Νομική Σχολή Αθηνών

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ακόμα παίζει ρόλο και το πώς κινείσαι, για παράδειγμα εγώ που κάθομαι πάντα σε συγκεκριμένη θέση λόγω ανάγκης έχω αναπτύξει μια επαφή με κάποια παιδιά που επίσης προτιμούν αυτήν την σειρά εδράνων.
Αυτό δεν σημαίνει τίποτε όμως γιατί είμαστε μόλις μιας βδομάδας φοιτητές και δεν είναι δυνατόν να έχουμε καταλήξει σε "παρέες".
Οσο για την έπαρση που αναφέρεις, διαβάζοντάς το στο πόστ σου, ναι παρατηρώ μια έπαρση γενικά. Σκέφτομαι όμως καταρχήν πως πρόκειται για κάτι μάλλον φυσιολογικό ειδικά για κάποιους/ες που πέρασαν στην Νομική Αθήνας (δεν είναι και λίγο πράγμα:)) και είμαι σίγουρη πως σε λίγο καιρό, που θα καταπιαστούν με το πάρα πολύ διάβασμα, αυτό το φαινόμανεο θα ατονήσει σημαντικά, ίσως όχι σε όλους/ες αλλά σε πολύ μεγάλο βαθμό κατά την γνώμη μου. Η εμπειρία της ζωής μου έχει διδάξει ότι εισπράττουμε εκείνο που βλέπουμε μεν αλλά σε τί βαθμό θα μας επηρρεάσει εξαρτάται από μας.
Δεν χρειάζεται να παίρνουμε προσωπικά την έπαρση οπουδήποτε κι οποιασδήποτε. Είμαστε σε ένα καταπληκτικό δρόμο και ξεκινάμε από την ίδια αφετηρία. Αλλοι είναι έτσι άλλοι κάπως αλλιώς.
Στις πρώτες θέσεις κάθονται κατά βάση οι αριστούχοι της σχολής. Καλό και κακό.
Η έπαρση στη σχολή περισσεύει. Και όσο θα περνάνε τα χρόνια θα τονώνεται. Δεν πάει ο άλλος να έχει κοπεί 8 φορές Ιστορία και να έχει γίνει περίγελος της σχολής, το πουλήμα μούρης εκεί, ακλόνητο.
Το διάβασμα δεν έχει σχέση. Απλώς μέχρι πρότινος αρκετοί, που είχαν κάνει μηχανογραφικό βάσει μορίων κτλ, την παρατούσαν μετά το πρώτο εξάμηνο, καθώς διαπίστωναν ότι δεν τους ενδιαφέρει. Έτσι συνέχιζαν μόνο όσοι είχαν τις άκρες και τις αντοχές. Μετά την κατάργηση του 10%, αυτό μάλλον δε θα συμβαίνει πλέον.

