Νομική Κομοτηνής

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
ναι... στην ιστοσελίδα της σχολής υπάρχουν περισσότερα μαθήματα από ότι είναι τα διαθέσιμα στην σχολή..
Όταν θα'ρθείτε για εγγραφή θα σας δώσουν και οδηγούς σπουδών από τις παρατάξεις.. Θα δείτε ποια μαθήματα (υποχρεωτικά και επιλογής) διδάσκονται κτλπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ναι... στην ιστοσελίδα της σχολής υπάρχουν περισσότερα μαθήματα από ότι είναι τα διαθέσιμα στην σχολή..
Όταν θα'ρθείτε για εγγραφή θα σας δώσουν και οδηγούς σπουδών από τις παρατάξεις.. Θα δείτε ποια μαθήματα (υποχρεωτικά και επιλογής) διδάσκονται κτλπ!
ωραία οργάνωση...και η ενημέρωση μας θα ειναι απο τον φοιτητικό συνδικαλισμό?τι να πώ..νόμιζα οτι ειναι αρμοδιότητα του πανεπιστημίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
μην περιμένετε τπτ από τη γραμματεία..
στον κόσμο τους είναι όλοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ωραία οργάνωση...και η ενημέρωση μας θα ειναι απο τον φοιτητικό συνδικαλισμό?τι να πώ..νόμιζα οτι ειναι αρμοδιότητα του πανεπιστημίου...

Τουλαχιστον κατι λειτουργει...:lol::lol::P
Κριμα για την Οικονομικη....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Τι να κάνετε την Οικονομική ρε παιδιά;
Υπάρχουν άλλα πιο ενδιαφέροντα μαθήματα...!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wra

Νεοφερμένος

Η wra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Νομικη Θρακης κ εγω αλλα ΔΥΣΤΥΧΩΣ παιρνω μεταγραφη για Αθηνα!!!ΤΥΧΕΡΟΥΛΗΔΕΣ θα περασετε τελεια Κομοτηνη!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Νομικη Θρακης κ εγω αλλα ΔΥΣΤΥΧΩΣ παιρνω μεταγραφη για Αθηνα!!!ΤΥΧΕΡΟΥΛΗΔΕΣ θα περασετε τελεια Κομοτηνη!!!!!!

Χμ,αμοιβαια ανταλλαγη ή μεταγραφη?(τριτεκνοι κτλ κτλ???)
-----------------------------------------
Τι να κάνετε την Οικονομική ρε παιδιά;
Υπάρχουν άλλα πιο ενδιαφέροντα μαθήματα...!! :D

Παντα περνω τα πιο παραξενα...και παντα τρωω το κεφαλι μ:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
καλησπεραααααααααα!!!! μολις επεστρεψα σπιτι απο ενα μακρινοοοο ταξιδι!!! ωραιααα η κομοτηνηηηηηη!και εγω οικονομικη σκεφτομαι να παρωωωωωωω!ποιοι ειμαστε κομοτηνη τελικα απο εδωωωωωω????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωνσταντινα Β

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα Β αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω θα παω κομοτηνη με 18630....και να φανταστεις οτι η μανα μου μου ελεγε κατσε μην χαιρεσαι που περασες.....δεν εχουν βγει οι βασεις ακομη....μπορει να ξεπερασει τα 18630.....τρελαινεσαι η οχι:fss:
-----------------------------------------
Συγχαρητήρια..
Είμαι δευτεροετής πλέον εγώ :D
Ότι θέλετε μπορείτε να με ρωτήσετε!!

ειναι περιεργα τα πραγματα με τους καθηγητες?....ειναι κλικα ή πιο χαλαροι?και με τις σημειωσεις τι γινεται....πω πω εχει πολυ διαβασμα η νομικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω απο κομοτηνη το ιντερσιτυ για αθηνα τι ωρα φευγει ξερετε?????:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
τελος ιουλιου που το ειχα παρει εγω ειχε το βραδυ κατα τις 8 απο το σταθμο λαρισσης αλλα εχω την εντυπωση οτι εχει τακτικη συγκοινωνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

W4What

Νεοφερμένος

Ο W4What αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καποιος εχει παρει οτι σπιτι μου αρεσει....:'(:'(:'(:'(:'(
Αλλα θα τον εκδικηθω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Count me in!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χάχάχάχά...μπορεί αυτός ο κάποιος να είμαι και εγω!
χάχάχά!
το σπίτι μου είναι ΤΕΕΕΛΕΙΟΟΟΟ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
χάχάχάχά...μπορεί αυτός ο κάποιος να είμαι και εγω!
χάχάχά!
το σπίτι μου είναι ΤΕΕΕΛΕΙΟΟΟΟ!!!
που κοντα?γιατι το δικό μου και τρύπα είναι και ακριβό και μας "κορόϊδεψαν" σε μεσιτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το δικό μου πάντως είναι στην πλατεία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Το δικό μου πάντως είναι στην πλατεία!!
και γω είχα βρει ενα εκπληκτικό (και φθηνό) στην πλατεία αλλά...φοβήθηκα οτι θα ναι μακρια απ τη στάση..που δεν είναι στην τελική..αα..ποσο μ****ς ειμαι τελικά..:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μη μου συγχίζεσαι!!!Αφού δεν είναι και μεγάλη πόλη...Και εκτός των άλλων λίγο περπάτημα στο κρύο καλό κάνει...Να κάνεις δερματάκι μωρού!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Μη μου συγχίζεσαι!!!Αφού δεν είναι και μεγάλη πόλη...Και εκτός των άλλων λίγο περπάτημα στο κρύο καλό κάνει...Να κάνεις δερματάκι μωρού!!!
ΧΑΧΑ:lol: τρέλα!(τελικά βρήκα δίπλα στη στάση) αλλα σου πα ειχα δει ενα στην πλατεία φθηνότερο καλύτερο αλλα φοβήθηκα οτι θά ναι μακρια(πλατεία-στάση):whatever: τέσπα,άσχετο ..ρε ..μόνο εγω δε θέλω να φύγω απ τη πόλη μου..και απο τη ζεστή αγκαλιά της μανούλας...??






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μπα ολους τους πιανει μια διαθεση νοσταλγιας...δεν εισαι ο μονος!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top