Νομική Σχολή Αθηνών

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Πραγματικα και εγω θελω να δω τα πραγματα αντικειμενικα χωρις να γινομαι εριστικος...ομως πραγματικα εγιναν ανεπιτρεπτα πραγματα, σε συντριπτικη πλειοψηφια απο ΕΑΑΚ. Καταρχας, για τις πορτες εγω τα αντιθετα ακουσα και ειδα, δεν ψηφισαν με το ετσι θελω 70 περιπου ατομα...επισης οι λογοι ΕΑΑΚιτων ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ, καθως δεν ηξεραν καν αρθρα του νομου! Επειτα, το ξυλο το εφαγαν σε καθε περιπτωση δαπιτες και ανεξαρτητοι, και οχι το αντιστροφο...αυτο και μονο δειχνει το ποιον και τις διαθεσεις των αριστερων...Και βεβαια,τελος, η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ νοθεια, που κατηργησε καθε εννοια δημοκρατιας στη συνελευση...απλα ελεος
Και τι αποφασιστηκε;; Χαθηκε η εξεταστικη και μπορει το εξαμηνο...τη στιγμη που βρισκομαστε στο μπροστα στην πτωχευση, τη στιγμη που παρα πολλα παιδια δεν εχουν απλουστατα να πληρωσουν νοικια!!!!Αλλα ποιος νοιαζεται για αυτους...σιγουρα οχι οι καταληψιες...οι οποιοι θα ειχαν καταλαβει οτι αγωνες θα πρεπει να δοθουν με ανοικτα πανεπιστημια...και οχι με κλειστα αναλογα με την παρτη καποιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Balthazor, δεν περιμένω να το γνωρίζεις αλλά τα πράγματα είναι έτσι εδώ και καιρό.
Αυτός είναι κι ο λόγος που, κατά τη γνώμη μου, είτε είσαι κατά είτε υπέρ της κατάληψης και το εκφράζεις μέσα στο forum με επιχειρήματα και κάνεις και διάλογο με όσους διαφωνούν μαζί σου, η πράξη είναι τόσο ωμή και άδικη που αναρωτιέσαι τι τη χρειάζεται κανείς την επιχειρηματολογία απέναντι σε άτομα που δρουν ετσιθελικά.
Κατ' εμέ αυτό το έχουν κάνει κατά καιρούς όλες οι παρατάξεις της σχολής ανάλογα με τις περιστάσεις. Γι'αυτό και είναι υποκριτικό να μιλάνε για δημοκρατικές διαδικασίες αφού απλούστατα δεν προτίθενται να σεβαστούν τα αποτελέσματα.

Σχετικά:https://www.skai.gr/news/greece/arti...es-gia-sunehisi-tis-katalipsis-me-mageirema-/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Προσοχη αυριο στις εγγραφες!!!
''Την Παρασκευή 23 Σεπτεμβρίου δεν θα κινηθούν τα μέσα σταθερής τροχιάς (Μετρό, ΗΣΑΠ, Τραμ)''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pianojen89

Νεοφερμένος

Η Pianojen89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πραγματικα και εγω θελω να δω τα πραγματα αντικειμενικα χωρις να γινομαι εριστικος...ομως πραγματικα εγιναν ανεπιτρεπτα πραγματα, σε συντριπτικη πλειοψηφια απο ΕΑΑΚ. Καταρχας, για τις πορτες εγω τα αντιθετα ακουσα και ειδα, δεν ψηφισαν με το ετσι θελω 70 περιπου ατομα...επισης οι λογοι ΕΑΑΚιτων ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ, καθως δεν ηξεραν καν αρθρα του νομου! Επειτα, το ξυλο το εφαγαν σε καθε περιπτωση δαπιτες και ανεξαρτητοι, και οχι το αντιστροφο...αυτο και μονο δειχνει το ποιον και τις διαθεσεις των αριστερων...Και βεβαια,τελος, η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ νοθεια, που κατηργησε καθε εννοια δημοκρατιας στη συνελευση...απλα ελεος
Και τι αποφασιστηκε;; Χαθηκε η εξεταστικη και μπορει το εξαμηνο...τη στιγμη που βρισκομαστε στο μπροστα στην πτωχευση, τη στιγμη που παρα πολλα παιδια δεν εχουν απλουστατα να πληρωσουν νοικια!!!!Αλλα ποιος νοιαζεται για αυτους...σιγουρα οχι οι καταληψιες...οι οποιοι θα ειχαν καταλαβει οτι αγωνες θα πρεπει να δοθουν με ανοικτα πανεπιστημια...και οχι με κλειστα αναλογα με την παρτη καποιων