Δηλαδή στο Πανεπιστήμιο υπάρχουν κλίκες και "στοές" φιλίας με χρηματική συνδρομή; Έλεος. Ξεκολλείστε όσο είναι νωρίς. Ποιος σας είπε ότι ως φοιτητές σε όλη την πορεία σας, δεν θα γνωρίσετε κόσμο; Πολλοί φοιτητές βρίσκουν αληθινούς φίλους από το 2ο ή και το 3ο έτος και μετά...όπου όσο να 'ναι υπάρχει μια ωριμότητα σκέψης και όχι η "λυκειακή" έπαρση και το βαθμολογικό κόμπλεξ. Όταν πέσουν τα πρώτα χαστούκια στις εξεταστικές, πολλοί ψωνισμένοι και πολλές ψωνισμένες προσγειώνονται ανώμαλα στην Ελληνική πραγματικότητα γιατί βλέπουν ότι όλοι είναι στο ίδιο καζάνι μέσα στην σαπίλα του Ελληνικού Πανεπιστημίου με την γνωστή παθογένειά του.
Λόγω της δυσκολίας των σπουδών, η συνεργασία και η αλληλεγγύη των φοιτητών καθίσταται επιτακτική..για την ομαλή διεκπεραίωση των σπουδών του κάθε φοιτητή. Φοιτητές με τείχη απομόνωσης, φοιτήτριες με εφιάλτες κυνηγητού από φοιτητές για φλερτ / γνωριμία, ... δεν έχουν αίσιο τέλος σπουδών. Στο τέλος απομονωνόνται από την φοιτητική κοινότητα και ζουν στον στάσιμο και παράλογο μικρόκοσμό τους.
Στην συγκεκριμένη σχολή, ναι υπάρχουν κλίκες.
Σαφώς και θα γνωριστούν και θα κάνουν παρεές κτλ αλλά: επειδή πρόκειται για δύσκολη σχολή, όποιος πάει Νομική ενδιαφέρεται να τελειώσει τη σχολή σε λογικό χρονικό πλαίσιο και με βαθμούς. Άρα όλα περνούν σε δεύτερη μοίρα. Και με τις αλλαγές που έρχονται στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, αυτά τα φαινόμενα θα γίνουν πιο έντονα.
Συνεργασίες και αλληλεγύη είναι terra incognita στη σχολή. Αντιθέτως ευδοκιμούν φαινόμενα εσκεμμένης παραπληφορησης, προκειμένου να πατώσει ο συμφοιτητής. Όσο για τα χαστούκια, μάλλον ως διεγερτικό λειτουργούν καθώς οι φοιτητές είναι γνωστοί λάτρεις του bdsm.
Eίναι γνωστό ότι οι Αθηναίοι στις σχολές της Αθήνας σνομπάρουν τους επαρχιώτες και πολύ μα πολύ δύσκολα κάνουν φιλίες μαζί τους (πιστεύω ότι είναι η νοοπτροπία που μεγαλώσανε έτσι) και έτσι τα πρώτα χρονια τουλάχιστον μένουν στις φιλίες του σχολείου.
Αντιθέτως γίνονται μεγάλες φιλίες μεταξύ των επαρχιατών και αυτές είναι οι φιλίες που μένουν.
Αυτό είναι και θέμα αποστάσεων. Οι περισσότεροι Αθηναιοι μένουν μακριά και πατάνε στην σχολή ελάχιστα (δεν είναι εύκολο να κάνεις 3 ώρες (πηγαινε όλα καθημερινά ) χώρια με τις απεργίες που γίνονται. Οι επαρχιώτες μένουν κατά βάση κοντά στην σχολή (όχι πάντα γιατί :) :) :) :) μερικοί έχουν συγγενείς στην ΑΘήνα και νοικιάζουν σπίτι λανθασμένα κοντά στους συγγενείς (τραγικό λάθος) αντί κοντά στην σχολή. Επίσης μερικοί γονείς επειδή δεν συνειδητοποιούν ότι το παιδί τους είναι ενήλικο πλέον δε τον αφήνουν να ξενυχτίσει, να πάρει αποφάσεις σε αντίθεση με τους επαρχιώτες που πέρα από το μηνιαίο τσεκ είναι αυτοσυνηρούμενοι και κάνουν ότι θέλουν.
Επίσης ένα πολύ χειρότερο φαινόμενο είναι οι Κύπραίοι (αυτοί κάνουν κλίκες) η σχέση με τους Ελλαδίτες είναι καθαρά τυπικές τις περισσότερες φορές (για μένα πάντα) (δε συμβαίνει το ίδιο με τους Κρητικούς (που είναι και αυτοί αρκετοί και έχουν συλλόγους στις μεγάλες πόλεις οι οποίοι είναι έξω καρδιά)
Επισης οι Θεσσαλονικείς κατά κάποιον τρόπο δε πάμε τους Αθηναιους. Το αντίστροφο συμβαίνει σε πολύ μικρότερο βαθμό .
+1
Παει κάποιος και ρωτά τον άλλο από πού έρχεται και αμα δεν του αρέσει η περιοχή τον κάνει delete ?
Δηλαδή, κατ' επέκτασην, εσύ κάνεις παρέα μόνο με συντοπίτες και συνομήλικούς σου ?
Πράγματι σε ορισμένα μέρη της επαρχίας ο τοπικισμός ζει και βασιλεύει. Τα φαινόμενα που περιγράφει ο Φόκος διόλου σπάνια είναι.
Για να επανέλθω λίγο στην Νομική, την προηγούμενη βδομάδα περνούσα από μπροστά και είδα πολλούς φοιτητές! Τέτοιο ντύσιμο μόνο εκεί βλέπεις!!! χαχαχαχα
Όλα κι όλα. φημιζόμαστε για το στυλ μας. :P
ΣΚέφτομαι τί θα λέγατε ορισμένοι για έναν μεγάλο σε ηλικία συμφοιτητή σας :blink::bye:
Προσωπικά τίποτα.
Συνήθως οι λατρευτοί συνάδελφοι το ψειρίζουν με εκφράσεις τύπου "το βύσμα"όταν δουν ότι ο "ώριμος" φοιτητής πήρε 10 άνευ παρακολούθησης, ενώ αυτοί που έλιωσαν τις καρέκλες του αμφιθεάτρου 1 και του σπιτιού τους περιορίστηκαν στο ταπεινό 5.
Οι μεγάλοι είναι ειδκές περιπτώσεις. Το 90% είναι αξιοθαύμαστοι. Υπάρχει όμως και ένα 10% που πραγματικά είναι χειρότεροι και από μικρά παιδιά σε παιδότοπο.
Όσοι ασχολούνται πραγματικά με τη σχολή είναι άξιοι συγχαρητηρίων και συνήθως αριστούχοι φοιτητές. Οι ελάχιστοι που υπάγονται στο 10% που λες, είναι βολεμένοι που δεν τους ενδιαφέρει τίποτα. Ξέρουμε ποιοι είναι συνήθως.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Minerv@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Minerv@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Γρεβενά). Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ρε παιδιά η σχολή θα ανοίξει αύριο; Μάθατε τίποτα νεότερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ρε παιδιά η σχολή θα ανοίξει αύριο; Μάθατε τίποτα νεότερο;
Σύμφωνα με την ανακοίνωση της Σχολής, ναι. Κατά τα άλλα, τώρα ξεκινάει η πορεία. Κάτσε να δούμε τι θα μας ξημερώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Δεν υπάρχει λόγος να μην ανοίξει, ούτε προκύπτει κάτι τέτοιο από την ανακοίνωση που είχε αναρτηθεί κι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alicon

