Μ+Μ

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Οχι, εδω διαφωνω!! Η αληθεια ειναι πως ειναι ελαφρως προστυχο για να παιξει νωριτερα... Και δυο υπεροχα βιντεακια της σειρας:

https://www.youtube.com/watch?v=ILx93waSoqI

https://www.youtube.com/watch?v=ILx93waSoqI

Και τα 2 το ίδια είναι.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
εμενα το "μιλα μου βρωμικα" δεν μ αρεσει καθολου....
αντιθετα, το Μ+Μ βλεπεται πιοευχαριστα...
Ας μη συγκρινουμε τωρα δυο εντελως ανομοια πραγματα!! Το πρωτο ειναι μια πρωτοτυπη ελληνικα παραγωγη, απο μια νεα φιλοδοξη σκηνοθετη και σεναριογραφο, ενω το δευτερο ενα αναδιαμορφωμενο ισπανικο σκουπιδι...

Και τα 2 το ίδια είναι.
:P
Τα αλλαξα πατρινε μου φιλε!! Κου-κου...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ντάξει, έχω δει πολύ χειρότερες σειρές. Απλά το σενάριο της σειράς αυτής είναι "μια από τα ίδια" και δε σε εμπνέει ιδιαίτερα να κάτσεις να το δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Απο φετινη τιβι βλεπουμε ολοι σταθερα ΜΠΟΤΡΙΝΑΡΟ και τιποτα αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ντάξει, έχω δει πολύ χειρότερες σειρές. Απλά το σενάριο της σειράς αυτής είναι "μια από τα ίδια" και δε σε εμπνέει ιδιαίτερα να κάτσεις να το δεις.
Πολυ χειροτερες απο το Μ+Μ?? Μονο ο Dr Ρουλης μου ερχεται στο μυαλο:P:P...
-----------------------------------------
Απο φετινη τιβι βλεπουμε ολοι σταθερα ΜΠΟΤΡΙΝΑΡΟ και τιποτα αλλο.
Τον εφιαλτη στην κουζινα λες?? Δες καλυτερα Hell's kitchen, μιλαμε για σκηνες απειρου καλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Fail για μένα η σειρά. Αυτό το χαζό χιούμορ, απορώ γιατί επιμένουν πάνω του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Απο φετινη τιβι βλεπουμε ολοι σταθερα ΜΠΟΤΡΙΝΑΡΟ και τιποτα αλλο.

ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!
Αρρώωωωωωωωωωωστεια. :P
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gl5QU0XuAG4[/ame]
:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ούτε αυτό μου αρέσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Από το τρέιλερ του Μ+Μ νόμιζα ότι θα ήταν κάτι καλό...Νόμιζα...έχω δει τα δύο πρώτα επεισόδια και δεν μπήκα στο κόπο να δω και το τρίτο.Μου φαίνεται πολύ βαρετό. Δεν έχει καμία πλοκή και λένε συνέχεια τα ίδια πράγματα! Η Βλαντή βρίζει και φωνάζει στον δίπλα,και εκείνος ψευτοροκάρει... Πολύ κάτω του μετρίου είναι.. Δεν το περίμενα να ναι τόσο χάλι...

Αντίθετα, το ''Μίλα μου βρώμικα'' έχει πλάκα...Και έξυπνες ατάκες! Θα δείξει όμως και αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Οχι, εδω διαφωνω!! Η αληθεια ειναι πως ειναι ελαφρως προστυχο για να παιξει νωριτερα... Και δυο υπεροχα βιντεακια της σειρας:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ILx93waSoqI[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UlkF4Ho2TjI[/ame][/quote


τελεια videos αλλα τα θελω πιο νωρισ για να προλαβαινω και να μπορω να τα βλεπω.........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το έχω δει μια φορά αυτό. Φάση έχει.

-"Είναι ο Μπάρμπα Δήμος εδώ"
-"Σου μοιάζω εγώ για μπαρμπα Δήμος;"
-"Γιατί, πως είναι δηλαδή οι μπάρμπα Δήμοι;"

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Από ότι είδα σχεδόν όλοι είπατε πως δεν είναι ωραία σειρά..Για μένα ήτανε πολύ ωραία βέβαια δεν συγκρίνεται με το Ευτυχισμένοι Μαζί..Και μην ξεφεύγετε..Ανοίξατε συζήτηση για το Μίλα Μου Βρώμικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
οχι απλα καλη πολυ καλη!!!!:D:P
-----------------------------------------
και το μιλα μου βρωμικα ακομα ποιο καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Καλό και το Μίλα Μου Βρώμικα..Η Ρίτα είναι όλα τα λεφτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Βλακεία είναι.
Η και καλα μπαλαρίνα Μαργαρίτα με εκνευρίζει αφάνταστα.
Η υπόθεση είναι γελοία κ το σίριαλ τρέχει γρήγορα για αυτό μπορεί να έχει επιτυχία.
Μόνο ο ροκάς μου αρέσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμένα είναι η αγαπημένες μου σειρές τέτοιου είδους..Εντάξει αυτά με την Μαργαρίτα δεν είναι τόσο ωραία αλλά τα άλλα μου αρέσουν πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Βλακεία είναι.
Η και καλα μπαλαρίνα Μαργαρίτα με εκνευρίζει αφάνταστα.
Η υπόθεση είναι γελοία
κ το σίριαλ τρέχει γρήγορα για αυτό μπορεί να έχει επιτυχία.
Μόνο ο ροκάς μου αρέσει.:)

Μέχρι εδώ καλά το πας.
Ποιος ροκάς μωρέ;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Πω σε εμένα μάρεσε πολύ.Φαίνεται μόνο σε μικρούς αρέσει..Σήμα Καταλληλότητας:Απαγορεύεται για ανήλικους άνω των 14 ετών και το σήμα ένα ορθογώνιο σχήμα και μέσα να έχει τον bugs bunny
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μέχρι εδώ καλά το πας.
Ποιος ροκάς μωρέ;:lol:

Εμένα μου αρέσει ως ηθοποιός, τώρα αν εσένα δεν σε πείθει...:ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top