Νομική Σχολή Αθηνών

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
οι προπτυχιακοί φοιτητές στις δηλώσεις μαθημάτων του Χειμερινού και Εαρινού Εξαμήνου Σπουδών, να μπορούν να δηλώσουν πλέον των οκτώ μαθημάτων και τέσσερα (4) ακόμη μαθήματα από οποιοδήποτε εξάμηνο διδασκαλίας....μπορεί μήπως κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς εννοεί γιατί σήμερα άκουσα κάτι περίεργο κ θέλω να το ξεδιαλύνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
οι προπτυχιακοί φοιτητές στις δηλώσεις μαθημάτων του Χειμερινού και Εαρινού Εξαμήνου Σπουδών, να μπορούν να δηλώσουν πλέον των οκτώ μαθημάτων και τέσσερα (4) ακόμη μαθήματα από οποιοδήποτε εξάμηνο διδασκαλίας....μπορεί μήπως κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς εννοεί γιατί σήμερα άκουσα κάτι περίεργο κ θέλω να το ξεδιαλύνω....

Κανονικα το οριο ειναι 8 μαθηματα. Αυτα ειναι μονο χειμερινου για Φλεβαρη. Κατ'εξαιρεση, μπορεις να δηλωσεις φετος 12 μαθηματα, τα 8 που ηδη μπορουσες και αλλα 4, ειτε απο το χειμερινο ειτε απο το εαρινο εξαμηνο!
Τι ακουσες και παραξενευτηκες;

Η διδασκαλία των μαθημάτων θα διεξαχθεί μέχρι και την Παρασκευή 23-12-2011 και θα επαναληφθεί κανονικά από την Τρίτη 03-01-2012.


Παιδια, μηπως ξερει κανεις που ειναι η Β'Μαθηματικων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Παιδια, μηπως ξερει κανεις που ειναι η Β'Μαθηματικων?

Σε ένα υπόγειο μου είπαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Και πως παμε στο υπογειο;:D

Α δε ξέρω. Ρώτα στις πληροφορίες, εγώ εκεί την έβγαζα την πρώτη εβδομάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πού κολλάει η Β'Μαθηματικών με τη Νομική σας?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Α δε ξέρω. Ρώτα στις πληροφορίες, εγώ εκεί την έβγαζα την πρώτη εβδομάδα :P


Ευχαριστω αυτο θα κανω:P Αντε μια μερα ειναι μονο, μετα κανονικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πού κολλάει η Β'Μαθηματικών με τη Νομική σας?:worry:

Εκεί που κολλάει και η Α' Μαθηματικών με τη νομική :P
Άντε βρες άκρη, απαγορευμένη λέξη έπρεπε να ήταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
παίζει να ήταν για το οικονομικό και να ξέμεινε!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Χάλια αίθουσα πάντως η Α' Μαθηματικών, δε μ' αρέσει καθόλου.
Ψηφίζω αμφιθέατρο 1 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Χάλια αίθουσα πάντως η Α' Μαθηματικών, δε μ' αρέσει καθόλου.
Ψηφίζω αμφιθέατρο 1 :D


Συμφωνω απολυτα!!! Γενικα ψηφιζω τα αμφιθεατρα του νεου κτηριου!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Επίσης άκυρο, αλλά δεν έχουμε αδειάσει λίγο την τελευταία βδομάδα?
Ιστορία την Παρασκευή ήμασταν δεν ήμασταν 50 άτομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Εμ ναι:P Ιστορια σπανια παταω...Παντως Αστικο και Συνταγματικο λιγη μειωση παρατηρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Έλα ρε, είναι ωραία η ιστορία, εγώ έχω πωρωθεί με το βιβλίο :P


Συνταγματικό ισχύει, στα πρώτα μαθήματα δε χωράγαμε και τώρα αρκετές θέσεις είναι κενές. Αστικό δε θυμάμαι αν ήμασταν περισσότεροι στην αρχή, πάντως λίγοι μου φαινόμαστε.

Εγώ είμαι φυτό, πάω σε όλα:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Έλα ρε, είναι ωραία η ιστορία, εγώ έχω πωρωθεί με το βιβλίο :P


Συνταγματικό ισχύει, στα πρώτα μαθήματα δε χωράγαμε και τώρα αρκετές θέσεις είναι κενές. Αστικό δε θυμάμαι αν ήμασταν περισσότεροι στην αρχή, πάντως λίγοι μου φαινόμαστε.