Νεοφερμένος

Η alicon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Στις πρώτες θέσεις κάθονται κατά βάση οι αριστούχοι της σχολής.

Η οι βαρήκοοι... :angel:


Η έπαρση στη σχολή περισσεύει. Και όσο θα περνάνε τα χρόνια θα τονώνεται. Δεν πάει ο άλλος να έχει κοπεί 8 φορές Ιστορία και να έχει γίνει περίγελος της σχολής, το πουλήμα μούρης εκεί, ακλόνητο.
Το διάβασμα δεν έχει σχέση. Απλώς μέχρι πρότινως αρκετοί, που είχαν κάνει μηχανογραφικό βάσει μορίων κτλ, την παρατούσαν μετά το πρώτο εξάμηνο, καθώς διαπίστωναν ότι δεν τους ενδιαφέρει. Έτσι συνέχιζαν μόνο όσοι είχαν τις άκρες και τις αντοχές. Μετά την κατάργηση του 10%, αυτό μάλλον δε θα συμβαίνει πλέον.

Νιώθω την ανάγκη να ξαναπώ ότι η έπαρση είναι θέμα εκείνου που την φέρει, δική του ανάγκη ικανοποιεί κι εγώ δεν έχω καμιά συμμετοχή σ αυτήν... συμπονώ αλλά ως εκεί.


