Μπορώ να κάνω 10% για σχολές διαφορετικής κατεύθυνσης;

papak1

Νεοφερμένος

Η papak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ουσιαστικά, θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει η δυνατότητα να δηλώσω τμήματα της θετικής κατεύθυνσης με το 10%. Πχ, για ημμυ ενώ έδωσα βιολογία στις πανελλήνιες.
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
δεν νομίζω να γίνεται , ας μας πει και κάποιος που γνωρίζει σίγουρα
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ουσιαστικά, θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει η δυνατότητα να δηλώσω τμήματα της θετικής κατεύθυνσης με το 10%. Πχ, για ημμυ ενώ έδωσα βιολογία στις πανελλήνιες.
Όχι δεν γίνεται. Κάνεις 10% μόνο για την κατεύθυνση που έχεις ανοίξει.
Για άλλη κατεύθυνση δίνεις ξανά.
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Όχι πρέπει να δώσεις ξανά πανελληνιες αν θες από την άλλη κατεύθυνση.
 

papak1

Νεοφερμένος

Η papak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ειχα μια ελπιδα χαχα... ευχαριστω πολυ παιδια!
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Ουσιαστικά, θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει η δυνατότητα να δηλώσω τμήματα της θετικής κατεύθυνσης με το 10%. Πχ, για ημμυ ενώ έδωσα βιολογία στις πανελλήνιες.
Θα ανοίξεις το Πολυτεχνείο με βιολογία ; Νομίζω η απάντηση είναι ξεκάθαρη...φυσικά και όχι . Ακόμα και να γινόταν δεν θα τελείωνες ούτε σε 15 χρόνια , ειδικά ένα τμήμα όπως το ημμυ . Πρέπει να δώσεις πάλι έχοντας την κατάλληλη τριάδα των θετικών μαθημάτων .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αν αυτό γινόταν, θα το έκανε η μισή Ελλάδα...

1685897179246.png
 

papak1

Νεοφερμένος

Η papak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πολυτεχνείο χωρίς μαθηματικά pls:'(
ηταν παραδειγμα γιαυτο και γραφω ΠΧ, δεν ειπα οτι ηθελα πολυτεχνειο, ημμυ:blink:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα ανοίξεις το Πολυτεχνείο με βιολογία ; Νομίζω η απάντηση είναι ξεκάθαρη...φυσικά και όχι . Ακόμα και να γινόταν δεν θα τελείωνες ούτε σε 15 χρόνια , ειδικά ένα τμήμα όπως το ημμυ . Πρέπει να δώσεις πάλι έχοντας την κατάλληλη τριάδα των θετικών μαθημάτων .
ηταν παραδειγμα το ημμυ, γραφω πχ πριν ξεκινησω :)
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.

papak1

Νεοφερμένος

Η papak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αν αυτό γινόταν, θα το έκανε η μισή Ελλάδα...

Οχι απαραιτητα... 1)συνηθως οι περισσοτεροι διαλεγουν μια ικανοποιητικη κατευθυνση 2)το τμημα που με ενδιαφερει εχει λιγοτερα μορια απο αυτο στο οποιο ειμαι τωρα. Δεν νομιζω πως η μιση Ελλαδα ενδιαφερεται να περασει σε τμημα χαμηλοτερων μοριων αλλης κατευθυνσης. Περα απο αυτο, δεν ειπα οτι θελω απο θεωρητικη να παω θετικη με μαθηματικα, αλλα απο θετικη με βιολογια. Διαφερουν σε ενα μαθημα μονο, ηλπιζα οτι ισως θα ισχυε κατι διαφορετικο. Ευχαριστω για τον σχολιασμο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top