Νομική Κομοτηνής

elli@

Νεοφερμένος

Η Έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Συνταγματική ιστορία αύριο....Αντε να δουμε...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Εγώ σπίτι θα είμαι μέχρι την άλλη Τρίτη
Δεν έχω επιλέξει Συνταγματική Ιστορία :lol:
Αντε καλή επιτυχία σε σένα αύριο :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli@

Νεοφερμένος

Η Έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ουφ ενταξει συνταγματικη ιστορία καλά.....Ιστορια δικαίου τι κανουμε?????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
:)

Διάβα αρκετά για Ιστορία Δικαίου. (Και από το βιβλίο και από τις σημειώσεις) για να δούμε..

+ Θέλω να διαβάσω και άλλο μέχρι την Τρίτη αλλά είμαι άρρωστος :'(
Τελικά το πολύ διάβασμα δεν κάνει καλό :nono: Αρρώστησα από το πολύ διάβασμα! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannitsa13

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδια μηπως ξερετε ποτε θα αρχισουν να βγαινουν αποτελεσματα??:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Λογικα όταν αρχίσει το β' εξάμηνο θα έχουν βγει.


Σήμερα γράφουμε στις 13:00, θα πάω πριν την εξέταση να δώσω την αίτηση για τα συγγράμματα και να δω τους τομείς μήπως βγηκαν τα αποτελεσματα..

Καλή Επιτυχία!

Βγήκε Συνταγματική Ιστορία και Διεθνής Οργανισμοί..


Διεθνείς Οργανισμούς έγραψα 8 και το πέρασα!! :jumpy:

Συντ. Ιστορία δεν το είχα επιλέξει :nono:

@ Πως γράψατε Ιστορία Δικαίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ioannitsa13

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
και εγω συνταγματικη ιστορια 8 εγραψα !!ιστορια δικαιου ομως ουτε 3 δεν θα χω γραψει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Και εγώ δεν τα πήγα καλά Ιστορία Δικαίου, αλλα πρέπει να το έχω περάσει!! :D

Ξέρει κανείς πότε αρχίζει το Β' εξάμηνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Όσοι είναι στην Νομική Κομοτηνής--> ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΙΚΑΙΟΥ!

+ από το Συνταγματικό Δίκαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Να κάνω και εγώ μια ερώτηση κάπως άκυρη??Ξέρετε τι παίζει με τις κατατακτήριες του τμήματος,γιατί στο site της σχολής δεν βρίσκω τίποτα σχετικό...Ενδιαφέρομαι να ανέβω Κομοτηνή όταν με το καλό πάρω το πτυχίο της σχολής που είμαι...Βαικά θέλω να ξέρω για τα μαθήματα,αριθμό εισακτέων κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Παιδια με την δικηγορια νομιζω οτι πρεπει να εισαι μεχρι 30 ετων για να κανεις ασκηση....Μετα δεν σε δεχονται στον ΔΣ εκτος και αν εχεις σοβαρο λογο πχ υγειας κτλ...Πολλοι την πατανε με τις κατατακτηριες και μετα δεν μπορουν να γινουν δικηγοροι παρα μονο να δωσουν για δικαστικοι....Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Παιδια με την δικηγορια νομιζω οτι πρεπει να εισαι μεχρι 30 ετων για να κανεις ασκηση....Μετα δεν σε δεχονται στον ΔΣ εκτος και αν εχεις σοβαρο λογο πχ υγειας κτλ...Πολλοι την πατανε με τις κατατακτηριες και μετα δεν μπορουν να γινουν δικηγοροι παρα μονο να δωσουν για δικαστικοι....Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος
Αυτό δεν το γνωρίζω καθόλου αλλά όπως και να έχει στα 22 μου θα έχω μπει αν περάσω τις κατακτήριες-πράγμα δύσκολο- και εκτός αυτού για διπλωματικό σώμα ενδιαφέρομαι δεν νομίζω να θέλω να γίνω δικηγόρος...Πάντως αυτό που είπες είναι πολύ σημαντικό εάν όντως ισχύει:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια και εγω νομικη κομοτηνης θα παω απο οκτωβριο.!!καμια χρησιμη πληροφορια που θα πρεπει να ξερω???
ευχαριστω:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
εγω νομιζα πως ειναι μεχρι τα 35 .
ψαξτε το.

Για να γινεις δικαστικος πλεον πρεπει να εχεις κανει 2 χρονια μαχιμης δικηγοριας ή ενα χρονο αν εχεις διδακτορικο νομικης , το οποιο συνεπαγεται αμεσα την υπαρξη της ασκησης ... αρα , καλυτερα οσο πιο γρηγορα γινεται την νομικη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
γεια σας παιδια !!!εβγαλα 18.888 και θα δηλωσω νομικη κομοτηνης.κανενας αλλος που θα παει εκει?κανενας παλιος που ειναι ηδη εκει και ξερει να μας πει λιγα πραγματα???ευχαριστω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Συγχαρητήρια..
Είμαι δευτεροετής πλέον εγώ :D
Ότι θέλετε μπορείτε να με ρωτήσετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
την σχολή πώς την βλέπεις ?εύκολη??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Εύκολη τουλάχιστον για εμένα αρκεί να διαβάσεις καλά!
Κατά τα άλλα υπάρχουν κάποια μαθήματα σε όλα τα εξάμηνα που θέλουν μεγάλη προσοχή για να μην κοπείς..
Και όλοι οι καθηγητές (νταξ οι περισσότεροι :D) είναι μια χαρά!

Αλλά όσον αφορά το περιεχόμενο των μαθημάτων απαγοητεύτηκα λιγάκι.. Γιατί οι άλλες χώρες είναι έτη φωτός μπροστά από εμάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εύκολη τουλάχιστον για εμένα αρκεί να διαβάσεις καλά!
Κατά τα άλλα υπάρχουν κάποια μαθήματα σε όλα τα εξάμηνα που θέλουν μεγάλη προσοχή για να μην κοπείς..
Και όλοι οι καθηγητές (νταξ οι περισσότεροι :D) είναι μια χαρά!

Αλλά όσον αφορά το περιεχόμενο των μαθημάτων απαγοητεύτηκα λιγάκι.. Γιατί οι άλλες χώρες είναι έτη φωτός μπροστά από εμάς...


Είναι δηλαδή πολύ δύσκολα τα μαθήματα?Χρειάζεται καθημερινά διαβασμα να φανταστώ ε?οχι μονο στην εξεταστική...και επ'ισης έχω ακούσει οτι η νομική εχει πολύ καλούς και ανταγωνιστικούς φοιτητές...ισχυεί?και γω νομική δήλωσα θεσνικη αλλα αν ανεβουν οι βάσεις πάω κομοτηνή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelospektis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelospektis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Είναι δηλαδή πολύ δύσκολα τα μαθήματα?Χρειάζεται καθημερινά διαβασμα να φανταστώ ε?οχι μονο στην εξεταστική...και επ'ισης έχω ακούσει οτι η νομική εχει πολύ καλούς και ανταγωνιστικούς φοιτητές...ισχυεί?και γω νομική δήλωσα θεσνικη αλλα αν ανεβουν οι βάσεις πάω κομοτηνή...

Εξαρτάται από τις ικανότητες σου.
Η εξεταστιτκή κρατάει 1 μήνα.
Εγώ αρχίζω ένα μήνα πριν το διάβασμα και μου καλύπτει! :no1::D
Με ενδιαφέρει και ο βαθμός που θα πάρω (όχι μόνο να τα περάσω) για αυτό :xixi::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top