Συνεργασίες και αλληλεγύη είναι terra incognita στη σχολή. Αντιθέτως ευδοκιμούν φαινόμενα εσκεμμένης παραπληφορησης, προκειμένου να πατώσει ο συμφοιτητής.

Λογικότατο, αν και δεν είναι στο σύμπαν της προσωπικής μου ηθικής...


Όσο για τα χαστούκια, μάλλον ως διεγερτικό λειτουργούν καθώς οι φοιτητές είναι γνωστοί λάτρεις του bdsm.

:popcorn: :worship:



Συνήθως οι λατρευτοί συνάδελφοι το ψειρίζουν με εκφράσεις τύπου "το βύσμα"όταν δουν ότι ο "ώριμος" φοιτητής πήρε 10 άνευ παρακολούθησης, ενώ αυτοί που έλιωσαν τις καρέκλες του αμφιθεάτρου 1 και του σπιτιού τους περιορίστηκαν στο ταπεινό 5.

Σκέψου να παρακολουθεί ανελλειπώς κιόλας το "βύσμα" :whistle::spasiklas::book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Παιδιά, δείτε λίγο τι έχει αναρτήσει η Παπαρσενίου στο eclass :

"Ανακοινώνεται ότι σύμφωνα με την ανακοίνωση της Κοσμητείας το κτίριο της Σχολής ΝΟΠΕ (Σόλωνος 57) θα λειτουργήσει κανονικά από τη Δευτέρα 21.11.2011. Ως εκ τούτου το μάθημα των Γενικών Αρχών Αστικού Δικαίου δεν θα λάβει χώρα την 18.11.2011."


Τελικά τι γίνεται? Ούτε αύριο θα έχουμε μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παιδιά, δείτε λίγο τι έχει αναρτήσει η Παπαρσενίου στο eclass :

"Ανακοινώνεται ότι σύμφωνα με την ανακοίνωση της Κοσμητείας το κτίριο της Σχολής ΝΟΠΕ (Σόλωνος 57) θα λειτουργήσει κανονικά από τη Δευτέρα 21.11.2011. Ως εκ τούτου το μάθημα των Γενικών Αρχών Αστικού Δικαίου δεν θα λάβει χώρα την 18.11.2011."



Τελικά τι γίνεται? Ούτε αύριο θα έχουμε μάθημα?

Μπραβο! Και εγω το ειδα και θα το ποσταρα!!! Τι κανουμε οεο????:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μπραβο! Και εγω το ειδα και θα το ποσταρα!!! Τι κανουμε οεο????:wacko:

Δεν έχω ιδέα! Ειλικρινά, πάνε καλά? Δε μπορούσαν από την αρχή να το πουν ότι δε θα έχουμε ολόκληρη την εβδομάδα? Εγώ δηλαδή που είμαι από επαρχία θα μπορούσα μια χαρά να είχα πάει σπίτι μου από την προηγούμενη Παρασκευή. Τσπ, λογικά θα κατέβω αφού δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση, και λογικά όλοι θα κατέβουν, δε νομίζω να υπάρχουν πολλοί που έχουν δει αυτό, και βλέπουμε εκεί... Το πολύ-πολύ πάλι για καφέ να καταλήξουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Καταρχας ποια ανακοινωση της κοσμητειας;;;Εγω δεν βλεπω καποια καινουρια ανακοινωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καταρχας ποια ανακοινωση της κοσμητειας;;;Εγω δεν βλεπω καποια καινουρια ανακοινωση...

Δεν υπάρχει ανακοίνωση. Τα site τα χειρίζεται η γραμματεία, που προφανώς ήταν κλειστά σήμερα, άρα το μόνο μέσο ενημέρωσης είναι το eclass. Τώρα λογικά θα βάλουν αύριο κάποια ανακοίνωση. Προσωπικά πάντως δε βλέπω το λόγο να μείνει κλειστή και αύριο η σχολή. Αν όμως το είχαν από την αρχή σκοπό, θα μπορούσαν να το είχαν πει στην αρχική ανακοίνωση που είχε αναρτηθεί στην κοσμητεία, όχι να μας ταλαιπωρούν και να μας βάζουν βραδιάτικα να λύνουμε γρίφους. Ειδικά όσοι μένουν μακριά θα ταλαιπωρηθούν για δεύτερη φορά αν όντως είμαστε και αύριο κλειστά.

