Νομική Κομοτηνής

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
θα ερθω celice μου.την αλλη εβδομαδα το πιθανοτατο θα ειμαι εκει.!ανυπομονω να σας γνωρισω!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγω και η παρεα μου κι αλλα παιδια που η νομικη ηταν ονειρο ζωης βρισκουμαι τωρα αυτη τη σχολη ανιαρη,αδιαφορη και την πολη απογοητευτικη σε σχεση με αυτα που ακουγαμε!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ειναι πολυ νωρις ακομη, τα μαθηματα σε ολες τις σχολες εισαγωγικα και ειναι λογικο. Μη βγαζετε βιαστικα συμπερασματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
και εγω αυτο νομιζω...ειναι πολυ νωρις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ποτε θα αρχισετε το διαβασμα για την εξεταστικη;;;ποιο μαθημα σας δυσκολευει;;; παρακολουθειτε ολες τις ωρες στο αμφιθεατρο;;;:):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
φοιτητικες εκλογες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
φοιτητικες εκλογες;;;;;η ακρα κοροιδια εκ μερους των φοιτητικων παραταξεων που με ενα καφε και σημειωσεις πιστευουν οτι θα τους εμπιστευθεις και θα τους στηριξεις..νομιζω οτι μας περνανε για αφελεις τους πρωτοετεις..μακαρι να τολμουσα να τους φωναξω οτι εμεις βγαινουμε κερδισμενοι και οχι αυτοι αφου......δεν θα τους ψηφισω!!!τις προαλλες μια κοπελα πηγε για καφε με μια απο μια παραταξη..αφου εφυγαν απο την καφετερια η κατα τ'αλλα ακρως εξυπηρετικη "κομματοταγμενη" της εστειλε κατα λαθος ενα μηνυμα που προφανως πηγαινε σε αλλο κομματοσκυλο..το μηνυμα ελεγε "ελα μωρο μου την εχουμε αυτη"...ελεος..μονο στην προπαγανδα ειναι καλοι...ειναι να τους λυπαται κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
φοιτητικες εκλογες;;;;;η ακρα κοροιδια εκ μερους των φοιτητικων παραταξεων που με ενα καφε και σημειωσεις πιστευουν οτι θα τους εμπιστευθεις και θα τους στηριξεις..νομιζω οτι μας περνανε για αφελεις τους πρωτοετεις..μακαρι να τολμουσα να τους φωναξω οτι εμεις βγαινουμε κερδισμενοι και οχι αυτοι αφου......δεν θα τους ψηφισω!!!τις προαλλες μια κοπελα πηγε για καφε με μια απο μια παραταξη..αφου εφυγαν απο την καφετερια η κατα τ'αλλα ακρως εξυπηρετικη "κομματοταγμενη" της εστειλε κατα λαθος ενα μηνυμα που προφανως πηγαινε σε αλλο κομματοσκυλο..το μηνυμα ελεγε "ελα μωρο μου την εχουμε αυτη"...ελεος..μονο στην προπαγανδα ειναι καλοι...ειναι να τους λυπαται κανεις...


πραγματικα εχω την ιδια αποψη με σενα...ποιο κλιμακιο ειστε?εγω στο 1ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
κι εγω στο πρωτο ειμαι...να ρωτησω κατι αν ξερετε...πηραμε καποια βιβλια..μας λοιπουν αλλα δυο..απο που θα τα παρουμε αυτα;;απο την γραμματεια;; και ποτε;;; και το σημαντικοτερο..ολες αυτες οι γκουμουτσες ειναι για το πρωτο εξαμηνο ή για ολο το πρωτο ετος;;;:mad::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ξεκινησατε το διαβασμα;;εγω αρχισα το συνταγματικο,ατελειωτο το ατιμο..δεν με ενδιαφερει ο βαθμος ουτε κ η σχολη αλλα.., κι ετσι θα ριξω βαρος στην επιτομη του Δερβιτσιωτη...εσεις;;την παλευετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωνσταντινα Β

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα Β αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ξεκινησατε το διαβασμα;;εγω αρχισα το συνταγματικο,ατελειωτο το ατιμο..δεν με ενδιαφερει ο βαθμος ουτε κ η σχολη αλλα.., κι ετσι θα ριξω βαρος στην επιτομη του Δερβιτσιωτη...εσεις;;την παλευετε;;

για να λες Δερβιτσιωτη μαλλον,τι μαλλον δηλαδη,δευτερο τμημα εισαι οπως και εγω......εσυ ξεκινησες.....παλι καλα....εγω παιδια δεν εχω υλη.....εφυγα πριν τις 10 Δεκεμβρη με πυωδη φαρυγγιτιδα και 40 πυρετο....μηπως εσυ η καποιος αλλος μπορει να πει υλη σε συνταγματικο,δημοσιο διεθνες,εισαγωγη στο δικαιο,και εγκληματολογια?:thanks:


