Ναρκωτικά

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Tέσπα ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει! Ας δέσει και μαι πέτρα στ λαιμό τ κ ας πάει ν πνιγεί.Ασ επιτρέψουμε στους εφήβους ν πήγαίνουν στ φαρμακεία ν παίρνουν τν οποιαδήποτε ναρκωτική ουσία. Ας τ ισοπεδώσουμε όλα.Αυριο μεθαύριο στ παιδία σς δώστε ό,τι τοξικό σκουπίδι θέλετε κ ασ αφήσουμε τν καθένα ν γίνει προμηθευτής τ κάθε σκουπιδιού.Ας πάμε κατά διαόλου.Όποιος γουστάρει ν καταστρέφει τν εαυτό τ κατά τ γνώμη μ θεωρείτε ατομο ψυχικά διαταραγμένος.Ακούγονται πολλές γνώμες στν συζήτηση αλλά απ λίγους βλέπω ν κάνουν τν κόπο ν σεβαστούν κ αυτές π είναι αντίθετες μ τσ δικέσ τσ.Ασ ικανοποιήσουμε λοιπόν τν φιλοδοξία μερικών (αλλά κ τν αναισθησία τσ) κ ας τς βοηθήσουμε ν βγάλουν περισσότερα χρήματα πατώντας στν κυριολεξία ίσως επί πτωμάτων.
Έχουμε μια καθηγήτρια 65 χρονών της οποίας ο γιος σπουδάζει Ολλανδία και μας είπε οτι πήγε και δεν είδε κανένα να καπνίζει και θα πρεπει να νομιμοποιηθεί και εδώ το χασίς για πάρα πολλους λόγους..Βέβαια αυτή είναι μια αρκετά προχωρημένη άποψη που ηταν παράξενο που την είχε μια γιαγιά.Εάν το ψάξεις θα δείς τους λόγους που δεν αποπινοικοποιείτε και θα καταλάβεις οτι μόνο για το καλό μας δεν γίνεται....;):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εάν το ψάξεις θα δείς τους λόγους που δεν αποπινοικοποιείτε και θα καταλάβεις οτι μόνο για το καλό μας δεν γίνεται....;):no1:
Για να το λες αυτό σημαίνει οτι το έχεις ψάξει και ξέρεις τους λόγους, άρα enlighten us.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Tέσπα ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει! Ας δέσει και μαι πέτρα στ λαιμό τ κ ας πάει ν πνιγεί.Ασ επιτρέψουμε στους εφήβους ν πήγαίνουν στ φαρμακεία ν παίρνουν τν οποιαδήποτε ναρκωτική ουσία. Ας τ ισοπεδώσουμε όλα.Αυριο μεθαύριο στ παιδία σς δώστε ό,τι τοξικό σκουπίδι θέλετε κ ασ αφήσουμε τν καθένα ν γίνει προμηθευτής τ κάθε σκουπιδιού.Ας πάμε κατά διαόλου.Όποιος γουστάρει ν καταστρέφει τν εαυτό τ κατά τ γνώμη μ θεωρείτε ατομο ψυχικά διαταραγμένος.Ακούγονται πολλές γνώμες στν συζήτηση αλλά απ λίγους βλέπω ν κάνουν τν κόπο ν σεβαστούν κ αυτές π είναι αντίθετες μ τσ δικέσ τσ.Ασ ικανοποιήσουμε λοιπόν τν φιλιοδοξία μερικών (αλλά κ τν αναισθησία τσ) κ ας τς βοηθήσουμε ν βγάλουν περισσότερα χρήματα πατώντας στν κυριολεξία ίσως επί πτωμάτων.


Εσυ εισαι που τα ισοπεδωνεις ολα. Η κανναβη δεν ειναι "οποιαδηποτε ναρκωτικη ουσια" ειναι ΜΙΑ ναρκωτικη ουσια που δεν ειναι καν χειροτερη απο τα τσιγαρα. Οσο για τα τοξικα σκουπιδια που λες, νομιζεις οτι τωρα δεν τρεφομαστε ή χρησιμοποιουμε τοξικα σκουπιδια καθημερινα;

Θα δεις καθως θα μεγαλωνεις τι αυτοκαταστροφικες τασεις εχουν οι ανθρωποι (και εσυ δηλαδη) ισως αν κατσεις και σκεφτεις τι κανεις γενικα τωρα μπορει να εχεις ηδη αυτοκαταστροφικες συνηθειες που ουτε καν ειχες σκεφτει πως σε καταστρεφουν. Η αυτοκαταστροφη μεσα στα πλαισια της ζωης μας ειναι.

