Νομική Κομοτηνής

johnvas

Νεοφερμένος

Ο johnvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ειναι καλη σχολη??Γιατι εγω εκει σκοπευω να παω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
αχ σας ζηλευω! δινω το 13 πανελληνιες και θελω τοσο πολυ νομικη <3 αν και μενω αθηνα,μου χει κατσει η κομοτηνη(Μουρατ) <3 :P αλλα οκ,αν ειμαι τοσο ευλογημενη και περασω αθηνα θα μεινω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εχω 18500. Κοινωνικά κριτήρια.
Λέω να δηλώσω ΑΠΘ και Κομοτηνή.
Το μόνο που με προβληματίζει είναι η απόσταση διότι η μόνιμη κατοικία μου είναι στη Μεσσηνία...
Πως πάτε συνήθως Κομοτηνή πχ από Αθήνα ή Πάτρα; Πόσες ώρες είναι;
Υπάρχει αεροπλάνο Καλαμάτα-Θεσ/κη. Θα με εξυπηρετούσε; Πως πάω μετά από Θεσ/κη->Κομοτηνή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Λεωφορείο, τραίνο. Επίσης αεροδρόμιο Αλεξανδρούπολης.
Όπου και να πας, θα σε φάνε οι δρόμοι. Βέλτιστη λύση, ΙΧ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μια ακόμα ερώτηση: Στη σχολή έχει υπολογιστές με ελεύθερη πρόσβαση στο ιντερνετ;
Αν έχει, βρίσκεις εύκολα θέση ή τελικά δεν βολεύει και θα πρέπει να βάλω ιντερνετ στο σπίτι;

Επίσης ήθελα να ρωτήσω για την αξιοποίηση του διαδικτύου από τη σχολή (γραμματεία, καθηγητές) :
Χρειάζεται το ιντερνετ για εργασίες, επικοινωνία με τους καθηγητές κλπ ή τελικά δεν γίνεται μεγάλη αξιοποίησή του;
πχ σε φίλο μου που σπουδάζει ΗΜΤΥ όλα γίνονται μέσω ιντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
2. Η διάδοση των νέων τεχνολογιών αγγίζει το 75%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε αρχιζουν οι εγγραφες στη νομικη κομοτηνης?

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα "[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε αρχιζουν οι εγγραφες στη νομικη κομοτηνης?
Βασικά άκουσα ότι οι εγγραφές σε όλα τα πανεπιστήμια αρχίζουν από 11 μέχρι 28 Σεπτεμβρίου,αλλά δεν παίρνω και όρκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Noμική Θεσσαλονίκης ,56ος με γενική σειρά, 19.232 μόρια :D :D :D :D :D :D
Καλως μας ηρθες!



Αγγελικη,Αθηνα ή Θεσσαλονικη τελικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αληθεια;Συγχαρητηρια!Θα περασεις πολυ ωραια στην πολη μας!
Αλήθεια. Να 'σαι καλά, μακάρι και κάτι να πάει καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αληθεια;Συγχαρητηρια!Θα περασεις πολυ ωραια στην πολη μας!

Από Κομοτηνή είσαι; Και πήγες Θεσσαλονίκη, ενώ είχες στην πόλη σου τη σχολή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Από Κομοτηνή είσαι; Και πήγες Θεσσαλονίκη, ενώ είχες στην πόλη σου τη σχολή; :P

Καταγωγη καμια σχεση,αλλα ,ναι,εκει μενω.
:redface:Ο πατερας μου ηθελε να διαλεξω Αθηνα, η μητερα μου Κομοτηνη και εγω Θεσσαλονικη.Τελικα,περασε το δικο μου:PΕλπιζω να πηρα τη σωστη αποφαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Καταγωγη καμια σχεση,αλλα ,ναι,εκει μενω.
:redface:Ο πατερας μου ηθελε να διαλεξω Αθηνα, η μητερα μου Κομοτηνη και εγω Θεσσαλονικη.Τελικα,περασε το δικο μου:PΕλπιζω να πηρα τη σωστη αποφαση.
Χμ, ό,τι και να γινόταν, κάποιος θα απογοητευόταν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Καταγωγη καμια σχεση,αλλα ,ναι,εκει μενω.
:redface:Ο πατερας μου ηθελε να διαλεξω Αθηνα, η μητερα μου Κομοτηνη και εγω Θεσσαλονικη.Τελικα,περασε το δικο μου:PΕλπιζω να πηρα τη σωστη αποφαση.

Ωραία πόλη, αλλά πολύ κρύο. :/: Είμαι με τους γονείς σου. Πάντως υγεία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ωραία πόλη, αλλά πολύ κρύο. :/: Είμαι με τους γονείς σου. Πάντως υγεία. :)
Μη μου λες τετοια!:(:(Ολοκληρη μαχη εριξα για τη Θεσσαλονικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παίδεεες συγχαρητήρια σε όλους κι από μένααα!κι όσοι περάσατε κομοτηνή,ζάχαρη θα περάσετεεε,θα με θυμηθείτε ;)\
το κτίριο της νομικής ειδικά είναι τεράστιο και ολοκαίνουριο,από τα καλάααα της πόλης :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Χμ, ό,τι και να γινόταν, κάποιος θα απογοητευόταν:P
Καθολου δεν απογοητευτηκαν!Τωρα εχουν κανει κοινο μετωπο να με φερουν με μεταγραφη στην Κομοτηνη.Ασε,τι τραβαω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top