Νομιζω ειμαι ερωτευμενη

missdior

Νεοφερμένος

Η missdior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν αντέχω . Ακούγεται βαρύ αλλά φοβάμαι πως είναι αληθεια chat θα πέσω να πεθάνω. Αυτό που με ΤΡΕΛΕΝΕΙ είναι ότι ταιριάζουμε απίστευτα. Σε σημείο που το λένε 3οι άσχετοι. Ήμασταν συμμαθητές και κάποια στιγμή νόμιζα με ήθελε και εγώ δεν ήθελα και τώρα που έχω τρελαθεί νομίζω χεστηκε. Όμως κάθε φορά που μιλάμε φαίνεται να χαίρεται και να ενδιαφέρεται. "Αχα τι καλά θα είμαστε συμφοιτητές θα σε βοηθάω" και μετά από ένα μήνα με γράφει. Εγώ ή αυτός δεν είναι στα καλά μας??? Κάποιος να μου πει ότι κατέληξε με κάποιον που υπήρχαν λίγες πιθανότητες θα τρελαθώ. Δε γίνεται να είμαι τόσο delulu παιδιά πέφτω σε κατάθλιψη
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,824 μηνύματα.
bruh-meme-2.jpg
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
.
E7UKOHsXIAo0X62.jpg
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 250 μηνύματα.
θα πέσω να πεθάνω
Γραμμή παρέμβασης αυτοκτονιών: 1018
Κάποιος να μου πει ότι κατέληξε με κάποιον που υπήρχαν λίγες πιθανότητες θα τρελαθώ.
Δε σε συμφέρει άμα τα ενδεχόμενα δεν είναι ανεξάρτητα :hehe:
Δε γίνεται να είμαι τόσο delulu
Πήγαινε μίλα του, με μαντεψιες δουλειά δεν κάνουμε.
 

Alessandra Eliza

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alessandra Eliza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Δεν αντέχω . Ακούγεται βαρύ αλλά φοβάμαι πως είναι αληθεια chat θα πέσω να πεθάνω. Αυτό που με ΤΡΕΛΕΝΕΙ είναι ότι ταιριάζουμε απίστευτα. Σε σημείο που το λένε 3οι άσχετοι. Ήμασταν συμμαθητές και κάποια στιγμή νόμιζα με ήθελε και εγώ δεν ήθελα και τώρα που έχω τρελαθεί νομίζω χεστηκε. Όμως κάθε φορά που μιλάμε φαίνεται να χαίρεται και να ενδιαφέρεται. "Αχα τι καλά θα είμαστε συμφοιτητές θα σε βοηθάω" και μετά από ένα μήνα με γράφει. Εγώ ή αυτός δεν είναι στα καλά μας??? Κάποιος να μου πει ότι κατέληξε με κάποιον που υπήρχαν λίγες πιθανότητες θα τρελαθώ. Δε γίνεται να είμαι τόσο delulu παιδιά πέφτω σε κατάθλιψη
Κάποια πιο πονηρεμένη από εμένα θα έλεγε ότι βρήκε άλλον/η/ο και δεν σου το λέει για να σε έχει καβάτζα. Οπότε "στραβώνει" η φάση επιστρέφει.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,924 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Δεν σου μιλάει επειδή είναι και αυτός εξίσου τρομερά ερωτευμένος και δεν θέλει να το καταλάβεις

50€
 

missdior

Νεοφερμένος

Η missdior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Λίγο το ψωμί εδώ, ίσως ψίχουλα,
Κλασσική περίπτωση νεαρής κοπέλας που δέχεται για πρώτη φορά την σφαλιάρα του ghosting και του χαλαρού φλερτ.
Θα της περάσει.

Οι απαντήσεις πιο πάνω είναι pure comedy
Τρώω ΜΠΟΥΛΙΝΓΚ αυτή τη στιγμή 😓
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν σου μιλάει επειδή είναι και αυτός εξίσου τρομερά ερωτευμένος και δεν θέλει να το καταλάβεις

