Νομική Κομοτηνής

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
για τη σίτιση τι δίνουν;
Κάποια κάρτα ή βεβαίωση τώρα με την εγγραφή ή αργότερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
κανενα νεο για το ποτε ξεκιναμε?οταν θα παιρνουμε το λεωφορειο για τη σχολη θα πληρωνουμε εισιτηριο μεχρι να βγαλουμε πασο?αν ναι θα κοβουμε εισιτηριο πανω στο λεωφορειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
κανενα νεο για το ποτε ξεκιναμε?οταν θα παιρνουμε το λεωφορειο για τη σχολη θα πληρωνουμε εισιτηριο μεχρι να βγαλουμε πασο?αν ναι θα κοβουμε εισιτηριο πανω στο λεωφορειο?
Θα τα ρωτήσω κι αν είναι ευγενικοί οι υπάλληλοι της γραμματείας και απαντήσουν, θα σου τα πώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Οι παραδόσεις για το μάθημα του δημόσιου διεθνούς δικαίου ξεκινούν στις 3 Οκτωβρίου. Δεν πληρώνεις εισιτήριο στο λεωφορείο γιατί η μετακίνηση είναι δωρεάν. Οπότε δεν χρειάζεσαι το πάσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
κανενα νεο για το ποτε ξεκιναμε?οταν θα παιρνουμε το λεωφορειο για τη σχολη θα πληρωνουμε εισιτηριο μεχρι να βγαλουμε πασο?αν ναι θα κοβουμε εισιτηριο πανω στο λεωφορειο?
Δεν θα πληρώνουμε εισιτήριο, η μετακίνηση με το λεωφορείο στην σχολή είναι δωρεάν. Όσον αφορά την έναρξη των μαθημάτων στην ιστοσελίδα της σχολής έχει βγεί ανακοίνωση για το δημόσιο διεθνές δίκαιο. Για το πρώτο κλιμάκιο το πρώτο μάθημα στο δημόσιο διεθνές είναι την Πέμπτη 4 Οκτωβρίου 2012 και ώρα 6 μ.μ. Δές κι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannasterg

Νεοφερμένος

Η iwannasterg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

iwannasterg

Νεοφερμένος

Η iwannasterg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
για τη σίτιση τι δίνουν;
Κάποια κάρτα ή βεβαίωση τώρα με την εγγραφή ή αργότερα;

εμενα δ μ εδωσαν τιποτα για τη σιτιση. μονο βεβαιωση εγγραφης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannasterg

Νεοφερμένος

Η iwannasterg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
να ρωτησω κατι,,,μεχρι ν επιλεξουμε τα μαθηματα επιλογης σε ποια θ πηγαινουμε? γτ εγω δεν δηλωσα τπτ τετοιο την εγγραφη... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
να ρωτησω κατι,,,μεχρι ν επιλεξουμε τα μαθηματα επιλογης σε ποια θ πηγαινουμε? γτ εγω δεν δηλωσα τπτ τετοιο την εγγραφη... :confused:
Και γιατί δεν πας σε όλα τα επιλογής μέχρι να καταλήξεις ποιο σου ταιριάζει; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Μπορείς να παρακολουθήσεις όποιο μάθημα επιλογής θέλεις. Κατ'αυτόν τον τρόπο μέχρι να κάνεις τη δήλωση θα δείς ποιό μάθημα θα σου φανεί πιο ενδιαφέρον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannasterg

Νεοφερμένος

Η iwannasterg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και γιατί δεν πας σε όλα τα επιλογής μέχρι να καταλήξεις ποιο σου ταιριάζει; ;)

Μπορείς να παρακολουθήσεις όποιο μάθημα επιλογής θέλεις. Κατ'αυτόν τον τρόπο μέχρι να κάνεις τη δήλωση θα δείς ποιό μάθημα θα σου φανεί πιο ενδιαφέρον!

