Ναυπηγών vs Ιατρική

treo

Νεοφερμένος

Ο treo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο ειμαι σε διλημμα ειμαι αναμεσα σε 2 σχολες ιατρικη και ναυπηγων η βοηθεια σας μου ειναι πολυτιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κάτσε να γράψεις πρώτα:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αυτό που έκανες είναι φοβερό :P2 σχολές τελείως άσχετες μεταξύ τους. Τι κατεύθυνση είσαι;Φαντάζομαι η μια είναι των γονιών σου και η άλλη δική σου επιλογή.Κάνε αυτό που θες και σε γεμίζει περισσότερο. Αν πάλι δεν σε ενδιαφέρει καμία απο τις 2 και ψάχνεις επαγγελματική αποκατάσταση πάνε ναυπηγών που θα κάνεις λιγότερο κακό με το να μην σε νοιάζει τόσο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγώ λέω να δει τα μόρια του πρώτα και μετά να κρίνει άμα και οι 2 του αρέσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ναι είναι και αρκετά τουλάχιστον για την ιατρική που ξέρω τώρα για ναυπηγών πόσο είναι δεν ξέρω γιατί δεν με ενδιαφέρει η σχολή. Ας τα πιάσει με το καλό και δω θα μαστε δεν θα χαθούμε(που λέει ο λόγος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
η ναυπηγων ειναι γυρω στα 18.500
σπουδαζει η αδερφη μου και της ψιλο αρεσει
ειναι λιγα ατομα και αυτο ειναι ενα συν
επισης ειναι μηχανικοι εμπ με πολλα, αν οχι ολα, απο τα δικαιωματα των μηχανολογων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lio21268

Νεοφερμένος

Ο lio21268 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο ειμαι σε διλημμα ειμαι αναμεσα σε 2 σχολες ιατρικη και ναυπηγων η βοηθεια σας μου ειναι πολυτιμη

Τελικά τι αποφάσισες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top