Νομική Σχολή Αθηνών

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αν δεν έχετε Δημητρόπουλο Συνταγματικό, προτείνω φουλ να πηγαίνετε να παρακολουθείτε στο κλιμάκιο Παντελή-Βλαχόπουλου. Μακράν οι καλύτεροι στο 1ο έτος καθηγητές για μένα.
Εγω πχ που εχω Σπυροπουλο Γεραπετριτη δε παιζει να μου βαλουν αλλα θεματα η κατι που δεν εχει ειπωθει στο αλλο κλιμακιο του Παντελη-Βλαχοπουλου?Και γιατι σου φαινονται καλυτεροι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Είχαν το κλιμάκιό μου.Αν έχεις Σπυρόπουλο δεν έχεις θέμα. Το βιβλίο του είναι πάνω κάτω το ίδιο με τον Παντελή, απλά του δεύτερου έχει μεγαλύτερο μέρος για τη συνταγματική ιστορία. Και στον έναν και στον άλλο τα ίδια πράγματα μαθαίνεις, δεν αλλάζει κάτι. Συν ότι ο Παντελής έχει εμπειρία και κατανοεί το αντικείμενο εις βάθος, ενώ είναι ,΄η τουλάχιστον ήταν φέτος, τυπικότατοι στην ύλη.Πράγμα που σημαίνει περισσότερος χρόνος για πρακτικά,Τη στιγμή που άλλοι είχαν κάνει 5 όλα κι όλα ο Βλαχόπουλος με τον Παντελή μας είχαν κάνει 15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Τη στιγμή που άλλοι είχαν κάνει 5 όλα κι όλα ο Βλαχόπουλος με τον Παντελή μας είχαν κάνει 15
Θες να πεις τη στιγμή που είχαμε κάνει 0 όλα κι όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στα φροντηστηριακα κυριως δε κανουμε πρακτικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Στα φροντηστηριακα κυριως δε κανουμε πρακτικα?

Φροντιστήρια στο Συνταγματικό πέρυσι δεν υπήρχαν ξεχωριστά.Όταν και αν τελείωνε η ύλη κάνανε πρακτικά αντί της παράδοσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Φροντιστήρια στο Συνταγματικό πέρυσι δεν υπήρχαν ξεχωριστά.Όταν και αν τελείωνε η ύλη κάνανε πρακτικά αντί της παράδοσης.
Αα δηλαδη αυτο που λεει η ανακοινωση στο σαιτ για φροντηστηρια ειναι για τα ματια του κοσμου??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Όχι.Στις Γενικές Αρχές όντως κάνουν ξεχωριστά μαθήματα μόνο με πρακτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madrilenos

Νεοφερμένος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγω πχ που εχω Σπυροπουλο Γεραπετριτη δε παιζει να μου βαλουν αλλα θεματα η κατι που δεν εχει ειπωθει στο αλλο κλιμακιο του Παντελη-Βλαχοπουλου?Και γιατι σου φαινονται καλυτεροι?
Στο καλύτερο κλιμάκιο είσαι.
Σπυρόπουλος και Γεραπετρίτης από τους καλύτερους και βάζουν και βαθμούς. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στο καλύτερο κλιμάκιο είσαι.
Σπυρόπουλος και Γεραπετρίτης από τους καλύτερους και βάζουν και βαθμούς. ;)
Α ωραια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
για τον Αλιβιζάτο και τον Δρόσο τι έχετε να πείτε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madrilenos

Νεοφερμένος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
για τον Αλιβιζάτο και τον Δρόσο τι έχετε να πείτε ?
Καλά λόγια έχω ακούσει για τον Αλιβιζάτο κυρίως, αλλά δεν τους ειχα ποτέ οπότε δεν ξέρω να σου πω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Στην ιστοσελίδα βγήκε μια ανακοίνωση που λέει ότι η πολιτική επιστήμη ξεκινάει στις 5 το απόγευμα ενώ στο προγράμμα λεει 6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Στις 5 θα πας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Δηλαδή θα τελειωσω 8 αντί 9?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ε ναι. 3ωρο ειναι το μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semeon

Νεοφερμένος

Η semeon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Στην ιστοσελίδα βγήκε μια ανακοίνωση που λέει ότι η πολιτική επιστήμη ξεκινάει στις 5 το απόγευμα ενώ στο προγράμμα λεει 6

Μην πολυσκάς... Έτσι κι αλλιώς παρακολούθηση στην πολιτική επιστήμη ίσον χαμένος χρόνος:/::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angeliki8

Νεοφερμένος

Η angeliki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θα ηθελα να ρωτησω ποιο απο τα μαθηματα επιλογης του 1ου εξαμηνου ειναι πιο βατο και καλυτερο να το διαλεξω. 'Οντας πρωτοετης δεν εχω καμια ιδεα οποτε η οποια απαντηση και αποψη θα μου ηταν ιδιαιτερως χρησιμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τα μαλλάκια μου. Ξεκίνα με γραμματική καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εριστικος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top