Εγώ είμαι φυτό, πάω σε όλα:redface: :P


Καλε τι φυτο, και εγω παω εκτος απο Ιστορια:redface: Ιστορια δεν εχω αγγιξει το βιβλιο:worry:Και η εξεταστικη πλησιαζει απειλητικα:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καλε τι φυτο, και εγω παω εκτος απο Ιστορια:redface: Ιστορια δεν εχω αγγιξει το βιβλιο:worry:Και η εξεταστικη πλησιαζει απειλητικα:worry::worry:

Επίσης αποφάσισα να μην τα παρατήσω Βασιλόγιαννη, θα το παλέψω κι ας τον χάνω στις παραδόσεις.

Αν κράταγες σημειώσεις στα βασικά από αυτά που έλεγε στην Ιστορία θα σου φανεί πολύ εύκολο μετά το βιβλίο! Και, μέχρι εκεί που έχω φτάσει τουλάχιστον εγώ, τα αναλύει και μετά τα συνοψίζει κάπως, χωρίζοντάς τα σε περιόδους, οπότε ουσιαστικά κάποια επαναλαμβάνονται, απλά είναι πιο συγκεντρωμένα.

Η εξεταστική όντως πλησιάζει και με αγχώνει αυτό..Πιστεύω ότι θα κοπώ μέχρι και στη φιλοσοφία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Επίσης αποφάσισα να μην τα παρατήσω Βασιλόγιαννη, θα το παλέψω κι ας τον χάνω στις παραδόσεις.

Αν κράταγες σημειώσεις στα βασικά από αυτά που έλεγε στην Ιστορία θα σου φανεί πολύ εύκολο μετά το βιβλίο! Και, μέχρι εκεί που έχω φτάσει τουλάχιστον εγώ, τα αναλύει και μετά τα συνοψίζει κάπως, χωρίζοντάς τα σε περιόδους, οπότε ουσιαστικά κάποια επαναλαμβάνονται, απλά είναι πιο συγκεντρωμένα.

Η εξεταστική όντως πλησιάζει και με αγχώνει αυτό..Πιστεύω ότι θα κοπώ μέχρι και στη φιλοσοφία :D


Να κοπεις αποκλειεται βρε! Τωρα τι θα παρουμε ακριβως δεν ξερω...Μετα τα Χριστουγεννα θα αγχωθω, το βλεπω θα με πιασει μια κριση υπερδιαβασματος, τωρα διαβαζω αλλα πιο χαλαρα...Να βγει και το προγραμμα και βλεπουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Να κοπεις αποκλειεται βρε! Τωρα τι θα παρουμε ακριβως δεν ξερω...Μετα τα Χριστουγεννα θα αγχωθω, το βλεπω θα με πιασει μια κριση υπερδιαβασματος, τωρα διαβαζω αλλα πιο χαλαρα...Να βγει και το προγραμμα και βλεπουμε:P

Ναι κι εγώ το ίδιο. Αφιερώνω γύρω στη 1 ώρα και κάτι την ημέρα, και ασχολούμαι με ένα συγκεκριμένο μάθημα. Το Σαββατοκύριακο προλαβαίνω και με δεύτερο. Τώρα δε ξέρω αν το πηγαίνω σωστά, απλά διαβάζω αυτά που έχουμε κάνει, υπογραμμίζω τα βασικά, ότι δεν καταλαβαίνω το ξαναδιαβάζω και τα περισσότερα τα συγκρατώ.. Απλά νομίζω ότι θέλω να τα δω και συγκεντρωμένα όλα μαζί άλλη μια φορά, λογικά θα προλάβω στις διακοπές, και χρειάζεται να εξοικειωθώ περισσότερο με ορισμένες έννοιες και εκφράσεις.

Που και που με πιάνει και μια κρίση αισιοδοξίας, σκεπτόμενη ότι δεν αδιαφορώ και ασχολούμαι, εντάξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Βλεπω που και που παλια θεματα και φριττω:worry::worry: Να δω τι θα γινει...καλο διαβασμα και καλο κουραγιο μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top