Νομική Κομοτηνής

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εξαρτάται από τις ικανότητες σου.
Η εξεταστιτκή κρατάει 1 μήνα.
Εγώ αρχίζω ένα μήνα πριν το διάβασμα και μου καλύπτει! :no1::D
Με ενδιαφέρει και ο βαθμός που θα πάρω (όχι μόνο να τα περάσω) για αυτό :xixi::thanks:


εννοειται πως με ενδιαφέρει ο βαθμος!χωρίς ψηλό βαθμό στο πτυχίο δεν κάνεις τίποτα σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ακριβώς stella!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
!χωρίς ψηλό βαθμό στο πτυχίο δεν κάνεις τίποτα σήμερα!

Μέγα λάθος!
ΟΚ...συμφωνώ ότι είναι καλό να έχετε έναν αξιοπρεπή βαθμό πτυχίου αλλά δεν πρέπει να σας ενδιαφέρει τόσο αυτό όσο η ουσία των γνώσεων που αποκτάτε.
Γι'αυτό λέμε ότι στο πανεπιστήμιο τα πάντα εξαρτώνται από σένα!
Προσπαθήστε να κάνετε καλές εργασίες που θα μάθετε πράγματα, κυνηγήστε διαγωνισμούς κτλ

πχ (περί Νομικής) είδα χθες αυτό:
https://www.alfavita.gr/typos/t09_7_9_0152.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Μέγα λάθος!
ΟΚ...συμφωνώ ότι είναι καλό να έχετε έναν αξιοπρεπή βαθμό πτυχίου αλλά δεν πρέπει να σας ενδιαφέρει τόσο αυτό όσο η ουσία των γνώσεων που αποκτάτε.
Γι'αυτό λέμε ότι στο πανεπιστήμιο τα πάντα εξαρτώνται από σένα!
Προσπαθήστε να κάνετε καλές εργασίες που θα μάθετε πράγματα, κυνηγήστε διαγωνισμούς κτλ

πχ (περί Νομικής) είδα χθες αυτό:
https://www.alfavita.gr/typos/t09_7_9_0152.php

ναι γνωρίζω γι αυτή τη διάκριση που πετυχε το ΑΠΘ στην εικονικη δικη! φυσικά και εγω είμαι υπέρμαχος της γνώσης και όχι της στειρας αποστηθησης για έναν καλο βαθμό οπως γινεται τοσο στα λυκεια οσο και στα παν/μια...δυστυχώς όμως, δύσκολα θα βρεις να κάνεις άσκηση σε κάποιο καλο γραφειο με χαμηλο βαθμο...βέβαια δε σημαινει οτι όποιος δε διαβαζε στα φοιτητικά του χρονια, δε μπορει να γινει καλος επαγγελματιας μετα...απλα με καλο βαθμο πτυχιου έχεις πιο καλες προοπτικές γιατι κακα τα ψέματα, ο αριθμος των αποφοιτων της νομικης ειναι τεραστιος και καπως θα πρεπει να ξεχωρισουν οι καλυτεροι...
-----------------------------------------
ακριβώς stella!!!:)


αχ συμφοιτητρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ρε παιδια στην κομοτηνη η φοιτητικη ζωη πως ειναι?????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Μια χαρά είναι. :D

Τέλεια θα περάσετε όσοι δηλώσατε νομική κομοτηνής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
α ωραια...για πες τα 2-3 καλυτερα πραγματα που εχει να κανεις..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μου ειπε ενας γνωστος μου που περασε προσφατα στη σχολη δικαστων οτι δεν επαιξε κανενα απολυτως ρολο ο βαθμος πτυχιου, ουτε καν το μεταπτυχιακο του, παρα μονο οι εξετασεις (γραπτες και προφορικες) που υπεστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
κι εγω μαλλον Νομικη Κομοτηνης με τα 18753 που εβγαλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
α ωραια ολο και αυξανουμε!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Με 18.681 και εγώ στη καταραμένη Κομοτηνή μάλλον, εεεεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Με 18.681 και εγώ στη καταραμένη Κομοτηνή μάλλον, εεεεε?
:)βρε τι καταραμενη?ξερεις τι ωραια περνανε εκει πανω;;;θα περασουμε τελεια μην ανησυχεις!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
μεχρι στιγμης 3 για Νομικη Κομοτηνης ;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι μαλλον!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδια οσοι/ες ειστε για νομικη κομοτηνης στειλτε μου τα msn σας σε pm αν θελετε :):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyg4

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
στην κομοτηνη κλαις δυο φορες: μια οταν πηγαινεις και μια οταν φευγεις...
πληροφοριες παντως που θελουν στρατιες ημιαγριων πολιτικων μηχανικων απο ξανθη και βαρβαρων γιατρων απο αλεξανδρουπολη να κατεβαινουν κομοτηνη και να επιδιδονται σε ακατονομαστα οργια με φοιτητριες νομικης, ελεγχονται ως ανακριβεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
χαχαχα!!!ολες οι φοιτητικες πολεις ειναι ωραιες!!!απλα γυρω απο την κομοτηνη ειναι η ξανθη που εχει ολο αντρες επειδη οι μονες σχολες που υπαρχουν εκει ειναι οι πολυτεχνικες,και η αλεξανδρουπολη που στην ιατρικη εχει επισης πολλους αντρες!!αντε μιση ωρα ειναι ολα αυτα απο την κομοτηνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NewBorn

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
:'(αμαν...θελω συμφοιτητη/τρια!!!!βρες μου Gabriella...!~

σου βρηκα εγω ενα παιδι που ειμασταν συμμαθητες στο φροντιστηριο και ηθελε εξ'αρχης νομικη . εβγαλε πανω απο 19300 οποτε Νομικη Θεσσαλονικης θα ειναι στα σιγουρα :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τρελέ Παίκτη, πότε γίνετε η διανομή των συγγραμάτων του 1ου εξαμήνου;

:thanks:(Σφύριγμα με την παλάμη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Συνήθως πριν τις διακοπές χριστουγέννων (το 2008 τα είχαν δώσει στις 18 Δεκεμβρίου νομίζω...)

Και όσον αφορά το 2ο εξάμηνο μεσα στο Πάσχα τα παίρνουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top