Νομική Σχολή Αθηνών

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Όσο πάει και τσιμπάει περισσότερο το Συνταγματικό :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ενδιαφερομαι για κατατακτηριες και επειδη προερχομαι απο τμημα ηλεκτρολογων μηχανικων και διαβασα λιγο αστικο δικαιο και ηθελα να ρωτησω πρεπει να ξερουμε ολες αυτες τις 150 σελιδες απεξω?Το επιπεδο εξετασης ειναι υψηλο δηλαδη θα πρεπει να τις ξερουμε αυτολεξει?(Εχω μεινει αφωνος γιατι ειναι πολλα και δυσνοητα σχετικα)Και γενικα ετσι γινεται στα περισσοτερα μαθηματα?Δηλαδη εχει τοσο πολυ διαβασμα η σχολη,μπορει να κραταει το λαβαρο της πιο δυσκολης σχολης θεωρητικης ?Μηπως να το ξανασκεφτω για κατατακτηριες γιατι θα ειναι πολυ δυσκολη η σχολη για να βγει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ενδιαφερομαι για κατατακτηριες και επειδη προερχομαι απο τμημα ηλεκτρολογων μηχανικων και διαβασα λιγο αστικο δικαιο και ηθελα να ρωτησω πρεπει να ξερουμε ολες αυτες τις 150 σελιδες απεξω?Το επιπεδο εξετασης ειναι υψηλο δηλαδη θα πρεπει να τις ξερουμε αυτολεξει?(Εχω μεινει αφωνος γιατι ειναι πολλα και δυσνοητα σχετικα)Και γενικα ετσι γινεται στα περισσοτερα μαθηματα?Δηλαδη εχει τοσο πολυ διαβασμα η σχολη,μπορει να κραταει το λαβαρο της πιο δυσκολης σχολης θεωρητικης ?Μηπως να το ξανασκεφτω για κατατακτηριες γιατι θα ειναι πολυ δυσκολη η σχολη για να βγει?
1. Προφανώς και είναι υψηλό το επίπεδο στις κατατακτήριες. Θα στο γράψω απλά και κατανοητά. Φαντάσου 1.000+ υποψηφιους έτοιμους για όλα, να παλεύουν για 10 τόσες θέσεις. Όμως είναι εφικτό να επιτύχεις, με στοχευμένο διάβασμα.
2. Οι Αρχές είναι στριφνό μάθημα. Αλλά ναι, πρέπει να έχεις κάνει κτήμα σου την ύλη.
3. Είναι βατή σχολή. Συνέπεια και διάβασμα θέλει. Γι' αυτό είναι δημοφιλής επιλογή για δεύτερο πτυχίο, δεδομένου ότι, όπως η πλειονότητα των σχολών του 1ου πεδίου, δεν έχει εργαστήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
παιδιά τα δήλωσα και γω αλλά δεν μπορώ να βρώ που λέει τα σημεία παραλαβής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
παιδιά τα δήλωσα και γω αλλά δεν μπορώ να βρώ που λέει τα σημεία παραλαβής
επειδη δεν το θυμαμαι ακριβως και ο ευδοξος μου βγαζει κατι παραξενα γραμματα,
χοντρικως υπαρχει με την παρουσιαση των περιεχομενων που δηλωσες-δλδ τους τιτλους των βιβλιων- δεξια πανω στη σελιδα κατω ακριβως απο την 'επιτυχη καταχωρηση δηλωσης' συνδεσμος για να δεις τους τροπους παραλαβης των συγγραμματων. αυτο πατας

επειδη δεν το θυμαμαι ακριβως και ο ευδοξος μου βγαζει κατι παραξενα γραμματα,
χοντρικως υπαρχει με την παρουσιαση των περιεχομενων που δηλωσες-δλδ τους τιτλους των βιβλιων- δεξια πανω στη σελιδα κατω ακριβως απο την 'επιτυχη καταχωρηση δηλωσης' συνδεσμος για να δεις τους τροπους παραλαβης των συγγραμματων. αυτο πατας


εμμμ, ελπιζω να μη σε μπερδεψα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

annipeghy

Νεοφερμένος

Η anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ναυτικο δικαιο για πρωτο εξαμηνο λεει καθολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

madrilenos

Νεοφερμένος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ναυτικο δικαιο για πρωτο εξαμηνο λεει καθολου?
Μόνο αν έχεις τάσεις αυτοκτονίας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδια επειδη με αγχωσε η τυπισσα στην Ακαδημιας.Εγω που εχω επιλεξει ανακριτικη χωρις να εχω κανει ποινικη δικονομια παιζει να αντιμετωπισω προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Παιδια επειδη με αγχωσε η τυπισσα στην Ακαδημιας.Εγω που εχω επιλεξει ανακριτικη χωρις να εχω κανει ποινικη δικονομια παιζει να αντιμετωπισω προβλημα?

Δεν νομιζω οτι θα εχεις καποιο προβλημα. Και εγω ειχα δωσει ανακριτικη χωρις να εχω κανει ποινικη δικονομια και δεν αντιμετωπισα καποια δυσκολια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Kι εγω αυτο φανταζομαι...μεχρι στιγμης το μαθημα θυμιζει πιο πολυ βιολογια Β λυκειου! Το μονο θεματακι μου ειναι η εργασια αλλα νομιζω πως θα βγει εν τελει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Με τα συγγράμματά σας τι γίνεται; Θα αναγκαστείτε κι εσείς να αγοράσετε κάποια από αυτά, αλλά και τους κώδικες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Με τα συγγράμματά σας τι γίνεται; Θα αναγκαστείτε κι εσείς να αγοράσετε κάποια από αυτά, αλλά και τους κώδικες;

οι κωδικες πλεον δε δινονται
οσον αφορα τα συγγραμματα δινονται αλλα παντα υπαρχει ο περιοριστικος κανονας της μιας επιλογης, που στην περιπτωση που διαφορετικα βιβλια καλυπτουν διαφορετικα κομματια της υλης....ε, κατι πρεπει να κανεις εκει;)
ελπιζω σωστα να τα εγραψα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosgr123

Νεοφερμένος

Ο nikosgr123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγω αγορασα κωδικα 14 ευρω υπο μορφη application και ξεμπερδεψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
οι κωδικες πλεον δε δινονται
οσον αφορα τα συγγραμματα δινονται αλλα παντα υπαρχει ο περιοριστικος κανονας της μιας επιλογης, που στην περιπτωση που διαφορετικα βιβλια καλυπτουν διαφορετικα κομματια της υλης....ε, κατι πρεπει να κανεις εκει;)
ελπιζω σωστα να τα εγραψα:hmm:

Μάλιστα. Ευχαριστώ!:)
Ρώτησα για να δω αν αυτά συμβαίνουν μόνο σε εμάς.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πηρα σημερα Πνευματικη ιδιοκτησια, Πτωχευτικο δικαιο και Ποινικη καταστολη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Πηρα σημερα Πνευματικη ιδιοκτησια, Πτωχευτικο δικαιο και Ποινικη καταστολη. :D
τι ετος εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πρωτο, για του χρονου τα πηρα ετσι να υπαρχουν τα συγγραμματα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top