και μολις διαβασα πως εισαι στο πρωτο....και θα διαβασεις σημειωσεις Δερβι?ελα ρε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Κωνσταντινα μου δεν παλευεται το βιβλιο του Μαυρια...λες να κανω λαθος;;δεν με αφορα ο βαθμος αρκει να το περασω..λοιπον συνταγματικο μια φιλη μου απ το δευτερο τμημα ειπε οτι ο Δερβι ειπε να διαβασετε απο την επιτομη μεχρι την σελ 120..εισαγωγη η υλη δεν βγηκε..απο το δημοσιο διεθνες ολο το πρωτο τευχος,απ το δευτερο σελ 19 εως 71, απο το δικαιο της θαλασσας σελ 1 εως 349 κ 379 εως663 κ απ τ δικαιο διεθνων οργανισμων σελ31 εως 81..της εκληματολογιας δεν την γνωριζω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω διαβασα το βιβλίο του μαυρια..ενταξει πραγματι δν παλευεται αλλα με λιγη προσπαθεια κτ γινεται.εβγαλα σημειωσεις απο το βιβλιο και απο εκει θα διαβασω...προς το παρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωνσταντινα Β

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα Β αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια το δικαιο της θαλασσας δεν το εχω....δεν το εχουν μοιρασει μου ειπαν ουτε την επιομη του Δερβιτσιωτη εχω.....καποιος απο το δευτερο τμημα παρακαλω βοηθηστε:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
παιδια το δικαιο της θαλασσας δεν το εχω....δεν το εχουν μοιρασει μου ειπαν ουτε την επιομη του Δερβιτσιωτη εχω.....καποιος απο το δευτερο τμημα παρακαλω βοηθηστε:'(
την επιτομη του Δερβιτσιωτη την αγοραζεις απο την COPYLAND αν θες..οσο για το δικαιο της θαλασσας αν δεν το εχεις παρει τοτε μαλλον εγινε καποιο λαθος καθως το πηραμε μαζι με τα υπολοιπα βιβλια απο τον Σακκουλα...τεσπα..διαβασε τα υπολοιπα κι οταν ερθεις Κομοτηνη το λυνεις το προβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
η αλήθεια ειναι οτι με τον μαυρια θα υπαρξει μεγαλο προβλημα... εγω ειμαι στο 1ο κλιμακιο και αναγκαστικα πρεπει να διαβασω απο τον μαυρια, ωστοσο επειδη διαπιστωσα πως θα κουραστω υπερβολικα με το συγκεκριμενο βιβλιο, αγορασα και του δερβιτσιωτη που ειναι ταξινομημενες οι ενοτητεσ και ειναι περισσοτερο ευαναγνωστο...ομως τα θεματα των εξετασεων θα ειναι αποκλειστικα απο τον μαυρια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
η αλήθεια ειναι οτι με τον μαυρια θα υπαρξει μεγαλο προβλημα... εγω ειμαι στο 1ο κλιμακιο και αναγκαστικα πρεπει να διαβασω απο τον μαυρια, ωστοσο επειδη διαπιστωσα πως θα κουραστω υπερβολικα με το συγκεκριμενο βιβλιο, αγορασα και του δερβιτσιωτη που ειναι ταξινομημενες οι ενοτητεσ και ειναι περισσοτερο ευαναγνωστο...ομως τα θεματα των εξετασεων θα ειναι αποκλειστικα απο τον μαυρια???
οεο;;;καλη η απορια σου...επειδη εχω χασει καποιες ωρες στο συνταγματικο,δεν ειπε κατι ο καθηγητης ως προς αυτο;;;δεν ειναι δυνατον το δευτερο κλιμακιο να εχει να διαβασει την μιση επιτομη κι εμεις ενα δυσνοητο και περιεχον ενα σωρο ανουσιες,στην ουσια,πληροφοριες βιβλιο:mad:...!!!!!βασικα το καλυτερο θα ηταν ενας συνδυασμος της επιτομης με το βιβλιο του Μαυρια..η υλη απο την εισαγωγη στο δικαιο ξερει κανεις αν εχει δοθει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
δεν νομιζω να εχει δοθει... παντως εγω διαβασα την επιτομη μεσα σε μια μερα και τα απομνημονευσα τοσο ευκολα ολα και τωρα ειμαι στη διαδικασια να "καταλαβω" το βιβλιο του μαυρια...μεχρι να δωσω ακομα στο ιδιο σημειο θα ειμαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ανα ποσες μερες δινουμε το καθε μαθημα;;βασικα ποσο διαρκει η εξεταστικη;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
δεν υπαρχει συγκεκριμενο προγραμμα...
-----------------------------------------
υποθετω πως διαρκει λιγοτερο απο εναν μηνα, ισως καπου εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top