σωστο κ αυτο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
και ναι βγηκε τ προγραμμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
λοιπον βγηκε το προγραμμα αλλα μπερδευτηκα....στην ιστοσελιδα της νομικης εγραψε προχθες οτι το δημοσιο διεθνες θα διεξαγεται σε 2 κλιμακια.στο προγραμμα ομως τωρα δεν αναφερει για 2 κλιμακια σε αντιθεση με το συνταγματικο.επισης αρχικα υπηρχε η ανακοινωση οτι το πρωτο κλιμακιο αρχιζει πεμπτη 4 οκτωβριου στις 6 και το β τεταρτη 3 οκτωβριου στις 9 ενω τωρα υπαρχει στο προγραμμα τεταρτη δημοσιο διεθνες 8-11.ρε παιδια και 1 τμημα να μας εκαναν αντι για 2 ειναι δυνατον να κανουμε δημοσιο διεθνες 12 ωρες?επισης αλλο κουφο ειναι δυνατον να κανουμε την εισαγωγη στο δικαιο που αποτελειται απιο δημοσιο,αστικο και εμπορικο 17 ωρες?μηπως και εδω ειμαστε 2 κλιμακια?ειναι τρια μαθηματα μαζι αλλα παιζει να κανουμε 6 ωρας αστικο,6 δημοσιο και 6 εμπορικο?αν ξερει κανεις ας μου πει για να μην νευριζω αδικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
επειδη εχω πανικοβληθει,μπορει καποιος να μ λυσει την εξης απορια:πχ τ δευτερα που λεει αγγλικα 4 ωρες συνεχομενα,τις κανω ολες ή επιλεγω αυτη που 8ελω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
επειδη εχω πανικοβληθει,μπορει καποιος να μ λυσει την εξης απορια:πχ τ δευτερα που λεει αγγλικα 4 ωρες συνεχομενα,τις κανω ολες ή επιλεγω αυτη που 8ελω?
συνεχομενα φυσικα αλλα εχω ακουσει οτι κανουν και διαλειματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
συνεχομενα φυσικα αλλα εχω ακουσει οτι κανουν και διαλειματα
ok ....επισης το τελικο προγραμμα δεν συμφωνει με τις προηγουμενες ανακοινωσεις...πχ το δημοσιο διεθνες λεει για το 2ο κλιμακιο τεταρτη στις 9 ενω στ προγραμμα ξεκιναει 8!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ok ....επισης το τελικο προγραμμα δεν συμφωνει με τις προηγουμενες ανακοινωσεις...πχ το δημοσιο διεθνες λεει για το 2ο κλιμακιο τεταρτη στις 9 ενω στ προγραμμα ξεκιναει 8!
ναι αυτο το εγραψα ηδη στο πανω μηνυμα μου.επισης το διεθνες λεει οτι ξεκινα 4 οκτωβριου ομως για το συνταγματικο δεν βγηκε ξεχωριστη ανακοινωση για οτ αν αρχιζει τη δευτερα 1 οκτωβριου η την δευτερα 8 οκτωβριου?λογικα 1 οκτωβριου αρχιζουμε ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ναι αυτο το εγραψα ηδη στο πανω μηνυμα μου.επισης το διεθνες λεει οτι ξεκινα 4 οκτωβριου ομως για το συνταγματικο δεν βγηκε ξεχωριστη ανακοινωση για οτ αν αρχιζει τη δευτερα 1 οκτωβριου η την δευτερα 8 οκτωβριου?λογικα 1 οκτωβριου αρχιζουμε ε?
εγω θεωρησα οτι ισχυει απ την εβδομαδα 8/10....εγκληματολογια θα παρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
εγω θεωρησα οτι ισχυει απ την εβδομαδα 8/10....εγκληματολογια θα παρεις?
θα ηθελα πολυ να παρω εγκληματολογια αλλα προτιμω τα αγγλικα.οποτε αγγλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
θα ηθελα πολυ να παρω εγκληματολογια αλλα προτιμω τα αγγλικα.οποτε αγγλικα
αν οντως ισχυουν αυτα τα 4ωρα εχω να σ πω οτι θα μας γμσουν :confused:οχι πως δν μας ειχαν προειδοποιησει αλλα τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top