Νομική Κομοτηνής

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
πηρα τηλ την γραμματεια και μου ειπε οι πρωτοετεισ ξεκινουν 8 η 9...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
πηρα τηλ την γραμματεια και μου ειπε οι πρωτοετεισ ξεκινουν 8 η 9...
εγω παντως πριν τις 13 δεν προκειται να παω...μας ειχαν πει 7 μετα 9 τπτ δεν εχει επιβεβαιωθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
μολις μου εστειλε ενασ τριτοετης οτι βγηκε ανακοινωση για 7.... εγω εκλεισα να ανεβω 8... τι να πω στον κοσμο τουσ ειναι προφανως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marousa

Νεοφερμένος

Η marousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε τι επίπεδο ξένων γλωσσών(αγγλικά,γαλλικά)είναι καλό να έχει ένας ασκούμενος,δικηγόρος ή δικαστής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Αν γίνουν 1-2 μαθήματα στις 7-8 του μηνός..
Επίσημα ξεκινάμε στις 12-13!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Παιδιά ξέρετε τι επίπεδο ξένων γλωσσών(αγγλικά,γαλλικά)είναι καλό να έχει ένας ασκούμενος,δικηγόρος ή δικαστής?


νομιζω πρεπει να μιλας ωστε να συνεννοησε επαρκως αν σου δοθει η δυνατοτητα να επικοινωνησεις με ξενογλωσοους και να γραφεις και να διαβαζεις σε σημειο ωστε να κατανοεις πληρως το νοημα... νομιζω το advance και τo proficiency για τα αγγλικα και το C1 και C2 θα σου παρειχε τα παραπανω προσοντα.Ομως αυτα δεν αφορουν μονο τους δικηγορους παντου ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Αν γίνουν 1-2 μαθήματα στις 7-8 του μηνός..
Επίσημα ξεκινάμε στις 12-13!
αυτο μου ειπαν μολις τωρα....τωρα βγηκε ανακοινωση πως αυριο θα γινει μια ωρα συνταγματικο δικαιο ομως οι περισσοτεροι δεν το ηξεραν και δεν εχουν παει ακομα...κανονικα ξεκιναμε απο δευτερα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
το προγραμμα για δευτερα το εχει κανεις βρε παιδια?αν ναι ας μας διαφωτισει κ εμας που θα φτασουμε στο τσακ κομοτηνη...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
αχ και συ στο τσακ θα πας ε?:P δεν εχει ανακοινωθει ακομα....δεν πανε καλα τελευταια στιγμη το λενε να τρεχει ο κοσμος.....παντως τεταρτη 14/10 θα γινει εισαγωγη στο δικαιο και ωρα 1-3....πριν λιγο μου εστειλαν μνμ:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια τ δωματια της εστιας ποτε θ τ δωσουν?κ τ συγγραμματα ποτε θα τ δηλωσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
το προγραμμα για δευτερα το εχει κανεις βρε παιδια?αν ναι ας μας διαφωτισει κ εμας που θα φτασουμε στο τσακ κομοτηνη...:no1:


Στο τσακ?εγω παω Σαββατο χαχαχαχαχα:lol::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
εγω κυριακη βραδυ...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
κι εγω κυριακη....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
γιατι ανοιγετε τοσο αργα εσεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
:P ελα ντε!!!ειναι λιγο ανοργανωτοι .....παλι καλα εμενα με βολεψε...θα προλαβω να παω στη συναυλια που θελω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
σας ειπαν ποτε θα δηλωσουμε συγγραμματα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
οποτε θελετε μεχρι το τελος του μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωνσταντινα Β

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα Β αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
σας ειπαν ποτε θα δηλωσουμε συγγραμματα?:)



αληθεια ρε παιδια ποτε?εγω ανεβαινω τελος του μηνα.....αντε να δηλωνουμε σιγα σιγα βιβλια μπας και ερθουν νωρις(χριστουγεννα)ειδαλλως λιγο πριν την εξεταστικη....η και μετα....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Celice

Νεοφερμένος

Η Celice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
gabriella μου εσυ δεν θα ερθεις κομοτηνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top