Οσο για το τελευταιο που λες, ειναι ακριβως αυτο που γινεται με το εμποριο ναρκωτικων τωρα. Επειδη ειναι παρανομο, οι μεγαλοεμποροι βγαζουν απειρα χρηματα πατωντας επι πτωματων. Αν νομιμοποιουσαν εστω και μονο την κανναβη (και καλυτερα μονο αυτη κατα τη γνωμη μου) το κρατος θα κερδιζε περισσοτερα χρηματα λογω φορων αλλα και το εμποριο θα ηταν πολυ πιο ασφαλες για τους ανθρωπους που θα εμπλεκονται σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Δεν συμφέρει να αποποινικοποιηθεί πρώτον τους εμπόρους,δεύτερον το κράτος[άσχετα αν δεν το ξέρουμε]διότι τα 40% του κράτους είναι μαύρο χρήμα δηλ ναρκωτικά και λοιπά,και τρίτον πάλι τους εμπόρους γιατι λένε στο παιδάκι που εχει εθιστεί οτι δεν υπάρχει άλλο χασίς στην αγορά, το παιδάκι δεν ειναι υποψιασμένο οτι αυτό είναι ψέμα και οτι θα το ψισει μετα να πάρει κόκα....έτσι αντί να βγάζει τα χρήματα απο την μαριχουάνα δηλ 5 ευρώ βγάζει 100 τώρα από την κοκαΐνη. Κάπως έτσι είναι το κόλπο.
Το είχα γράψει πιό πριν αλλα το ξανάγραψα:xixi:Είναι και άλοι πολοί λόγοι όμως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
θα θελα να μου εξηγησεις αυτο με το κρατος παρακαλω. και πως το ξερεις εσυ. υπαρχει καποια πηγη κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Το είχε πει και στις ειδήσεις σε κάποια φάση:no1:Και είναι γνωστό γενικά οτι 30-40%βγαίνει απο μαύρο χρήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
...και τρίτον πάλι τους εμπόρους γιατι λένε στο παιδάκι που εχει εθιστεί οτι δεν υπάρχει άλλο χασίς στην αγορά, το παιδάκι δεν ειναι υποψιασμένο οτι αυτό είναι ψέμα και οτι θα το ψισει μετα να πάρει κόκα....έτσι αντί να βγάζει τα χρήματα απο την μαριχουάνα δηλ 5 ευρώ βγάζει 100 τώρα από την κοκαΐνη. Κάπως έτσι είναι το κόλπο.
Μα αυτό είναι λόγος να μην είναι παράνομη ώστε να πωλείται ελεγχόμενα, θα με τρελάνεις :P

