Νομική Σχολή Αθηνών

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ρε παιδιά τα μαθήματα πότε θα τα δηλώσουμε?Θα βγάλει ανακοίνωση η σχολή?
Ναι! Αυτό θα γίνει αφού αρχίσουν παραδόσεις, οπότε θα μας δοθεί χρόνος -νομίζω 2 εβδομάδων- να παρακολουθήσουμε, αν θέλουμε, διερευνητικά κάποια μαθήματα πριν προβούμε σε δήλωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Για τη δήλωση στο my studies, βγαίνει ανακοίνωση από τη γραμματεία!
Να ρωτησω κι εγώ ποια μαθήματα επιλογής προτείνετε για 3ο εξάμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Να ρωτησω κι εγώ ποια μαθήματα επιλογής προτείνετε για 3ο εξάμηνο?
Σε παλιοτερες δημοσιευσεις εχουν αναφερθει αρκετα. Καλυτερα πες σε ποιους τομεις θες για υποχρεωτικης η αν θες ελευθερης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madrilenos

Νεοφερμένος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Για τη δήλωση στο my studies, βγαίνει ανακοίνωση από τη γραμματεία!
Να ρωτησω κι εγώ ποια μαθήματα επιλογής προτείνετε για 3ο εξάμηνο?
Από ελεύθερης επιλογής κανένα.

Από υποχρεωτικής επιλογής θα πρότεινα Διεθνείς Οργανισμούς ή Πνευματική Ιδιοκτησία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε εγκληματολογία και πνευματική ιδιοκτησία και δεν μπορώ να διαλέξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Από υποχρεωτικής επιλογής θα πρότεινα Διεθνείς Οργανισμούς ή Πνευματική Ιδιοκτησία.
Εισαι εκδικητικος τυπος και θες να τους παρεις ολους στο λαιμο σου;
Είμαι ανάμεσα σε εγκληματολογία και πνευματική ιδιοκτησία και δεν μπορώ να διαλέξω...
Αμφοτερα συνιστανται, δηλωσε τα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madrilenos

Νεοφερμένος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε εγκληματολογία και πνευματική ιδιοκτησία και δεν μπορώ να διαλέξω...
Πνευματικη Ιδιοκτησια ναι.
Εγκληματολογια μακρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αμφοτερα συνιστανται, δηλωσε τα.

Oκ ευχαριστώ!

Πνευματικη Ιδιοκτησια ναι.
Εγκληματολογια μακρια.

Γιατί είναι δύσκολη? Μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον μάθημα και θα ήθελα να το δηλώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia5

Νεοφερμένος

Η anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Μάλιστα και επίσημη ανακοίνωση λοιπόν..ξεκινάμε πρώτα ο Θεός!Για να δούμε...πάντως θα συμφωνήσω με τα παιδιά παραπάνω...μέχρι να πατήσουμε το πόδι μας στην αίθουσα εγώ επιτρέψτε μου να έχω τις αμφιβολίες μου...:P να ρωτήσω όμως κάτι...θα παρακολουθήσουμε πρώτα τα μαθήματα και μετά θα τα δηλώσουμε εντός 2 εβδομάδων κι πότε θα προλάβουμε να τα παρακολουθήσουμε όολα όμως για να επιλέξουμε???!!...μπορεί να είναι και χαζή η ερώτησή μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Συνήθως προηγούνται 2-3 βδομάδες παρακολούθησης και μετά δηλώνεις. Το αν προλαβαίνεις να αποφασίσεις ή όχι εξαρτάται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alicon

Νεοφερμένος

Η alicon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Συνήθως προηγούνται 2-3 βδομάδες παρακολούθησης και μετά δηλώνεις. Το αν προλαβαίνεις να αποφασίσεις ή όχι εξαρτάται.