Mα εν προκειμένω, δεν διαφωνώ μαζί σου. Το αποτέλεσμα νοθεύτηκε. Η εκπεφρασμένη επιθυμία ήταν ανοιχτή σχολή. Όμως δεν είναι σωστό, αοριστολογικά και με ασάφεια να λες πως "αυτό είναι το ποιόν της αριστεράς." Πρώτα από όλα, σε ποιά αριστερά αναφέρεσαι ; Τη γενικότερη πολιτική παράταξη; Γιατί τέτοιου είδους γενικεύσεις δεν είναι από καμία άποψη σωστές. Την φοιτητική παράταξη ; Στη συγκεκριμένη συνέλευση (και σε πολλές άλλες, γιατί να το κρύψουμε άλλωστε) δεν έχει δώσει καθόλου καλά δείγματα γραφής.. Ομως, η ΔΑΠ, που αυτή τη στιγμή υπερασπίζεσαι, έχει εξίσου κακό ποιόν, και θα το διαπιστώσεις εν καιρώ. Πίστεψε με. Δεν λέω τίποτα άλλο. Αν υποστηρίζεις τους ανεξάρτητους, δεν έχω να σου πω κάτι, καλά κάνεις, τουλάχιστον αυτοί είχαν ξεκάθαρη πολιτική τοποθέτηση, και πολλά παιδιά εξ αυτών τα γνωρίζω και τα εκτιμώ. Είδες όμως μέχρι και η ίδια η ΔΑΠ πως τους φέρθηκε. Η δαπ που την πρώτη βδομάδα ζήτησε 2 εβδομάδες κατάληψη... Και τώρα που είδε πως μπορούσε να προσεταιριστεί μία άλλη κίνηση, για μία ενδεχόμενη νικηφόρα συνεργασία, άλλαξε μυαλά, και θέλει ανοιχτή σχολή. Ασε καλύτερα.. Δεν είναι καθόλου καλύτερη από τους "αριστερούς" που λες. Διότι ούτε στο ελάχιστο δεν ενδιαφέρεται ούτε για τα νοίκια που ορθώς αναφέρεις, ούτε για τα εξάμηνα.. Την ενδιαφέρει να σκάσει πρώτη μούρη στον ΣΚΑΙ και να πάρει τις δάφνες, οι οποίες θα έπρεπε να ανήκαν στους ανεξάρτητους.

Κατά τα άλλα, στην επόμενη Γ.Σ ανοίγουμε. Αυτό πιστεύω. Οι ισορροπίες αλλάζουν. Και δεν νομίζω να χαθεί το εξάμηνο, γιατί είναι κρίμα και για εσάς τους πρωτοετείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Προφανως και αναφερομαι στην φοιτητικη παραταξη...απ'οτι βλεπω κρινω...οσο για τη δαπ προφανως και εχεις σε πολλα δικιο...δεν εχει ξεκαθαρο ρολο...Ετσι και αλλιως δεν θελω να τσακωθω, ισα ισα που εισαι απ'τα λιγα ατομα που μιλας ευγενικα και πραττεις βασει ιδεολογιας και οχι παρτης!
Παντως την Τεταρτη απεργουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ(ΜΜΜ, ταξι). Αρα δεν ξερω τι μελλει γενεσθαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εντυπωσιακη η ανταλλαγη κατηγοριων που λαμβανει χωρα μεταξυ ατομων που κολλανε ενσημα. Κοινως πειραματισμοι στου Κασιδη το κεφαλι.

Τα πραγματα ειναι απλα. Εξεταστικη εχει χαθει, εξαμηνο κινδυνευει. Οσοι ονειρευονταν ανθρωπινες εξετασεις, παραδοσεις κλπ το ξεχνανε. Ξεκινανε και οι απεργιες στα ΜΜΜ. Και το φαιδρον του πραγματος ειναι οτι οι συνηθεις θα βγουν ευνοημενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V@silis

Νεοφερμένος

Ο V@silis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παντως ,εφοσον και αυριο θα υπαρξει προβλημα σχετικα με τα Μεσα Συγκοινωνιας, δε θα επρεπε να γινοταν τιποτα? Στην ιστοσελιδα δεν εχει αναρτηθει προς το παρον καποια σχετικη ανακοινωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Από τη στιγμή που η απεργία δεν είναι γενική το πιθανότερο είναι να μην υπάρξει ανακοίνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ε τα ταξι και τα λεωφορεια ξερωγω δεν εχουν...μην περιμενετε ανακοινωση επι τουτου

η ΑΡΕΝ με δηλωση της θελει ΓΣ τη δευτερα...