Οι άλλοι πολλοί λόγοι ποιοί είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ναι πειστικα τωρα... δεν εξηγεις και τιποτα ετσι. Πως φτανει το χρημα αυτο στα χερια του κρατους; Και πιο συγκεκριμενα, πως φτανει απο τα ναρκωτικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Είναι στατιστικά αλλα δέν είμαι κι εγώ σίγουρος πόσο ακριβώς είναι ξέρω όμως οτι το ποσό είναι τεράστιο.
Εάν είταν ελεγχόμενο θα είχε ο καθένας στην γλαστρούλα του και δεν θα το αγόραζε τόσο ακριβά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
τρίτον πάλι τους εμπόρους γιατι λένε στο παιδάκι που εχει εθιστεί οτι δεν υπάρχει άλλο χασίς στην αγορά, το παιδάκι δεν ειναι υποψιασμένο οτι αυτό είναι ψέμα και οτι θα το ψισει μετα να πάρει κόκα....έτσι αντί να βγάζει τα χρήματα απο την μαριχουάνα δηλ 5 ευρώ βγάζει 100 τώρα από την κοκαΐνη. Κάπως έτσι είναι το κόλπο.
Τ
Μα το χασις προερχεται απ τη μαριχουανα η οποια δεν ειναι εθιστικη, παλι τα ιδια λεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Γιούχου, είμαι κι εγώ εδώ.
Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί είναι για το καλό μας η μη αποποινικοποίηση, περιμένω να δω τους "πολλούς λόγους".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Καταρχάς ο κόσμος δεν θα καπνίζει,δεν θα πίνει, και σε μία δύσκολη στιγμή θα ξεχνιέται.Επίσης ξαναλέω οτι δεν θα κονομάνε τόσα λεφτά οι έμποροι και γιαυτό δέν συμφέρει.Πρέπει να αποποινικοποιηθεί....Δέν μπορεί να μου λέει εμένα ο καθένας το τί θα καπνίσω.Είναι καθαρά δικό μου θέμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Tέσπα ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει! Ας δέσει και μαι πέτρα στ λαιμό τ κ ας πάει ν πνιγεί.Ασ επιτρέψουμε στους εφήβους ν πήγαίνουν στ φαρμακεία ν παίρνουν τν οποιαδήποτε ναρκωτική ουσία. Ας τ ισοπεδώσουμε όλα.Αυριο μεθαύριο στ παιδία σς δώστε ό,τι τοξικό σκουπίδι θέλετε κ ασ αφήσουμε τν καθένα ν γίνει προμηθευτής τ κάθε σκουπιδιού.Ας πάμε κατά διαόλου.Όποιος γουστάρει ν καταστρέφει τν εαυτό τ κατά τ γνώμη μ θεωρείτε ατομο ψυχικά διαταραγμένος.Ακούγονται πολλές γνώμες στν συζήτηση αλλά απ λίγους βλέπω ν κάνουν τν κόπο ν σεβαστούν κ αυτές π είναι αντίθετες μ τσ δικέσ τσ.Ασ ικανοποιήσουμε λοιπόν τν φιλιοδοξία μερικών (αλλά κ τν αναισθησία τσ) κ ας τς βοηθήσουμε ν βγάλουν περισσότερα χρήματα πατώντας στν κυριολεξία ίσως επί πτωμάτων.

Το θέμα είναι οι έφηβοι, δηλαδή; Οκ, αρχικά ας τα επιτρέψουμε μόνο για τους ενηλίκους, είναι ένα βήμα.

Δεν έχω το δικαίωμα να είμαι ψυχικά διαταραγμένος; Θα μου απαγορευθεί και αυτό;

Μάλλον εσύ δε σέβεσαι τη συζήτηση όταν μένεις αγκιστρωμένη σε ορισμένες απόψεις, χωρίς να ακούς αληθινά τις γνώμες και τα επιχειρήματα των άλλων.

Στο χρήμα χέζονται τώρα. Με την αποποινικοποίηση θα χαλάσει το μαγαζί των εμπόρων.
-----------------------------------------
Tέσπα ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει! Ας δέσει και μαι πέτρα στ λαιμό τ κ ας πάει ν πνιγεί.Ασ επιτρέψουμε στους εφήβους ν πήγαίνουν στ φαρμακεία ν παίρνουν τν οποιαδήποτε ναρκωτική ουσία. Ας τ ισοπεδώσουμε όλα.Αυριο μεθαύριο στ παιδία σς δώστε ό,τι τοξικό σκουπίδι θέλετε κ ασ αφήσουμε τν καθένα ν γίνει προμηθευτής τ κάθε σκουπιδιού.Ας πάμε κατά διαόλου.Όποιος γουστάρει ν καταστρέφει τν εαυτό τ κατά τ γνώμη μ θεωρείτε ατομο ψυχικά διαταραγμένος.Ακούγονται πολλές γνώμες στν συζήτηση αλλά απ λίγους βλέπω ν κάνουν τν κόπο ν σεβαστούν κ αυτές π είναι αντίθετες μ τσ δικέσ τσ.Ασ ικανοποιήσουμε λοιπόν τν φιλιοδοξία μερικών (αλλά κ τν αναισθησία τσ) κ ας τς βοηθήσουμε ν βγάλουν περισσότερα χρήματα πατώντας στν κυριολεξία ίσως επί πτωμάτων.