*Συμφοιτήτρια που μίλησε με κοπέλα από κάποιο κόμμα μου είπε ότι της είπαν κανονικά αύριο. Από 'κει και πέρα δεν έχω ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ανακοίνωση.
*Συμφοιτήτρια που μίλησε με κοπέλα από κάποιο κόμμα μου είπε ότι της είπαν κανονικά αύριο. Από 'κει και πέρα δεν έχω ιδέα.

Απ'την αλλη, ομως, θα γινοταν πολυ ρεζιλι να κανει βραδιατικα ανακοινωση και τελικα να γινει μαθημα...Μπορει να εχει ληφθει καποια αποφαση και να μην εχει κοινοποιηθει, παρα στους ανωτερους(?) Δεν θεωρω τυχαια την ειδηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,074 μηνύματα.
Ότι να ναι η σχολή σας. Παίζει να είναι περισσότερες μέρες κλειστή από ότι ανοιχτή :))))).

Πόσο παράταση θα πάρει άραγε το εξάμηνο σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Απ'την αλλη, ομως, θα γινοταν πολυ ρεζιλι να κανει βραδιατικα ανακοινωση και τελικα να γινει μαθημα...Μπορει να εχει ληφθει καποια αποφαση και να μην εχει κοινοποιηθει, παρα στους ανωτερους(?) Δεν θεωρω τυχαια την ειδηση...

Ούτε κι εγώ, αλλά δε βλέπω το λόγο να μη κάνουμε μάθημα αύριο. Άλλες σχολές που άρχισαν νωρίτερα από εμάς πιέζονται για αναπληρώσεις μαθημάτων, κι εμείς που έχουμε-δεν έχουμε κάνει 10 ώρες μάθημα, είμαστε χαλαροί και χαρίζουμε και μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alicon

Νεοφερμένος

Η alicon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα,
Μπήκα μόλις στην Κοσμητεία και είδα ότι δεν υπάρχει καμιά νέα ανακοίνωση, μόνο εκείνη που έλεγε για διακοπή λειτουργιας μέχρι την Πέμπτη.
Αλλά στο e-class η Παπαρσενίου το λέει σαφέστατα πως δεν θα λειτουργήσει η σχολή οπότε δεν θα γίνει το μάθημά της.
Τί θα γίνει όμως με αυτή την κατάσταση? Οι ανακοινώσεις βγαίνουν ώρες μετά που έχουμε ήδη πάει στη σχολή.
Πάλι ξυπνημα από τις 6 δίχως λόγο, σκεφτείτε να είχαμε ξεκινήσει και διάβασμα και να χάναμε τόσες ώρες πήγαιν' έλα άδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Έχει ημερομηνία 17/11. Σε λίγο θα μου πουν να πάω στη γωνία να δω αν έρχομαι.


Ενα ειναι σιγουρο: Θα ειμαστε σχιζοφρενεις οταν βγουμε απ΄τη σχολη:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ωραίο μάθημα κάναμε και σήμερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Παντως εγω την ανακοινωση την καταλαβαινω...Δεν κανουμε που δεν κανουμε μαθημα, τουλαχιστον προσπαθουν εξ αποστασεως να μας διδαξουν:D Με την ημερομηνια 17/11 θελουν να εμπεδωσουμε την αναδρομικοτητα!!!:D:DΚατι ειναι και αυτο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση της Σχολής, ναι. ... Κάτσε να δούμε τι θα μας ξημερώσει.
Αφού είμαι γκαντέμω, τι θέλω και μιλάω? Πάει, δεν τη γλυτώνω την αλλαγή του nickname σε Κασσάνδρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top