Ξεκινάμε 10/11, αμέσως μετά είναι το Πολυτεχνείο, μετά τα Χριστούγενα.
Πώς θα συμπληρωθούν 13 εβδομάδες, δεν μπορώ να το βγάλω με τίποτα... δεν βγαίνουν τα νούμερα δηλαδή...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Αυτό είναι κάτι που το λέμε καιρό τώρα..Όλοι απορούμε αν θα κάνουμε μαθήματα στις γιορτές γιατί διαφορετικά πάμε ως Αύγουστο. Βέβαια, όλα αυτά είναι υποθέσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σε εμάς συζητείται να πάμε μέχρι 20 Ιουλίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alicon

Νεοφερμένος

Η alicon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αυτό είναι κάτι που το λέμε καιρό τώρα..Όλοι απορούμε αν θα κάνουμε μαθήματα στις γιορτές γιατί διαφορετικά πάμε ως Αύγουστο. Βέβαια, όλα αυτά είναι υποθέσεις..


Υποθέσεις σίγουρα... αλλά η παρατήρηση του πράγματος γεννά απορίες... :/:
Ας ξεκινήσουμε με το καλό και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Σε εμάς συζητείται να πάμε μέχρι 20 Ιουλίου...

Παραδόσεις ε? Κάπου εκεί τελείωνε η εξεταστική μας.
Πάντως πιθανότερο μου φαίνεται να συμπτυχθούν οι διακοπές των γιορτών..
Ίδομεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Παραδόσεις ε? Κάπου εκεί τελείωνε η εξεταστική μας.
Πάντως πιθανότερο μου φαίνεται να συμπτυχθούν οι διακοπές των γιορτών..
Ίδομεν...

Εμάς που τελειώνει η εξεταστική τέλη Ιουνίου, το τέλος Ιουλίου είναι αρκετή επέκταση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Ξεκινάμε 10/11, αμέσως μετά είναι το Πολυτεχνείο, μετά τα Χριστούγενα.
Πώς θα συμπληρωθούν 13 εβδομάδες, δεν μπορώ να το βγάλω με τίποτα... δεν βγαίνουν τα νούμερα δηλαδή...:/:
@alicon, προσοχή: σήμερα βγήκε ανακοίνωση ότι ξεκινάμε 7/11, απλά στις 7-8-9-10/11 οι παραδόσεις θα γίνονται μετά τις εξετάσεις, δηλ. μετά τις 10:30 (πατέντα:P)
https://www.law.uoa.gr/proboli-anakoinwshs/enar3h-didaskalias-xeimerinoy-e3aminoy-2011-12.html
Είναι ένα κέρδος σχεδόν μιας εβδομάδας, αλλά και πάλι το καλοκαίρι θα πετσοκοφτεί, δεν τη γλυτώνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Εμάς που τελειώνει η εξεταστική τέλη Ιουνίου, το τέλος Ιουλίου είναι αρκετή επέκταση..

Γι' αυτό ακριβώς το λέω..Με την ίδια λογική εμείς πρέπει να δίνουμε Αύγουστο:eek:.
Άγνωσται αι βουλαί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Γι' αυτό ακριβώς το λέω..Με την ίδια λογική εμείς πρέπει να δίνουμε Αύγουστο:eek:.
Άγνωσται αι βουλαί...

Πάντως, ότι και να είναι, το έχουν αποφασίσει...Οπότε αν έχετε κάποιον μέσα στα πράγματα ρωτήστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alicon

Νεοφερμένος

Η alicon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
@alicon, προσοχή: σήμερα βγήκε ανακοίνωση ότι ξεκινάμε 7/11, απλά στις 7-8-9-10/11 οι παραδόσεις θα γίνονται μετά τις εξετάσεις, δηλ. μετά τις 10:30 (πατέντα:P)
https://www.law.uoa.gr/proboli-anakoinwshs/enar3h-didaskalias-xeimerinoy-e3aminoy-2011-12.html
Είναι ένα κέρδος σχεδόν μιας εβδομάδας, αλλά και πάλι το καλοκαίρι θα πετσοκοφτεί, δεν τη γλυτώνει


Σωστό, ευχαριστώ για την επισήμανση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top