Νομική Κομοτηνής

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
1/10 αρχίζουμε λογικά, αφού έχει βγεί πρόγραμμα για την Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
1/10 αρχίζουμε λογικά, αφού έχει βγεί πρόγραμμα για την Δευτέρα.
και τι εγινε?βγηκε το προγραμμα για ολο το εξαμηνο διεθνες υπαρχει στο προγραμμα και την τριτη αλλα αρχιζουμε τεταρτη και πεμπτη....για τα 2 κλιμακια στο διεθνες που δεν ανφεροντια εμαθες κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Όχι. Φαντάζομαι πως την πρώτη μέρα που θα πάμε , λογικά Δευτέρα, θα μάθουμε τις λεπτομέρειες και θα λυθούν οι απορίες μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
κανεις αλλος ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the mage

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Αλικαρνασσός (Ηράκλειο). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ρίχνετε και μια ματιά στο duthnet.com για ανακοινώσεις, ήδη βγάζουμε άμεσα -και πριν βγει καν στον τομέα, πόσο μάλλον στο site της νομικής- για μαθήματα όπως τα Γαλλικα!

Επίσης, αν δεν είστε ήδη, μπείτε στο γκρουπ των πρωτοετών στο facebook!
https://www.facebook.com/groups/437457899639803/

(για το duthnet, δείτε και εδώ! https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=117827 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Ρίχνετε και μια ματιά στο duthnet.com για ανακοινώσεις, ήδη βγάζουμε άμεσα -και πριν βγει καν στον τομέα, πόσο μάλλον στο site της νομικής- για μαθήματα όπως τα Γαλλικα!

Επίσης, αν δεν είστε ήδη, μπείτε στο γκρουπ των πρωτοετών στο facebook!
https://www.facebook.com/groups/437457899639803/

(για το duthnet, δείτε και εδώ! https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=117827 )
προφανως και ειδαμε στο duthnet αλλα οπως αναφερουμε σε πανω μηνυματα δεν μας καλυπτει σε ορισμενες αποριες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
συμφωνα με τις νεες ανακοινωσεις η σχολη ξεκινα απο δευτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Το πρώτο κλιμάκιο ξεκίνησε Δευτέρα, το δεύτερο νομίζω πως θα ξεκινήσει τα μαθήματα την Τετάρτη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
γεια σας και εγω πρωτοετης λοιπον.ανεβηκα στην κομοτηνη αλλα δεν τρελαθηκα.βρε παιδια εγω θα ανεβω την παρασκευη και θα χασω 2-3 μαθηματα και εχω αγχωθει πφφφ:(.ελπιζω να τα πουμε ολοι εκει:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ποιες οι εντυπώσεις, λοιπόν, από τα πρώτα μαθήματα;
Εγώ είμαι ευχαριστημένος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ψεύτικο φιλί, το τι μας αρέσει και το τι όχι είναι υποκειμενικό και εξαρτάται απο τις προτιμήσεις και τις προτεραιότητες που θέτει ο καθένας. Για παράδειγμα εμένα μου αρέσει και θετική εντύπωση για την πόλη έχουν και άλλα άτομα με τα οποία το έχω συζητήσει. Όσον αφορά τις σημειώσεις, σε πιάνουν και σου δίνουν οι παρατάξεις, είτε θές είτε όχι. :hehe: Έχασες το υπέροχο συνταγματικό, θα το απολαύσεις απο Δευτέρα. :P


Πάντων ήταν πολύ ωραία τις δύο πρώτες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ψεύτικο φιλί, το τι μας αρέσει και το τι όχι είναι υποκειμενικό και εξαρτάται απο τις προτιμήσεις και τις προτεραιότητες που θέτει ο καθένας. Για παράδειγμα εμένα μου αρέσει και θετική εντύπωση για την πόλη έχουν και άλλα άτομα με τα οποία το έχω συζητήσει. Όσον αφορά τις σημειώσεις, σε πιάνουν και σου δίνουν οι παρατάξεις, είτε θές είτε όχι. :hehe: Έχασες το υπέροχο συνταγματικό, θα το απολαύσεις απο Δευτέρα. :P


Πάντων ήταν πολύ ωραία τις δύο πρώτες μέρες.

Από την πρώτη μέρα παρακολουθώ. Δεν έχασα το Συνταγματικό.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Θεμιστοπόλε στην κοπέλα πήγαινε το μήνυμά μου.:P Είσαι απο τους τυχερούς που το απολαύσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Θεμιστοπόλε στην κοπέλα πήγαινε το μήνυμά μου.:P Είσαι απο τους τυχερούς που το απολαύσαμε.

Α, okay.:P
Επιτέλους, ένας άνθρωπος που του αρέσει το Συνταγματικό.:P Εγώ θα έλεγα ότι το Δημόσιο Διεθνές είναι πιο ενδιαφέρον, αλλά, και μόνο ο λόγος που χρησιμοποιεί ο Μιναΐδης, το κάνει ενδιαφέρον. Διάβασα και τις «σημειώσεις» που προμηθεύεται κανείς στο φουαγέ της σχολής, και δεν εντυπωσιάστηκα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Δεν είσαι ο μόνος, έπρεπε να ρωτήσεις εμένα και τις διπλανές μου για το αν μας αρέσει το συνταγματικό. Φαντάζομαι πεθαίνεις απο το ενδιαφέρον στο δημόσιο διεθνές, ενω οι μισοί κοιμούνται.:hehe: Είσαι ο μόνος που έχω ακούσει να βρίσκει το δημόσιο διεθνές τόσο ενδιαφέρον, κοίταξέ το. :P Δεν έχουμε φτάσει μάλλον σε αυτά που αναφέρονται στις σημειώσεις των παρατάξεων μάλλον, αν και τις ξεφύλισσα μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ΠΟΣΟ σας ζηλεύω που είστε νομική.....;);) Καλή φοιτητική ζωή σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Eύη , ευχαριστούμε. Καλή φοιτητική ζωή και σε εσένα. Χάνεις τις σπουπερ απορίες που διατυπώνονται απο τα ίδια άτομα σε όλα τα μαθήματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Eύη , ευχαριστούμε. Καλή φοιτητική ζωή και σε εσένα. Χάνεις τις σπουπερ απορίες που διατυπώνονται απο τα ίδια άτομα σε όλα τα μαθήματα. :P
Ευχαριστώ αγγελική....!!!!;) Πρωοτετείς είστε λογικό είναι να έχετε απορίες....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δε ξερω για σας παντως σε εμας οι περισσοτερες αποριες ειπωνονται σε στυλ γλυψιματος και συνηθως η απαντηση ειναι αυτονοητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτό εννοώ κι εγώ, Νίκο. Φαντάζομαι πως συμβαίνει στις περισσότερες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top