Νομική Σχολή Αθηνών

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Υπαρχει προβλημα αν παρακολουθω Ιστορια Δικαιου και Εισαγωγη το 1 δυωρο; Θα το βρω μπροστα μου;
Όχι.

το νέο κτήριο είναι στην Σαριπόλων???
Η Σαριπόλων είναι στο παλιό κτίριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
το νέο κτήριο είναι στην Σαριπόλων???παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος...δεν έχω καταλάβει σε ποιο κτήριο θα παρακολουθώ είμαι για παράδειγμα Δ΄ κλιμάκιο συνταγματικό..........?!!?!??!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
το νέο κτήριο είναι στην Σαριπόλων???παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος...δεν έχω καταλάβει σε ποιο κτήριο θα παρακολουθώ είμαι για παράδειγμα Δ΄ κλιμάκιο συνταγματικό..........?!!?!??!!!

Όπου γράφει στο πρόγραμμα νέο κτήριο, που οι αίθουσες είναι συνήθως με αριθμούς, είναι το κτήριο που έχει κεντρική είσοδο στη Μασσαλίας.
Η Σαριπόλων είναι αίθουσα που βρίσκεται στο παλιό κτήριο(το ανακαινισμένο) με είσοδο από Σόλωνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Όπου γράφει στο πρόγραμμα νέο κτήριο, που οι αίθουσες είναι συνήθως με αριθμούς, είναι το κτήριο που έχει κεντρική είσοδο στη Μασσαλίας.
Η Σαριπόλων είναι αίθουσα που βρίσκεται στο παλιό κτήριο(το ανακαινισμένο) με είσοδο από Σόλωνος.

https://deannope.uoa.gr/fileadmin/deannope.uoa.gr/uploads/Announcements/Katanomi_aithouson.pdf α όπως τα λέει εδώ δηλαδή???:eek: ευχαριστώ πάρα πολύ....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος...δεν έχω καταλάβει σε ποιο κτήριο θα παρακολουθώ είμαι για παράδειγμα Δ΄ κλιμάκιο συνταγματικό..........?!!?!??!!!
Για να μη μπερδεύεσαι.
Όσες αίθουσες έχουν αριθμούς συν Οικονομίδου είναι στο νέο κτήριο, δηλαδή το πίσω, με εισόδους από Μασσαλίας και Σίνα. Η αρίθμηση ξεκινά από τους κάτω ορόφους και ανεβαίνει.
Όσες αίθουσες έχουν ονόματα είναι στο παλιό κτήριο μπροστά, με είσοδο από Σόλωνος. Η Σαριπόλων συγκεκριμένα είναι το αμφιθέατρο στον τελευταίο όροφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Για να μη μπερδεύεσαι.
Όσες αίθουσες έχουν αριθμούς συν Οικονομίδου είναι στο νέο κτήριο, δηλαδή το πίσω, με εισόδους από Μασσαλίας και Σίνα. Η αρίθμηση ξεκινά από τους κάτω ορόφους και ανεβαίνει.
Όσες αίθουσες έχουν ονόματα είναι στο παλιό κτήριο μπροστά, με είσοδο από Σόλωνος. Η Σαριπόλων συγκεκριμένα είναι το αμφιθέατρο στον τελευταίο όροφο.

Tώρα κατατοπίστηκα πλήρως ευχαριστώ πολύ και τους δυο σας:)(+Nelly)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Βγηκαν οι ημερομηνιες εγγραφης ειδικων περιπτωσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alicon

Νεοφερμένος

Η alicon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Βγηκαν οι ημερομηνιες εγγραφης ειδικων περιπτωσεων...


