ειπα οτι και ο Π μπορει να εχει αξιωση τελος παντων παντως εσυ περασες και με καλο βαθμο εγω πρεπει να πηρα 4 η εστω 5 με τη λογικη οτι το α επιανε 3 το β 4 και το γ 3 εχασα εντελως το β και τα αλλα δυο σιγουρα δεν ειναι τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παντως εκπλησσομαι που πηρες σωματειο, νομιζα οτι μονο εγω το ειχα επιλεξει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Πάλι σωματείο βάλανε?Ε μα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Eγω ειπα οτι το Σ ειναι φορεας αξιωσεων σε ολα τα ερωτηματα, και ο Π απλα ειναι οργανο αντιπροσωπευσης του :P

Παντως εκπλησσομαι που πηρες σωματειο, νομιζα οτι μονο εγω το ειχα επιλεξει. :P
η αληθεια ειναι πως ηθελα να διαλέξω το πρωτο γιατι ημουν πιο σιγουρος για την απαντηση με τα προσυμφωνα και μ αυτα αλλα ειπα να παρω το δευτερο επειδη μ αρεσε πιο πολυ το story μια χαρα θα μουν με το πρωτο τελος παντων δεν λεει να κλαιμε πανω απ το χυμένο γάλα αν κόπηκα θα το ξαναδώσω το θέμα ειναι μην κοπώ και σ άλλα(πχ ιστορια δικαίου) γιατι μαζεύονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kι εγω αυτο σκεφτηκα...το Α θεμα καταρχας ηταν πανευκολο, αλλα πολυ βαρετο, ενω το Β ειχε λιγο gossip οποτε λεω εδω ειμαστε. :P
Μπα εγω την ιστορια την εχω σιγουρακι για σεπτεμβρη εκτος κι αν οι διπλανοι μου ειναι τοσο καλα διαβασμενοι, πραγμα στο οποιο πονταρω. Εξαλλου θα δωσω πτωχευτικο την παρασκευη, και με ενδιαφερει πιο πολυ να περασω αυτο παρα την ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Kι εγω αυτο σκεφτηκα...το Α θεμα καταρχας ηταν πανευκολο, αλλα πολυ βαρετο, ενω το Β ειχε λιγο gossip οποτε λεω εδω ειμαστε. :P
Μπα εγω την ιστορια την εχω σιγουρακι για σεπτεμβρη εκτος κι αν οι διπλανοι μου ειναι τοσο καλα διαβασμενοι, πραγμα στο οποιο πονταρω. Εξαλλου θα δωσω πτωχευτικο την παρασκευη, και με ενδιαφερει πιο πολυ να περασω αυτο παρα την ιστορια...
εγω δινω κοινωνιολογια δυο μερες μετα την ιστορια η καθηγητρια μας εχει δωσει ερωτησεις πιστευω αμα διαβασω καλα θα γραψω καλο βαθμο σ αυτο ενω στην ιστορια και καλα να διαβασω ειναι τοσα που μονο αμα πεσουν 6-7 κομματια που ξερω απ τα 100τοσα απ ολο το βιβλιο θα γραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kοινωνιολογια? Γιατι το εκανες αυτο στον εαυτο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Kοινωνιολογια? Γιατι το εκανες αυτο στον εαυτο σου?
εχει ενδιαφερον δεν ειναι και τοσο χαλια και πιστευω ειναι σιγουρος βαθμος (23 ερωτησεις μας εδωσε με συγκεκριμενα κομματακια απαντησεις ) ασε που βαζει και μια ερωτηση κρισεως , για το αλλο εξαμηνο λεω να παρω ιστορια εξωτερικης πολιτικης ακουσα απο ενα παιδι οτι ειναι ευκολη και την περασε με 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top