Νομική Αθήνας - Πρωτοετείς φοιτητές

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καλώς όρισες!Πού΄ναι οι κορυφαίοι κι εγώ τους έχω χάσει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aelaras

Νεοφερμένος

Ο aelaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά,κι εγώ στο πρώτο έτος είμαι.
Είμαι σε κάποια μαθήματα β κλιμάκιο και σε κάποια γ κλιμάκιο (το επώνυμό μου αρχίζει από Π).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καλώς όρισες κι εσύ!Λογικά δεν πρέπει να είμαστε πουθενά μαζί:P.Εγώ είμαι σε όλα πρώτο εκτός από το Συνταγματικό που είμαι δεύτερο.Οπότε η μόνη περίπτωση να έχουμε συναντήθει είναι αν έχεις επιλογή "Πολιτική επιστήμη".Πάντως παιδιά από το κλιμάκιό σου στο Συνταγματικό έρχονται στο δικό μας γιατί δεν πολυαντέχουν το Δημητρόπουλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
.Πάντως παιδιά από το κλιμάκιό σου στο Συνταγματικό έρχονται στο δικό μας γιατί δεν πολυαντέχουν το Δημητρόπουλο.

Και μετά θα απορούν γιατί κόπηκαν. :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
πες μου οτι εχει και απουσιολογιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Φυσικά και έχει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
:!::!:κι εγω που νομιζα οτι εχει μονο το σχολειο απουσιολογια:'(

οφ τοπικ:καθε φορα που βλεπω το username σου αγχωνομαι,μου θυμιζει τα Λατινικα κι επομενως τις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aelaras

Νεοφερμένος

Ο aelaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλώς όρισες κι εσύ!Λογικά δεν πρέπει να είμαστε πουθενά μαζί:P.Εγώ είμαι σε όλα πρώτο εκτός από το Συνταγματικό που είμαι δεύτερο.Οπότε η μόνη περίπτωση να έχουμε συναντήθει είναι αν έχεις επιλογή "Πολιτική επιστήμη".Πάντως παιδιά από το κλιμάκιό σου στο Συνταγματικό έρχονται στο δικό μας γιατί δεν πολυαντέχουν το Δημητρόπουλο.
Καλώς σας βρήκα!
Όχι,από επιλογής έχω πάρει Κοινωνιολογία γιατί μου είπαν ότι εύκολα παίρνεις βαθμό σε αυτό. Βέβαια, είδα ότι στο πρόγραμμα το έχουν 2 μέρες μετά τις Γενικές Αρχές, οπότε μάλλον δεν πάω καθόλου να το δώσω τώρα και θα πάω το Σεπτέμβρη.
Στο Συνταγματικό ο Παντελής και ο Βλαχόπουλος έχω ακούσει ότι είναι οι καλύτεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Και μετά θα απορούν γιατί κόπηκαν. :fss:
Μπα,απ'ό,τι κατάλαβα,τα κανόνισαν και θα δώσουν με το δικό μας κλιμάκιο(Βλαχόπουλος-Παντελής).
-----------------------------------------
Καλώς σας βρήκα!
Όχι,από επιλογής έχω πάρει Κοινωνιολογία γιατί μου είπαν ότι εύκολα παίρνεις βαθμό σε αυτό. Βέβαια, είδα ότι στο πρόγραμμα το έχουν 2 μέρες μετά τις Γενικές Αρχές, οπότε μάλλον δεν πάω καθόλου να το δώσω τώρα και θα πάω το Σεπτέμβρη.
Στο Συνταγματικό ο Παντελής και ο Βλαχόπουλος έχω ακούσει ότι είναι οι καλύτεροι.
Εγώ Κοινωνιολογία μια φορά πήγα και διαπίστωσα τα εξής αρνητικά:1.εργασία,2.κοιμήθηκα.
Οπότε πήρα Πολιτική επιστήμη που μπορεί ναι μεν να μη τη δώσω αλλά τουλάχιστον πέρασα κάποια ενδιαφέροντα 3ωρα.
Ο Παντελής και ο Βλαχόπουλος είναι πολύ καλοί(ο Βλαχόπουλος κυρίως μας κάνει).Ωστόσο δεν έχω πάει στο Γεραπετρίτη για να δω αν είναι όντως οι καλύτεροι.
Για το Δημητρόπουλο πάντως έχω ακούσει τα χειρότερα,δε ξέρω γιατί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aelaras

Νεοφερμένος

Ο aelaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μπα,απ'ό,τι κατάλαβα,τα κανόνισαν και θα δώσουν με το δικό μας κλιμάκιο(Βλαχόπουλος-Παντελής).
Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;
Αν είναι έτσι, θέλω κι εγώ να αλλάξω...:D

Καλά κι εγώ μην νομίζεις ότι έχω παρακολουθήσει ιδιαίτερα την Κοινωνιολογία. Περισσότερο το επέλεξα έτσι για να υπάρχει και όχι γιατί με ενδιαφέρει τόσο το αντικείμενο. :P
Αυτό πάντως που λένε στα επιλογής είναι ότι καλύτερα να αποφεύγεις όσα έχουν προφορικές εξετάσεις. Δεν ξέρω γιατί, αλλά πιθανόν να το λένε γιατί κάποιοι καθηγητές στα προφορικά κόβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ε λογικό είναι,τα προφορικά απαιτούν καλύτερα αντανακλαστικά και μεγαλύτερη σιγουριά, απ'ό,τι φαντάζομαι.Γι'αυτό και ένα μάθημα μπορεί να θεωρηθεί δύσκολο μόνο και μόνο επειδή εξετάζεται προφορικά.Μερικοί βέβαια τα προτιμούν.

Όσο για το αν γίνεται να αλλάξεις κλιμάκιο,λίγο παρασκηνιακό μου έκανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Και μετά από ένα χρόνο πάλι νέοι φοιτητές θα μπούνε και εμείς είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στο πτυχίο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top