Ναυπηγών - Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αφού γραφτούν κι οι υπόλοιποι από τα μεγαλύτερα έτη, λογικά. Αφού τελειώσει η επαναληπτική δηλαδή. Εξάλλου, γιατί βιάζεσαι; Σάμπως ξέρεις τί θα δηλώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
αντε καλη αρχη ευχομαι σε ολους!
-----------------------------------------
μαθηματικα Ια,μαθηματικα Ιβ,,μηχανολογικο σχεδιο Ι,μηχανικη!!


κολαση γινεται ρεεεεεεεε
αρχιζουμε 9 παρα και τελειωνουμε 6!
δεν μας λυπουνται?
-----------------------------------------
τι ειναι αυτα που λεει αποκατω Κτ.δ???
οι αιθουσες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

freestylemachine

Νεοφερμένος

Ο freestylemachine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αφού γραφτούν κι οι υπόλοιποι από τα μεγαλύτερα έτη, λογικά. Αφού τελειώσει η επαναληπτική δηλαδή. Εξάλλου, γιατί βιάζεσαι; Σάμπως ξέρεις τί θα δηλώσεις;
Οχι, απλως φοβαμαι μηπως ξεχασα καποια αιτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angi

Νεοφερμένος

Η angi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βγήκε το πρόγραμμα των χειμερινών. Όσοι πιστοί, στο σάιτ της σχολής. Με μια πρώτη ματιά, στο πρώτο εξάμηνο, αλλάξαν μόνο οι καθηγητές της Φυσικής Ι.

το αντιστοιχο προγραμμα των ναυπηγων δεν εχει βγει ακομα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpete

Νεοφερμένος

Ο panagiotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
η δήλωση συγγραμμάτων τι ακριβώς είναι? δηλώνεις τι βιβλία θα πάρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ρε σεις με τα προαιρετικά μαθήματα (τις ξένες γλώσσες δηλαδή), τι γίνεται? Εχεις κανα μπόνους ή κατι τέτοιο? Επίσης Αμα έχεις proficiency επίσης παίρνεις καμια απαλλαγή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Με lower ή proficiency παίρνεις απαλλαγή. Μόνο στο 4ο εξάμηνο είναι υποχρεωτικά για όλους τα Αγγλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
δηλαδη πρεπει να τα παρεις οπωσδηποτε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Τα Αγγλικά στο 4ο εξάμηνο; Ναι πρέπει γιατί αυτά σε πείραξαν;;; :P Νομίζω είναι ορολογία γι' αυτό είναι υποχρεωτικά. Απαλλαγή παίρνουμε από τα 3 πρώτα εξάμηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
το αντιστοιχο προγραμμα των ναυπηγων δεν εχει βγει ακομα?

Όχι, δεν πρέπει να 'χει βγει.

η δήλωση συγγραμμάτων τι ακριβώς είναι? δηλώνεις τι βιβλία θα πάρεις?

Ακριβώς.

Για τις ξένες γλώσσες ισχύει ό,τι λέει ο HearTEyed.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Παιδιά πήγα και γράφτηκα και εγώ σήμερα στην Πάτρα!! Μου έδωσαν και πάσο και κάτι τέτοια, αλλα είπαμε θα έρθω ΕΜΠ. Θα πιάνει εκεί το πάσο?
Επίσης έπρεπε να διαλέξω και ξένη γλώσσα, και ενα μαθημα επιλογής. Τα μαθήματα επιλογής δεν είναι όμως απόλυτα αντιστοιχα με του ΕΜΠ. ΕΚει θα διαλέξω πάλι όμως εε?
Λογικα θα έρθω Αθήνα αυτές τις μέρες να αφήσουμε πράγματα,θα επιστρέψουμε, και μετά τις εκλογές, θα κατεβώ για τα καλά κάτω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εμεις που θα παμε με μετεγγραφη δεν θεωρουμαστε φοιτητες του εμπ μεχρις οτου ερθει...
δηλαδη ουτε δηλωση συγγραμματων κανουμε,ουτε για τα μαθηματα επιλογης τωρα...
απλα θα μπαινουμε στις αιθουσες και λεμε οτι ειμαστε με μετεγγραφη....καλο???

εγω λεω να βαλουμε ταμπελακι στο κουτελο!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ναι? Ρε και αν μας έχουν στο κλάσιμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Μέχρι την εξεταστική του Φεβρουαρίου θα έχουν εγκριθεί οι μετεγγραφές, θα έχετε πάρει πάσο και θα έχετε δηλώσει μάθημα επιλογής. Για τα εργαστήρια και τα μαθήματα έχω αναφέρει πιο πάνω τι παίζει. Δεν ξέρω τι εννοείς ότι μπορεί να σας έχουν στο κλάσιμο, αλλά πιθανόν να ακούσετε μαλακίες από κάποια παιδιά και από κάποιους καθηγητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Όντως με τα εργαστήρια ,οπως και εσύ φυσικά είπες είμαστε οκ!:)
Και εφόσον μεχρι το φεβρουάριο θα έχουν εγκριθεί αυτά τα πράμματα πάλι εντάξει.:)

Εχεις δίκιο, εχω ακούσει μαλακίες απο παιδιά -και μερικούς καθηγητές! Για αυτό και ήμουν λίγο στην τσίτα!
----Μαλιστα σήμερα κατα την εγγραφή μου στην Πάτρα, άκουσα/ένιωσα μερικές ακόμα, μολις τους είπα για την μετεγγραφή! (απο παιδιά και μη)----

Αλλα πιστεύω οκ θα είμαστε, θα πηγαίνουμε στα μαθήματα μας κτλ. Θα είμαι βέβαια λίγο ανήσυχος μέχρι να τακτοποιηθούν τα πράγματα, αλλά σε καμία περίπτωση αυτό δεν θα επηρεάσει την επιδοσή μου, ή την ψυχολογία μου!!:D
(Αα! και ευχαριστώ θερμά για το ενδιαφέρον που δείχνουν άτομα σαν εσάς που είστε μέσα και ξέρετε!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
konstadinus μαζι θα μαστε ρε στον αγωνα!:lol::lol::lol::lol:


παντως ενταξει δεν νομιζω οτι ειναι κατι εξωφρενικο ,εφοσον μας το επιτρεπει ο νομος!και ουτε λεει κατι για την επιδοση μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

logikosS

Νεοφερμένος

Ο logikosS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Προς ναυπηγους: Ποιος γραφεται Πεμπτη?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morrison

Νεοφερμένος

Ο morrison αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
προς ναυπηγους=ποιος γραφεται σημερα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ρε παιδες εγω που θα παρακολουθησω στο εμπ τα μαθηματα στους μηχ-μηχ λογω μετεγγραφης τις θα γινει με τα επιλογης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τα παρακολουθείς κανονικά. Δεν αλλάζει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top