Νομική Εκπα

angel_par29

Νεοφερμένος

Ο angel_par29 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χελοοο,
Και λοιπόν...χθες βγήκαν οι βάσεις και πέρασα νομική Εκπα . Οκει τρελή χαρά, χοροπηδούσα όταν το είδα καιι..Βασικά ψάχνω τώρα δύο μέρες αν υπάρχει κάποια ομαδική με soon to be φοιτητές ή γενικά με φοιτητές νομικής. ςοοο any help ???
 

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Χελοοο,
Και λοιπόν...χθες βγήκαν οι βάσεις και πέρασα νομική Εκπα . Οκει τρελή χαρά, χοροπηδούσα όταν το είδα καιι..Βασικά ψάχνω τώρα δύο μέρες αν υπάρχει κάποια ομαδική με soon to be φοιτητές ή γενικά με φοιτητές νομικής. ςοοο any help ???
Στο fb μπες σε μια ομάδα ΠΑΝΕΛΛΗΘΙΕΣ 2023 θα βρεις κάτι εκεί λογικά
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Χελοοο,
Και λοιπόν...χθες βγήκαν οι βάσεις και πέρασα νομική Εκπα . Οκει τρελή χαρά, χοροπηδούσα όταν το είδα καιι..Βασικά ψάχνω τώρα δύο μέρες αν υπάρχει κάποια ομαδική με soon to be φοιτητές ή γενικά με φοιτητές νομικής. ςοοο any help ???
Εγώ πάντως βρήκα την ομαδική της σχολής μου από το τικ τοκ...
 

Fr13nt

Νεοφερμένος

Ο Fr13nt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να παρακολουθώ διαλέξεις άλλου κλιμακίου κι αν αυτό με επηρεάζει στην εξεταστική. Πιστεύετε εχει νόημα ή θα με μπερδέψει
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

@Aspiring Lawyer
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,686 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να παρακολουθώ διαλέξεις άλλου κλιμακίου κι αν αυτό με επηρεάζει στην εξεταστική. Πιστεύετε εχει νόημα ή θα με μπερδέψει
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

@Aspiring Lawyer
Δεν νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα. Αν δεν σε βοηθούν κάπως οι παραδόσεις των καθηγητών του κλιμακίου σου, δεν έχεις να χάσεις κάτι. Το κάνουν αρκετοί, εγώ δεν το έχω κάνει αλλά δεν αποκλείω το να το κάνω στο μέλλον.
 

Fr13nt

Νεοφερμένος

Ο Fr13nt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οι διδασκαλίες των κλιμακίων ταυτίζονται; Δηλαδή αν παρακολουθώ διαλέξεις και των δυο θα χαθώ; Επίσης στην εξεταστική τα θέματα είναι κοινά;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,686 μηνύματα.
Οι διδασκαλίες των κλιμακίων ταυτίζονται; Δηλαδή αν παρακολουθώ διαλέξεις και των δυο θα χαθώ; Επίσης στην εξεταστική τα θέματα είναι κοινά;
Ίδιες ώρες γίνονται τα μαθήματα, δεν μπορείς να παρακολουθείς σε αμφότερα τα κλιμάκια. Όχι, συνήθως τα θέματα διαφέρουν.
 
Top