Νομική Κομοτηνής

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Τι εννοείς "δεν υπάρχουν";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τι εννοείς "δεν υπάρχουν";
Του έπεσε βαριά η αναζήτηση τόσων δικαιολογητικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μάλλον δεν πάτησε στο link της ιστοσελίδας του ΔΠΘ για να κατεβάσει το αρχείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Του έπεσε βαριά η αναζήρηση τόσων δικαιολογητικών.

σιγά.
5' δουλειά είναι όλα!
(πλάκα κάνω. Τα είχα ετοιμάσει από την αρχή του καλοκαιριού όταν βγήκε ο νέος νόμος για τη σίτιση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
δεν υπαρχουν τα δικαιολογητικα που χρειαζονται για τη σιτιση....πωωωωωωωω:eek::eek::eek:

What?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχαχ.....εννοω ειναι ΠΟΛΛΑ;)
Kάποια μπορεί να μην χρειάζονται. Π.χ. εγώ δεν είμαι πολύτεκνη ώστε να προσκομίσω έγγραφο που να αποδεικνύει την πολυτεκνική ιδιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickos_Sf

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Kάποια μπορεί να μην χρειάζονται. Π.χ. εγώ δεν είμαι πολύτεκνη ώστε να προσκομίσω έγγραφο που να αποδεικνύει την πολυτεκνική ιδιότητα.
μαλιστα...μπραβο παντως γτ ελεγαν οτι θα καταργηθει το δωρεαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
μαλιστα...μπραβο παντως γτ ελεγαν οτι θα καταργηθει το δωρεαν
Ουσιαστικά καταργήθηκε. Απλά δεν το βλέπετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αν πήγε κάποιος για εγγραφή ας πει πως πήγε η δουλειά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Αν πήγε κάποιος για εγγραφή ας πει πως πήγε η δουλειά....

Οι περισσότεροι θα πάνε μετά τις 20, γιατί μένουν(-με) μακριά. Οπότε, πας μία κι έξω, και κάθεσαι μέχρι να ξεκινήσουν τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Οι περισσότεροι θα πάνε μετά τις 20, γιατί μένουν(-με) μακριά. Οπότε, πας μία κι έξω, και κάθεσαι μέχρι να ξεκινήσουν τα μαθήματα.

το ξέρω.
Απλά λέω αν κάποιος έχει πάει ας μας πει μήπως "παίζει" κάτι πχ με το μάθημα επιλογής, την κάρτα σίτισης κλπ ώστε να δούμε μήπως χρειάζεται πχ κάποιο έξτρα δικαιολογητικό να φροντίσουμε να έχουμε μαζί μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
το ξέρω.
Απλά λέω αν κάποιος έχει πάει ας μας πει μήπως "παίζει" κάτι πχ με το μάθημα επιλογής, την κάρτα σίτισης κλπ ώστε να δούμε μήπως χρειάζεται πχ κάποιο έξτρα δικαιολογητικό να φροντίσουμε να έχουμε μαζί μας.
πηγα αλλα εκανα μονο εγγραφη και οχι αιτηση για σιτηση γιαιτ δεν ηξερα οτι χρειαζονται και αλλα χαρτι απου δεν ειχα μαζιμου και πρεπει να ξαναπαω αλλα τουλαχισοτν ειμαι πολυ κοντα

για μαθηματα επιλογης που ρωτησα ατομα απο τις παραταξεις που ειπαν οτι τα δηλωνουμε στην πορεια

οποιος ειναι σε μεγαλυτερο ετος ας μου πει αν ο μηναιδης παιρνει παντ απρωτο τμημα κια οδερβιτσιωτης δευτερο.γιαιτι ακουσα στη σχολη μονο οτι οσοι εχουν δερβητσιωτη το περνουν με επιτομη και εγω δεν θα τον εχω αν εχει το δευτερο τμημα.επισης για τον πρωτο καθηγητη διαβασα σε αλλο μπλογκ οτι διαβαζουν οι φοιτητες δικο του βιβλιο?ειναι πιο δυσκολος?απαντηστε μου αν ξερετε γιατι αγχωθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μην αγχωνεσαι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimz

Νεοφερμένος

Ο Dimz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ο Μηναίδης παίρνει το πρώτο τμήμα αλλά το βιβλίο που μοιράζεται δεν είναι δικό του! Συνήθως βάζει θεωρητικά θέματα αλλά αν διαβάσεις καλά δε θα έχεις πρόβλημα. Επίσης μπορείς να διαβάσεις και απο τις σημειώσεις που θα κρατάς στο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ο Μηναίδης παίρνει το πρώτο τμήμα αλλά το βιβλίο που μοιράζεται δεν είναι δικό του! Συνήθως βάζει θεωρητικά θέματα αλλά αν διαβάσεις καλά δε θα έχεις πρόβλημα. Επίσης μπορείς να διαβάσεις και απο τις σημειώσεις που θα κρατάς στο μάθημα.
Πως γίνεται συνήθως ο χωρισμός των τμημάτων;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πως γίνεται συνήθως ο χωρισμός των τμημάτων;:)
Αλφαβητικά.
Η επιτομή που αναφέρθηκε, είναι ελλιπής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αλφαβητικά.
Η επιτομή που αναφέρθηκε, είναι ελλιπής.
Το κατάλαβα, σε ποιο γράμμα γίνεται ο διαχωρισμός ήθελα να μάθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top