Τα μπιφτέκια στα χάμπουργκερ, η κόκα κόλα και ένα σωρό άλλα, δεν είναι τοξικές ουσίες. Γιατί δε τα απαγορεύουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν ξέρεις ότι στην Ολλανδία που επιτρέπονται τα ναρκωτικά (και τα κόκκινα φωτάκια) έχουν κάπως μικρότερη κατανάλωση; Οι άνθρωποι που πήραν ναρκωτικά είναι απ' αυτούς που παραβαίνουν τα όρια που τους βάζουν (γιατί εγώ πως είμαι ας πούμε;:P...) και εφόσον τα ναρκωτικά είναι εντελώς νόμιμα, κανείς δεν καίγεται να δει πως είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Μην ορκίζεσαι.
Τα φαινόμενα απατούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Κατ'αρχάς εγώ είχα 'αλλη άποψη για τν όρο "σέβομαι κάποια αντίθετη άποψη απο τη δική μ. "Άλλο σέβομαι μια γνώμη κ άλλο τν ασπάζομαι! Τ περιμένετε??? Ν εκφράζω μια άντίθετη άποψη απ τ δικά σς κ ν "πέφτεται όλοι ν μ φάτε" αλλά εγώ ν΄ακούω τσ απόψεις σς και ν τσ δέχομαι παθητικά χώρις ν εκφράζω -τν αντίθετη απ τ δική σς-αποψή μ????? Αλλά λυπάμαι π σκέφτομαι αλλιώς και π δν γράφω αυτό που θέλετε ν διαβάσετε για ν ικανοποιηθείτε!! Αλήθεια έχεις χάσει δικό σ άνθρωπο απο κοκα κόλα ή χάμπουργκερ κ άλλα παρόμια τοξικά???? Κ όσο για τσ χώρες στς όποιές είναι νόμιμη η χρήση έχω ν πω ένα πράγμα:Ο αδερφός τ κολλητού μ ήταν πρεζόνι κ πήγε σ μια τέτοια χώρα.Εδώ στν Ελλάδα δυσκολευόταν ν βρει χρήματα για τν δόση τ.Τ ταξίδι τ θ διαρκόυσε 2 μήνες.Δν γύρισε ποτε.Τν βρήκαν νεκρό στ ξενοδοχείο τ απ υπερβολική δόση ηρωίνης.ήταν φίλος μ κ ήταν μόλις 17! Τώρα κ ο κολλητός μ είναι μπλεγμένος αλλά όσο εδώ η χρήση ουσιών είναι παράνομη και για τν δόση τ θέλει πολλά χρήματα στριμώχνετε.Κ άλλο ν κάνει χρήση κάποιος "ψαγμένος" ενήλικας κ άλλο ένας έφηβος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κατ'αρχάς εγώ είχα 'αλλη άποψη για τν όρο "σέβομαι κάποια αντίθετη άποψη απο τη δική μ. "Άλλο σέβομαι μια γνώμη κ άλλο τν ασπάζομαι! Τ περιμένετε??? Ν εκφράζω μια άντίθετη άποψη απ τ δικά σς κ ν "πέφτεται όλοι ν μ φάτε" αλλά εγώ ν΄ακούω τσ απόψεις σς και ν τσ δέχομαι παθητικά χώρις ν εκφράζω -τν αντίθετη απ τ δική σς-αποψή μ????? Αλλά λυπάμαι π σκέφτομαι αλλιώς και π δν γράφω αυτό που θέλετε ν διαβάσετε για ν ικανοποιηθείτε!! Αλήθεια έχεις χάσει δικό σ άνθρωπο απο κοκα κόλα ή χάμπουργκερ κ άλλα παρόμια τοξικά???? Κ όσο για τσ χώρες στς όποιές είναι νόμιμη η χρήση έχω ν πω ένα πράγμα:Ο αδερφός τ κολλητού μ ήταν πρεζόνι κ πήγε σ μια τέτοια χώρα.Εδώ στν Ελλάδα δυσκολευόταν ν βρει χρήματα για τν δόση τ.Τ ταξίδι τ θ διαρκόυσε 2 μήνες.Δν γύρισε ποτε.Τν βρήκαν νεκρό στ ξενοδοχείο τ απ υπερβολική δόση ηρωίνης.ήταν φίλος μ κ ήταν μόλις 17! Τώρα κ ο κολλητός μ είναι μπλεγμένος αλλά όσο εδώ η χρήση ουσιών είναι παράνομη και για τν δόση τ θέλει πολλά χρήματα στριμώχνετε.Κ άλλο ν κάνει χρήση κάποιος "ψαγμένος" ενήλικας κ άλλο ένας έφηβος.