Εν τω μεταξυ, υπογραψτε ολοι εδω
https://www.gopetition.com/petitions/αντίδραση-στη-νοθεία-της-γενι.html#fbbox
για να διεκδικησουμε το δικιο μας και να ανοιξουμε!!!!Οσοι πρωτοετεις αυριο που θα εχουμε αριθμο μητρωου!!!ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΙΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΡΟΙΔΙΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εντυπώσεις από όσους πήγαν σήμερα για εγγραφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εντυπώσεις από όσους πήγαν σήμερα για εγγραφές;
Καλά ήταν, με έπρηξαν βέβαια λίγο από τις παρατάξεις και με γέμισαν φυλλάδια :P
Αν καταφέρουν να διαβάσουν τα γράμματά μου έτσι όπως τα έκανα θα είναι ήρωες.

Α, ξ'εχασα να ρωτήσω, στο φυλλαδιάκι με τις οδηγίες έγραφε ότι πρέπει να πάμε να πάρουμε κάτι κωδικούς λίγες μέρες μετά την εγγραφή.. Εκεί πάμε όποτε θέλουμε ή θα βγει ανακοίνωση? Χαζό το ξέρω, αλλά το χα απορία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Καλά ήταν, με έπρηξαν βέβαια λίγο από τις παρατάξεις και με γέμισαν φυλλάδια :P
Αν καταφέρουν να διαβάσουν τα γράμματά μου έτσι όπως τα έκανα θα είναι ήρωες.

Α, ξ'εχασα να ρωτήσω, στο φυλλαδιάκι με τις οδηγίες έγραφε ότι πρέπει να πάμε να πάρουμε κάτι κωδικούς λίγες μέρες μετά την εγγραφή.. Εκεί πάμε όποτε θέλουμε ή θα βγει ανακοίνωση? Χαζό το ξέρω, αλλά το χα απορία:P

Και με την απορία θα σ'αφήσω απ' ό,τι βλέπω γιατί κι εγώ παρέλειψα να ρωτήσω. Θα βγει ανακοίνωση μάλλον. Γιατί είπαν ότι θα έχουμε κωδικούς σε 15-20 μέρες. Περσινά ξινά σταφύλια δηλαδή. Αφού είναι και τόσο απαραίτητη διαδικασία θα φροντίσουν-φαντάζομαι-να μας το υπενθυμίσουν παντοιοτρόπως.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Α, ξ'εχασα να ρωτήσω, στο φυλλαδιάκι με τις οδηγίες έγραφε ότι πρέπει να πάμε να πάρουμε κάτι κωδικούς λίγες μέρες μετά την εγγραφή.. Εκεί πάμε όποτε θέλουμε ή θα βγει ανακοίνωση? Χαζό το ξέρω, αλλά το χα απορία:P
Αν θυμάμαι καλά, κάποιος από τους μεγαλύτερους είχε πει προ καιρού ότι θα μας κάνουν σχετική ενημέρωση -ομαδικά - στην αίθουσα πολυμέσων της Ιπποκράτους. Άρα, περιμένουμε ανακοίνωση.
Α, και καλές μας σπουδές! Γράφτηκα κι εγώ σήμερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Και με την απορία θα σ'αφήσω απ' ό,τι βλέπω γιατί κι εγώ παρέλειψα να ρωτήσω. Θα βγει ανακοίνωση μάλλον. Γιατί είπαν ότι θα έχουμε κωδικούς σε 15-20 μέρες. Περσινά ξινά σταφύλια δηλαδή. Αφού είναι και τόσο απαραίτητη διαδικασία θα φροντίσουν-φαντάζομαι-να μας το υπενθυμίσουν παντοιοτρόπως.;)
Καλά, κι εγώ με τόσο κόσμο που είχε δεν ήταν και το πιο εύκολο πράγμα να ρωτήσω.. Περίμεναν 10 άτομα πίσω μου :P
Αν ξέρει κανένας μεγαλύτερος να μας πει :D
Α και κάτι άλλο,τη φοιτητική ταυτότητα που πήραμε μπορούμε να τη χρησιμοποιούμε για μειωμένο εισιτήριο, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά, κάποιος από τους μεγαλύτερους είχε πει προ καιρού ότι θα μας κάνουν σχετική ενημέρωση -ομαδικά - στην αίθουσα πολυμέσων της Ιπποκράτους. Άρα, περιμένουμε ανακοίνωση.
Α, και καλές μας σπουδές! Γράφτηκα κι εγώ σήμερα:D

Καλή μας αρχή!

