Μπάντα

Newlife

Νεοφερμένος

Ο Newlife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 84 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ποιοί απο εσάς είναι σε πολύ καλο επίπεδο σε κιθάρα,ντράμς,πλήκτρα,μπάσο,φωνή?Έχετε μπάντα?Ονειρεύεστε να δημιουργήσετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Σε πολύ καλό επίπεδο δεν είμαι, ούτε καν σε καλό θα έλεγα, αλλά πάντα πίστευα πως το να γράφεις και να παίζεις δική σου μουσική είναι ίσως και ο πιο σημαντικός λόγος για να μάθεις ένα όργανο. Μια μπάντα έχω με κάτι φίλους, αλλά είμαστε σκορπισμένοι (στον κόσμο πλέον και όχι στην Ελλάδα απλά) και το παλεύουμε κάθε φορά να γινόμαστε και καλύτεροι. Ίσως κάποτε να γίνουμε και καλοί. ->0.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σε πολύ καλό επίπεδο δεν είμαι, ούτε καν σε καλό θα έλεγα, αλλά πάντα πίστευα πως το να γράφεις και να παίζεις δική σου μουσική είναι ίσως και ο πιο σημαντικός λόγος για να μάθεις ένα όργανο. Μια μπάντα έχω με κάτι φίλους, αλλά είμαστε σκορπισμένοι (στον κόσμο πλέον και όχι στην Ελλάδα απλά) και το παλεύουμε κάθε φορά να γινόμαστε και καλύτεροι. Ίσως κάποτε να γίνουμε και καλοί. ->0.
Ο καθένας ορίζει το "καλό" διαφορετικά, εσύ είσαι αρκετά αυστηρός με τον εαυτό σου. Αν εσύ δεν είσαι σε καλό επίπεδο, εγώ δεν είμαι καν σε επίπεδο, είμαι σε σημείο :P
Μέχρι στιγμής τα καταφέρνουμε να γινόμαστε καλύτεροι κάθε φορά νομίζω, αν και γίνεται όλο και πιο δύσκολο.
->0-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Ναι, είχα το παρα τρίχα συγκρότημα. Έγραφε στίχους ένας φίλος μου κι εγώ έβγαζα μουσική, εποχές γυμνασίου. Τα θυμάμαι και γελάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Quantum και ξερό ψωμί!!!!!!!!!!! Είμαι εγώ κιθάρα/φωνή, μπάσο ενας φίλος μου, και επίσης ένας φίλος μου ντράμς(δευτερη κιθαρα θα ερθει το καλοκαίρι)..Κάναμε και live!!! Τα σπάσαμε όπως ήταν φυσικο , και τώρα μας είπαν να παιξουμε σε ενα μαγαζι(με είσοδο ρεεεεεεεε:lol:)
Αλλα πανελλήνιες ρε ****.....Παντως για καμια καθαρα δευτέρα το βλέπω...
Παίζουμε κυριώς μεταλ, metallica,megadeth,sabbath...γενικα και ροκιες αμα λάχει.
Καλη θέληση να υπαρχει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εκανα φωνιτικα (brutal) σε μια μπαντα παλιοτερα, και εχω παιξει αρκετες φορες κιθαρα σε μπαντες της μιας νυχτας, ακομα και μερας:P Μεχρι και μπαγλαμα εχω παιξει σε μπαντα της μιας μερας (για τα live μιλαω, αμα βαζαμε και προβες μεσα....:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τίποτα ακομη.....κατι ηθελα να πω, εσείς που τουλάχιστον έχετε μπάντες γιατι δεν πάτε να δηλώσετε συμμετοχή στις οντισιόν των ειδήσεων του σταρ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Τι οντισιόν?

Ασε ακυρο το εψαξα και βρήκα..Κοιτα τώρα το μαθαίνω..Αλλα προς το παρών με τίποτα δεν γίνεται..Ηδη με δυσκολία κανουμε συχνες προβες και για το live που θα κανουμε σύντομα(αμα εχω περισσοτερα θα σας πω), πόσο μαλλον για Οντισιόν να τρεχουμε απο δω και απο κει..Χώρια που ποιος ξέρει τι ανώμαλοι θα πανε στο σταρ...Ισως ψωνια που να τους θέλουν για ριάλιτι...Αλλα δεν είναι το θέμα μας αυτο!! Φετος εχει πανελλήνιες!!!! Απο το καλοκαίρι, ελευθεροι, παει δεν θα υπαρχει αυτό που θα γίνει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
το ονειρο μου ειναι να ειμαι σε μια μπαντα........ο δασκαλος της μουσικης μ ειπεοτι εχω φωναρα και στη συναυλια π μαλλον θ κανουμε στ τελος θ τραγουδησω.ειμαι πολυ ευτυχισμενη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Θα μου άρεσε να φτιάξω μία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ω, εγώ έχω πολύ ωραία φωνή:P.

Όχι, εντάξει, δεν είναι τέλεια, αλλά ακούγομαι. Και αφού μ' αρέσει να τραγουδάω, ίσως όταν πάω φοιτητής, να κάνω και μια μπάντα (θα πρέπει βέβαια να βρω κάποιον που παίζει κιθάρα/ντραμς και σίγουρα πιάνο, διότι το πιάνο δημιουργεί κατά τη γνώμη μου τον ωραιότερο ήχο!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ω, εγώ έχω πολύ ωραία φωνή:P.

Όχι, εντάξει, δεν είναι τέλεια, αλλά ακούγομαι. Και αφού μ' αρέσει να τραγουδάω, ίσως όταν πάω φοιτητής, να κάνω και μια μπάντα (θα πρέπει βέβαια να βρω κάποιον που παίζει κιθάρα/ντραμς και σίγουρα πιάνο, διότι το πιάνο δημιουργεί κατά τη γνώμη μου τον ωραιότερο ήχο!).

Τον shadow. Θα διορθώνετε και τους αγράμματους κιθαρίστες/ντράμερς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikel0uko

Νεοφερμένος

Η mikela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νίκαια (Λάρισα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ποιοί απο εσάς είναι σε πολύ καλο επίπεδο σε κιθάρα,ντράμς,πλήκτρα,μπάσο,φωνή?Έχετε μπάντα?Ονειρεύεστε να δημιουργήσετε?
παιζω ντραμς σε σχετικα καλο επιπεδο...
και το παλευω με κιθαρα κ μπασο
ημουν σε μπαντα αλλα λογο μαθηματων το διαλισαμε...
βασικα τωρα προτερεοτιτα ειναι το πτυχειο στν μουσικη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
παιζω ντραμς σε σχετικα καλο επιπεδο...

Ντραμς θέλω να μάθω και εγώ! Θεωρώ πως είναι μακράν το καλύτερο μουσικό όργανο. :D

(μετά από μερικά χρόνια ζωντανεύω το θέμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top