Νομική Αθήνας - Πρωτοετείς φοιτητές

krysta

Νεοφερμένος

Η krysta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πώς θα μάθουμε πότε να πάμε για την εγγραφή στη νομική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πώς θα μάθουμε πότε να πάμε για την εγγραφή στη νομική?

συνήθως βγάζουν ανακοίνωση στο internet..ωστόσο δεν έχουν βγάλει ακόμα !!δεν ξέρω.!!λογικά μέσα στις επόμενες μέρες θα έχει βγει !! pray χαχαχα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krysta

Νεοφερμένος

Η krysta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ok...όταν βγει ενημερώνεις κι εμάς έτσι???????????;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδιά κ γω εδώ είμαι!!!!!!
-----------------------------------------
Εγώ έμαθα από φοιτητή της σχολής μας ότι οι εγγραφές είναι στις 22 και 24 Σεπτεμβρίου και πάνε αλφαβητικά.Επίσης μου είπε ότι στη Νομική δε χρειάζονται υγειονομικές εξετάσεις!!!Τέλεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Nαι για τις εξετάσεις μπορώ να το επιβεβαιώσω,έχουν καταργηθεί.Πήγα τις προάλλες στη γραμματεία και ρώτησα,αλλά δε σας το συνιστώ,δεν είναι και πολύ πρόθυμοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Nαι για τις εξετάσεις μπορώ να το επιβεβαιώσω,έχουν καταργηθεί.Πήγα τις προάλλες στη γραμματεία και ρώτησα,αλλά δε σας το συνιστώ,δεν είναι και πολύ πρόθυμοι.

ειδικά αν πήγες τρίτη -πέπμπτη....είσαι τυχερή που δεν σε έδιωξαν χαχα:)!εγώ όταν είχα πρωτοπάει...είχα μπει μέσα....και ενώ τουσ μιλούσα με αγνοούσαν πλήρως.....σε κάποια φάση πετάγεται μία και μου λέει ''μικρέ τις ώρες λειτουργίας δεν τις είδες απέξω?'' ....λες και μια ερώτηση δεν μπορούσαν να απαντήσουν....θα τους έπεφτε ο κώλος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ειδικά αν πήγες τρίτη -πέπμπτη....είσαι τυχερή που δεν σε έδιωξαν χαχα:)!εγώ όταν είχα πρωτοπάει...είχα μπει μέσα....και ενώ τουσ μιλούσα με αγνοούσαν πλήρως.....σε κάποια φάση πετάγεται μία και μου λέει ''μικρέ τις ώρες λειτουργίας δεν τις είδες απέξω?'' ....λες και μια ερώτηση δεν μπορούσαν να απαντήσουν....θα τους έπεφτε ο κώλος....



μικρό είναι το μάτι σου έπρεπε να την πείς...ο κώλος δε θα τους έπεφτε αλλά και να μη σου απαντούσαν τη θεσούλα τους δε θα την έχαναν οπότε...ελληνικό δημόσιο τι περιμένεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ναι αλλά κάθε σχολή επιλέγει η ίδια πότε....πέρυσι ασ πούμε η νομική ξεκίνησε εγγραφές 24 -_-!!! απλά πρέπει οι εγγραφές να γίνουν μέσα στην προθεσμία 16-30!!!

Πώς θα μάθουμε πότε να πάμε για την εγγραφή στη νομική?

παρτε ενα τηλεφωνο ωρε παιδια...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

geokan

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Απ'ό,τι κατάλαβα η Γραμματεία της νομικής είναι για γερά νεύρα. Μια "πρώτης τάξεως επαφή" με το καταραμένο ελληνικό δημόσιο...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

βασικά επειδή κάποιοι μπορεί να όντως να το σκέφτονται..σας συμβουλεύω να μην το επιχειρήσετε...είτε δεν το σηκώνουν ποτέ είτε (μετά ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 τηλεφωνήματα) σου λένε το κλασσικό θα βγει σχετική ανακοίνωση! ο,τιδήποτε και να τους ρωτήσεις δεν σου απαντάνε...είναι για κλάμματα...χρειάζονται τρελό κράξιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Life**

Νεοφερμένος

Η Life** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά ενδιαφέρομαι και εγώ για την ημερομηνία των εγγραφών....και για τα απαιτούμενα δικαιολογητικά!!σκεφτόμουν να τηλεφωνήσω στη σχολή αλλά από οτι διαβάζω δε θα βγάλω άκρη....όποια πληροφορία πολύτιμη!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:ale3ia:.

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Hey κι εγώ Νομική Αθήνας!!!Βρε παιδιά να ρωτήσω...πώς καταλαβαίνει κανείς σε ποιό κλιμάκιο είναι?Να υποθέσω οτι πάει αλφαβητικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokan

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Νομίζω ότι υπάρχουν 3 κλιμάκια. Το 1ο φτάνει μέχρι το ΚΑ. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
:P
Νομίζω ότι υπάρχουν 3 κλιμάκια. Το 1ο φτάνει μέχρι το ΚΑ. Αν κάνω λάθος διορθώστε με.

εξαρτάται από τον αριθμό των ατόμων κάθε έτους...!!!συνήθως όμως μέχρι εκεί φτάνει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
οταν λεμε κλιμακια εννοουμε κατι σαν τμηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia*

Νεοφερμένος

Η lia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
βασικά επειδή κάποιοι μπορεί να όντως να το σκέφτονται..σας συμβουλεύω να μην το επιχειρήσετε...είτε δεν το σηκώνουν ποτέ είτε (μετά ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 τηλεφωνήματα) σου λένε το κλασσικό θα βγει σχετική ανακοίνωση! ο,τιδήποτε και να τους ρωτήσεις δεν σου απαντάνε...είναι για κλάμματα...χρειάζονται τρελό κράξιμο!


κ εγω πηρα τηλ κ μ ειπαν 1 σκετο θα βγει στ ιντερνετ κ μ το κλεισαν!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina7

Νεοφερμένος

Η angelina7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλωσήρθατε όλοι οι πρωτοετείς στη Σχολή μας!
Έχουμε ωραίο κλίμα στη Νομική, θα το δείτε.
Όποιος έχει οποιαδήποτε απορία, ας μη διστάσει να ρωτήσει! (Εδώ σπεύδω να ξεκαθαρίσω ότι δεν ανήκω σε κάποια παράταξη, για τους πιο πονηρεμένους :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Καλωσήρθατε όλοι οι πρωτοετείς στη Σχολή μας!
Έχουμε ωραίο κλίμα στη Νομική, θα το δείτε.
Όποιος έχει οποιαδήποτε απορία, ας μη διστάσει να ρωτήσει! (Εδώ σπεύδω να ξεκαθαρίσω ότι δεν ανήκω σε κάποια παράταξη, για τους πιο πονηρεμένους :))

βασικά άμα μάθεις κάτι νωρίτερα από την ανακοίνωση για τις εγγραφές ενημέρωσε τα παιδιά εδώ!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Έχω μια βασική απορία..τι ώρα ξεκινούν τα μαθήματα κάθε μέρα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top