Καλά, κι εγώ με τόσο κόσμο που είχε δεν ήταν και το πιο εύκολο πράγμα να ρωτήσω.. Περίμεναν 10 άτομα πίσω μου :P
Αν ξέρει κανένας μεγαλύτερος να μας πει :D
Α και κάτι άλλο,τη φοιτητική ταυτότητα που πήραμε μπορούμε να τη χρησιμοποιούμε για μειωμένο εισιτήριο, έτσι?

Ναι, αυτό το τελευταίο το ρώτησα στο μετρό γιατί με απασχολούσε ιδιαιτέρως. Μπορούμε με τη βεβαίωση ή το τρίπτυχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ήμουν κέντρο σήμερα, κοντά στη Νομική, και με σταμάτησαν 3 διαφορετικοί φοιτητές να με ρωτήσουν κάτι, αλλά βιαζόμουν κι είχα και τη μουσική στο φούλ. Το μόνο που άκουσα ήταν η λέξη "Νομική" στο τέλος της πρότασής τους. Καμιά ιδέα τι ήθελαν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καλή μας αρχή!
Επίσης, καλή αρχή να έχουμε! :D :D



Ναι, αυτό το τελευταίο το ρώτησα στο μετρό γιατί με απασχολούσε ιδιαιτέρως. Μπορούμε με τη βεβαίωση ή το τρίπτυχο!
Ωραία, πάλι καλά.
Λογικά θα μας ενημερώσουν και τι πρέπει να κάνουμε και για το πάσο κάποτε..

Ήμουν κέντρο σήμερα, κοντά στη Νομική, και με σταμάτησαν 3 διαφορετικοί φοιτητές να με ρωτήσουν κάτι, αλλά βιαζόμουν κι είχα και τη μουσική στο φούλ. Το μόνο που άκουσα ήταν η λέξη "Νομική" στο τέλος της πρότασής τους. Καμιά ιδέα τι ήθελαν; :P
Να σε ρωτήσουν αν είσαι για εγγραφή λογικά.:P
Αν ήταν μια ξανθιά με κάτι φακέλους, με είχε από πίσω για 20 λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ήταν μια κοπέλα κοντούλα, αλλά δεν θυμάμαι μαλλί και δύο νεαροί.

Δεν αποκλείεται να ψάρευαν, ήταν τοποθετημένοι σε κομβικά σημεία (εξόδους μετρό/διασταυρώσεις). :loltooth: Όχι ρε φίλε.

Θα καλοπεράσετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ήταν μια κοπέλα κοντούλα, αλλά δεν θυμάμαι μαλλί και δύο νεαροί.

Δεν αποκλείεται να ψάρευαν, ήταν τοποθετημένοι σε κομβικά σημεία (εξόδους μετρό/διασταυρώσεις). :loltooth: Όχι ρε φίλε.

Θα καλοπεράσετε! :D

Είναι βέβαιο ότι ψάρευαν. Όταν πήγα για εγγραφή ,ήθελα να φτάσω Σίνα και Ακαδημίας και έκανα τον κύκλο βγαίνοντας από άλλη έξοδο στο μετρό και περπατώντας όλο τη διαδρομή Πανεπιστημίου-Ιπποκράτους-Ακαδημίας-Ομήρου για να μπω στη σχολή αποφεύγοντας όσο γίνεται το χάος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Είναι βέβαιο ότι ψάρευαν. Όταν πήγα για εγγραφή ,ήθελα να φτάσω Σίνα και Ακαδημίας και έκανα τον κύκλο βγαίνοντας από άλλη έξοδο στο μετρό και περπατώντας όλο τη διαδρομή Πανεπιστημίου-Ιπποκράτους-Ακαδημίας-Ομήρου για να μπω στη σχολή αποφεύγοντας όσο γίνεται το χάος.
Εγώ που πέρασα από εκεί ήταν άδειο τελείως, δεν υπήρχε άνθρωπος ούτε για δείγμα. Παραξενεύτηκα ομολογώ για μια στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top