Τα τοξικα αυτα μπορει να μην ειναι αμεσα θανατηφορα αλλα μπορει να προκαλεσουν πολλα προβληματα. Δεν ειναι το ιδιο με τα ναρκωτικα αλλα δε σημαινει οτι ειναι ασφαλη.
Η ηρωϊνη, στις χωρες που ειναι νομιμη δινεται ΜΟΝΟ με συνταγη σε συγκεκριμενες ποσοτητες, αποκλειεται να πεθανε απο υπερβολικη δοση αν το ειχε παρει νομιμα. Παρανομα θα το ειχε παρει και αυτο μπορει να γινει παντου...
Οσο για τον κολλητο σου για να λες οτι χρειαζεται τη δοση του σημαινει οτι εχει μπλεξει με σκληρα ναρκωτικα τα οποια κανεις δεν υποστηριξε να νομιμοποιηθουν.
Καμια φορα αναρωτιεμαι αν οντως διαβαζεις αυτα που γραφουμε ολοκληρα ή διαβαζεις μονο ο,τι σε συμφερει για να απαντησεις μετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Tα διαβάζω όλα.Αλλα δν μπορώ ν σς αποδείξω"οτι δν είμαι έλέφαντας."αν δν θελετε ν τ δείτε.Εξέφρασα μια αποψη αντίθετη απ τ δική σς και πέσατε ν μ φάτε.Είμαι κατα τσ νομιμοποιησης οποιασδηποτε ναρκωτικής ουσιας.Θα μπορόυσατε ν μείνετε σ αυτό κ ν τ σεβαστείτε αντί ν μ αρχίστε πόλεμο(γτ σν πολεμο τ εκλαμβάνω όλο αυτό.)Τ συνεχίσατε κ απλά παίζω τ παιχνίδι σς. Κ ναι ο κολλητός μ έχει μπλέξει μ τ σκληρά ωστόσο τ ανέφερα ατυχώς ίσως ωσ παραδειγμα.Δν προσπαθώ ν βάλω στοιχεία ριάλιτι στν κουβέντα.Κ οκ ίσως εγραψα κτ λάθος σ ένα μνμ.Σκοτώστε μ εσείς π είστε τέλειοι.Κ γτ δν δίνατε στ θέμα τιτλο νομιμοποιηση καποιας ναρκωτικής ουσίας ή συμφωνείς ή μείνε απ έξω. Δν είμαι μ*****σ.Οι απόψεις ν απορρίπτονται κ γω ν πρέπει ν σέβομαι τν άλλών.Διακρίνω μια εμπάθεια-αντιπάθεια προς εμένα.Τεσπα ετσι είναι αυτά.Εγώ πάντως δν σκοπεύω ν σταμαρήσω ν εκφράζω τν αποψή μ γτ απ όσο θυμάμαι στν χώρα μσ έχουμε δημοκρατία.Σς ευχαριστώ κ για τν χρόνο π διαθέτετε στ ν διαβάζεται τσ απόψεις μ κ στ ν τσ αντικρούετε κ ν τσ απορρίπτετε μ τ δικό σς τρόπο.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μην τρως φωνήεντα, βάζε κενά μετά τα σημεία στίξης, δεν μπορώ να διαβάσω τι γράφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
η μεθοδικη χορηγηση ηρωινης-μορφινης-lsd μπορουν να επιφερουν και ευεργετικα αποτελεσματα στον οργανισμο. μην τα μπερδευετε με τα παρανομα και κακεκτυπα σκευασματα των περιθωριακων λαθρομεταναστων (μα και τα ναρκωτικα μς βρηκαν να μολυνουν;) :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top