Μου αρέσει η καθηγήτρια Γαλλικών

Guest 387112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου αρέσει η καθηγήτρια που μου κάνει ιδιαίτερα στα γαλλικά, τι να κάνω?
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,628 μηνύματα.

Guest 387112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,848 μηνύματα.
Σας ρωτάω για να γελάσω με τις τρολοαπαντήσεις 😁. Δεν γίνεται φίλε γιατί υπάρχουν πολλοί ανασταλτικοι παράγοντες, θα σου στείλω pm να κλάψεις από τα γέλια
δοκίμασες κανένα ραβασάκι; :P

Aν είσαι καλός μαθητής και κάνεις όλες τις εργασίες, μπορεί και να σε παρατηρήσει. Τι είναι αυτό που σε ελκύει σε αυτήν;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Να βλέπουν οι γερμανόφωνοι - γερμανολάτρες του forum τι τραβάμε κι εμείς οι γαλλόφωνοι! :P :lol:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Όχι όχι, απλά υπάρχει μία ελαφρά κόντρα γαλλόφωνων - γερμανόφωνων και είπα να το εντάξω κι αυτό ως επιχείρημα :lol:

Για την περίπτωσή σου, τι να πω, απλά από περιέργεια, πόσο χρονών είναι η καθηγήτρια;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top