50€
Ορίστε άνθρωπος με σωστές απόψεις
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Δεν αντέχω . Ακούγεται βαρύ αλλά φοβάμαι πως είναι αληθεια chat θα πέσω να πεθάνω. Αυτό που με ΤΡΕΛΕΝΕΙ είναι ότι ταιριάζουμε απίστευτα. Σε σημείο που το λένε 3οι άσχετοι. Ήμασταν συμμαθητές και κάποια στιγμή νόμιζα με ήθελε και εγώ δεν ήθελα και τώρα που έχω τρελαθεί νομίζω χεστηκε. Όμως κάθε φορά που μιλάμε φαίνεται να χαίρεται και να ενδιαφέρεται. "Αχα τι καλά θα είμαστε συμφοιτητές θα σε βοηθάω" και μετά από ένα μήνα με γράφει. Εγώ ή αυτός δεν είναι στα καλά μας??? Κάποιος να μου πει ότι κατέληξε με κάποιον που υπήρχαν λίγες πιθανότητες θα τρελαθώ. Δε γίνεται να είμαι τόσο delulu παιδιά πέφτω σε κατάθλιψη
Μήπως το δείχνεις πολύ και σε έχει σίγουρη; Φτύσε λίγο να κολλήσει (βλέπε τεχνική γραμματόσημο)
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,266 μηνύματα.
Δεν αντέχω . Ακούγεται βαρύ αλλά φοβάμαι πως είναι αληθεια chat θα πέσω να πεθάνω. Αυτό που με ΤΡΕΛΕΝΕΙ είναι ότι ταιριάζουμε απίστευτα. Σε σημείο που το λένε 3οι άσχετοι. Ήμασταν συμμαθητές και κάποια στιγμή νόμιζα με ήθελε και εγώ δεν ήθελα και τώρα που έχω τρελαθεί νομίζω χεστηκε. Όμως κάθε φορά που μιλάμε φαίνεται να χαίρεται και να ενδιαφέρεται. "Αχα τι καλά θα είμαστε συμφοιτητές θα σε βοηθάω" και μετά από ένα μήνα με γράφει. Εγώ ή αυτός δεν είναι στα καλά μας??? Κάποιος να μου πει ότι κατέληξε με κάποιον που υπήρχαν λίγες πιθανότητες θα τρελαθώ. Δε γίνεται να είμαι τόσο delulu παιδιά πέφτω σε κατάθλιψη
Γιατί δεν ενδιαφέρεται ρε κοπελιά . Απλά έχεις φάει κόλλημα και βλέπεις οτι θες να δεις .
Όσο και να χτυπάς εσύ τον κώλο σου κάτω , εαν ο άλλος δεν ψάχνεται ή δεν τον ψήνεις , δεν θα αλλάξει τίποτα . Όσο πιο γρήγορα το αποδεχτείς τόσο το καλύτερο .
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Θέλω να ερωτευτώ και εγώ έτσι, με τέτοιους τρόπους. :king:


Δεν αντέχω . Ακούγεται βαρύ αλλά φοβάμαι πως είναι αληθεια chat θα πέσω να πεθάνω. Αυτό που με ΤΡΕΛΕΝΕΙ είναι ότι ταιριάζουμε απίστευτα. Σε σημείο που το λένε 3οι άσχετοι. Ήμασταν συμμαθητές και κάποια στιγμή νόμιζα με ήθελε και εγώ δεν ήθελα και τώρα που έχω τρελαθεί νομίζω χεστηκε. Όμως κάθε φορά που μιλάμε φαίνεται να χαίρεται και να ενδιαφέρεται. "Αχα τι καλά θα είμαστε συμφοιτητές θα σε βοηθάω" και μετά από ένα μήνα με γράφει. Εγώ ή αυτός δεν είναι στα καλά μας??? Κάποιος να μου πει ότι κατέληξε με κάποιον που υπήρχαν λίγες πιθανότητες θα τρελαθώ. Δε γίνεται να είμαι τόσο delulu παιδιά πέφτω σε κατάθλιψη


Aφιέρωσέ του το άσμα. Τότε που ο Μαζώ είχε φωνή και καθήλωνε χωρίς ενισχυτικά ήχου. :) Νομίζω τα λόγια ταιριάζουν στην περίπτωσή σου. :music:

Δεν σου μιλάει επειδή είναι και αυτός εξίσου τρομερά ερωτευμένος και δεν θέλει να το καταλάβεις

50€

Που να δεις Κινέζικη "οικογενειακή ιστορία" ψησίματος, όταν ο Κινέζος γύπας κάνει την πάπια. :laugh: Η λέξη ντροπή είναι σε άλλα επίπεδα και ερμηνείες. Έχω κάνει κοιλιακούς από το γέλιο, με Ασιάτες και τις ιστορίες τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αχα τι καλά θα είμαστε συμφοιτητές θα σε βοηθάω" και μετά από ένα μήνα με γράφει. Εγώ ή αυτός δεν είναι στα καλά μας
Αυτός γτ να μην είναι στα καλά του ? Επειδή σου είπε ότι χαίρεται που είστε συμφοιτητές συμπέρανες ότι σε θέλει ; 😅
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Δεν αντέχω . Ακούγεται βαρύ αλλά φοβάμαι πως είναι αληθεια chat θα πέσω να πεθάνω. Αυτό που με ΤΡΕΛΕΝΕΙ είναι ότι ταιριάζουμε απίστευτα. Σε σημείο που το λένε 3οι άσχετοι. Ήμασταν συμμαθητές και κάποια στιγμή νόμιζα με ήθελε και εγώ δεν ήθελα και τώρα που έχω τρελαθεί νομίζω χεστηκε. Όμως κάθε φορά που μιλάμε φαίνεται να χαίρεται και να ενδιαφέρεται. "Αχα τι καλά θα είμαστε συμφοιτητές θα σε βοηθάω" και μετά από ένα μήνα με γράφει. Εγώ ή αυτός δεν είναι στα καλά μας??? Κάποιος να μου πει ότι κατέληξε με κάποιον που υπήρχαν λίγες πιθανότητες θα τρελαθώ. Δε γίνεται να είμαι τόσο delulu παιδιά πέφτω σε κατάθλιψη

1696445864557.png



Ολα παιζουν και η ντροπη πρωτη..
Οποτε κανεις εσυ την πρωτη κινηση ..για να εχεις την συνείδηση σου ήσυχη..
Ε και αμα τσακισει που το απευχομαι εσυ θα εισαι κερδισμενη απο παντου.
Η ευθύτητα και η αληθεια ,εκτιμουνται παντα και απο ολους και ας μην το δειχνουν.
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Reference είναι τσακάλι μου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top