Ναι άντε να έρθει κι η σειρά μας του 5% ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τη δήλωση των μαθημάτων κ των συγγραμμάτων..???δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω...το μόνο που έχω κάνει είναι που ενεργοποίησα τον λογ. μου στο mystudies....πότε κ που θα δηλώσω μαθήματα κ συγγράμματα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τη δήλωση των μαθημάτων κ των συγγραμμάτων..???δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω...το μόνο που έχω κάνει είναι που ενεργοποίησα τον λογ. μου στο mystudies....πότε κ που θα δηλώσω μαθήματα κ συγγράμματα...?
Μαθήματα θα δηλώσουμε στο mystudies, όταν βγει σχετική ανακοίνωση από τη Γραμματεία.
Τα συγγράμματα τα δηλώνουμε ήδη στον Εύδοξο (μπαίνεις με τους ίδιους κωδικούς) και μέχρι 15/12, με δυνατότητα συνεχούς τροποποίησης της δήλωσής μας (εκτός των βιβλίων που παραλαμβάνουμε). Μπορείς να δηλώσεις (και να παραλάβεις, εφόσον υπάρχει διαθεσιμότητα) συγγράμματα από τώρα, χωρίς να περιμένεις να δηλώσεις μαθήματα (μολονότι φαίνεται ανακόλουθο, έτσι δουλεύει:hmm:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά-συμφοιτητές των μεγαλύτερων ετών:Ως μάθημα επιλογής πώς βρίσκετε την Ανακριτική για το 'Εξάμηνο Σπουδών?Θα χρειαστεί να έχω κι άλλες νομικές γνώσεις,όπως για παράδειγμα από Ποινική Δικονομία ή οτιδήποτε άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Παιδιά-συμφοιτητές των μεγαλύτερων ετών:Ως μάθημα επιλογής πώς βρίσκετε την Ανακριτική για το 'Εξάμηνο Σπουδών?Θα χρειαστεί να έχω κι άλλες νομικές γνώσεις,όπως για παράδειγμα από Ποινική Δικονομία ή οτιδήποτε άλλο?
Τα χουμε πει σε προηγούμενες σελίδες, εξάλλου απαντάς και μόνη σου. Κύττα αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εντάξει...Δε νομίζω ότι είναι και τόσο μεγάλος κόπος να μου απαντούσες στην ερώτησή μου από να μου δώσεις μία τέτοια απάντηση...Και είναι ''Κοίτα''...με ''οι''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εντάξει...Δε νομίζω ότι είναι και τόσο μεγάλος κόπος να μου απαντούσες στην ερώτησή μου από να μου δώσεις μία τέτοια απάντηση...Και είναι ''Κοίτα''...με ''οι''...
Σου απάντησα. Εξάλλου ακριβώς η ίδια ερώτηση είχε τεθεί πριν λίγες σελίδες, απαντήθηκε και μάλιστα προτάθηκαν αρκετά μαθήματα κατάλληλα για πρωτοετείς. Εσύ τι θεωρείς αποδεκτή απάντηση; Το "η Ανακριτική είναι κομμάτι της Ποινικής, άρα με ένα σμπάρο δύο τρυγόνια στο 5ο εξάμηνο";
Ευχαριστώ για την υπόδειξη, αλλά και οι δύο τύποι είναι ορθοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Themis93

Νεοφερμένος

Η Themis93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Η ερώτησή μου απαντήθηκε,αλλά όχι από εσένα...Και όσον αφορά την υπόδειξή μου,εμένα στο σχολείο μου έμαθαν ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ Γραμματική και Σύνταξη ,η οποία άλλωστε χρησιμοποιείται τόσο γραπτό όσο και στον προφορικό μας λόγο.Αν εσύ θέλεις να γράφεις στην ΚΑΘΑΡΕΥΟΥΣΑ δικό σου θέμα...Δεν πρόκειται να ασχοληθώ περαιτέρω μαζί σου ,γιατί σου δίνω αξία με αυτόν τον τρόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Η ερώτησή μου απαντήθηκε,αλλά όχι από εσένα.
Δεν πρόκειται να ασχοληθώ περαιτέρω μαζί σου ,γιατί σου δίνω αξία με αυτόν τον τρόπο...
Αφού απαντήθηκε και αυτή η λεπτομέρεια, είσαι πανέτοιμη να ξεκινήσεις τις σπουδές σου στο μαγικό κόσμο της Μασσαλίας. :drunk:
Ορθόν, που ακούστηκε ολόκληρη πριγκίπισσα του βεληνεκούς σου να συγχρωτίζεται με κοινούς θνητούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εύχομαι σε όλους μας καλή αρχή από αύριο.....!.....Να ξεκινήσουμε με διάθεση κ όλα θα πάνε καλά....και ελπίζω να συναντηθούμε.......:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ ελπίζω να βρω την Α' μαθηματικών πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εγώ ελπίζω να βρω την Α' μαθηματικών πάντως :P

Το αν θα βρεθούμε στις αίθουσές μας αυτό είναι μια άλλη ιστορία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Το αν θα βρεθούμε στις αίθουσές μας αυτό είναι μια άλλη ιστορία:D

Θα πάω από νωρίς για να τα βρω :P
Με τόσες αίθουσες που έχουμε έχω μπερδευτεί, αμφιβάλλω αν θα θυμάμαι τις μισές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top