Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Επειδή το έχω δει το έργο, η απάντηση είναι: ΠΕΡΙΜΕΝΕ. Τα αγόρια στην ηλικία σου δεν είναι (συνήθως) ώριμα για σχέση.



Άκου τον που σου λέει..συνήθως αυτές οι ηλικίες είναι :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Άκου τον που σου λέει..συνήθως αυτές οι ηλικίες είναι :wall:
Λες ε; Οκ, θα ακολουθήσω την συμβουλή του Dias :) Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Λες ε; Οκ, θα ακολουθήσω την συμβουλή του Dias :) Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας :D
Διάβασε και ΕΔΩ, να δεις τι τράβηξε ένα κακόμοιρο κορίτσι από ένα μικρό αγόρι.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris95

Νεοφερμένος

Ο Chris95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κοπελια θα σου μιλησω σαν αγορι.Δε θα κανει τιποτα μεχρι να βεβαιωθει οτι τον γουσταρεις.ΑΛΛΑ μη του την πεσεις κιολας ουτε να του το πεις χυμα.Αυτο μας ξενερωνει.Ελπιζω να βοηθησα καλη επιτυχια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μικρή Αγαπούλα

Νεοφερμένος

Η Μικρή Αγαπούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κορίτσια, θέλω επιγόντως τις συμβολές σας. Μου αρέσει ένα αγόρι από την πρώτη γυμνασίου ( εγώ είμαι δευτέρα). Τον γνώρισα στην αρχή από τα ιδιωτικά φροντηστήρια των αγγλικών περίπου στην ηλικία των 9 χρωνών αλλά τα 3 τελευταία χρόνια εχώ αλλάξει φροντηστήριο και δεν τον έχω συναντήσει από τότε. Τώρα που τον έχω ξαναδεί δεν είναι κούκλος είναι θεός!!!!:P
Την δεύτερη μέρα του σχολείου μάλον μέρα μας κατάλαβε και μάλλον μας σχολίαζε στους φιλους του. Όταν περνούμε από διπλα του μερικές φορές με κοιτάει κάπως παράξενα.:/:
Το πρόβλημα είναι όμως ότι είναι τόσο θεός που τον θέλουν πάρα πολλά κορίτσαι και δεν ξέρω αν έχω changes. Για να φανταστήτε ως και η καλύτερη μου φίλη των θέλει!!:worry: Το άλλο πρόβλημα είναι πως είμαι λίγο τροπαλή και δεν τα έχω φτιάξε ποτέ με αγόρι. Τι να κάνω;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θεός στα 12? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να βρεις άλλον. Αν είναι 1η γυμνασίου και τον θέλουν κι όλες, θα' ναι τέρμα ψωνισμένος, οπότε βρες κάποιον μεγαλύτερο, που να μην τον θέλουν όλες. Άιντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το άλλο πρόβλημα είναι πως είμαι λίγο τροπαλή και δεν τα έχω φτιάξε ποτέ με αγόρι. Τι να κάνω;;;;:hmm:



Ε ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.


Ε ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος...

Oh come on, λες κι εσύ κι όλοι μας, στα 12 είχαμε σοβαρότερα προβλήματα. Τσιλ λίγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Oh come on, λες κι εσύ κι όλοι μας, στα 12 είχαμε σοβαρότερα προβλήματα. Τσιλ λίγο. :P

Εγώ γιατί δεν είχα ποτέ τέτοια προβλήματα; :hmm: Δεν έκανα σχέσεις στο γυμνάσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Κορίτσια, θέλω επιγόντως τις συμβολές σας. Μου αρέσει ένα αγόρι από την πρώτη γυμνασίου ( εγώ είμαι δευτέρα). Τον γνώρισα στην αρχή από τα ιδιωτικά φροντηστήρια των αγγλικών περίπου στην ηλικία των 9 χρωνών αλλά τα 3 τελευταία χρόνια εχώ αλλάξει φροντηστήριο και δεν τον έχω συναντήσει από τότε. Τώρα που τον έχω ξαναδεί δεν είναι κούκλος είναι θεός!!!!:P
Την δεύτερη μέρα του σχολείου μάλον μέρα μας κατάλαβε και μάλλον μας σχολίαζε στους φιλους του. Όταν περνούμε από διπλα του μερικές φορές με κοιτάει κάπως παράξενα.:/:
Το πρόβλημα είναι όμως ότι είναι τόσο θεός που τον θέλουν πάρα πολλά κορίτσαι και δεν ξέρω αν έχω changes. Για να φανταστήτε ως και η καλύτερη μου φίλη των θέλει!!:worry: Το άλλο πρόβλημα είναι πως είμαι λίγο τροπαλή και δεν τα έχω φτιάξε ποτέ με αγόρι. Τι να κάνω;;;;:hmm:
WTF!!! :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Νιώθω παππούς μετά από αυτό που διάβασα. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.


Βασικά ρε κοπελιά διατί κόπτεσαι τόσο πολύ να βρεις boyfriend? Έχουν όλες οι φίλες σου και συ ζηλεύεις? Δεν είναι ανάγκη να έχεις όλες τις ώρες ένα αξεσουάρ δίπλα σου. Αν δεν του μιλήσεις πρώτα να διαπιστώσεις μήπως δεν ταιριάζετε στην τελική, τί σχέση και κουραφέξαλα? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Χαλαρώστε ρε παιδιά.Το κορίτσι είναι 14 και ερωτεύθηκε.Πού το παράλογο?Δεν το έχετε ξαναδεί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν είχα ποτέ τέτοια προβλήματα; :hmm: Δεν έκανα σχέσεις στο γυμνάσιο.

Δε μίλησα για σχέσεις, είπα απλά ότι όλοι μας στα 12 είχαμε προβλήματα - χαζομαρούλες, είτε επειδή δεν μας έπαιρναν το παιχνίδι που θέλαμε, είτε επειδή δε μας αγαπούσε ο Κωστάκης, είτε επειδή η μαμά μαγείρεψε πάλι φακές.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Κορίτσια, θέλω επιγόντως τις συμβολές σας. Μου αρέσει ένα αγόρι από την πρώτη γυμνασίου ( εγώ είμαι δευτέρα). Τον γνώρισα στην αρχή από τα ιδιωτικά φροντηστήρια των αγγλικών περίπου στην ηλικία των 9 χρωνών αλλά τα 3 τελευταία χρόνια εχώ αλλάξει φροντηστήριο και δεν τον έχω συναντήσει από τότε. Τώρα που τον έχω ξαναδεί δεν είναι κούκλος είναι θεός!!!!:P
Την δεύτερη μέρα του σχολείου μάλον μέρα μας κατάλαβε και μάλλον μας σχολίαζε στους φιλους του. Όταν περνούμε από διπλα του μερικές φορές με κοιτάει κάπως παράξενα.:/:
Το πρόβλημα είναι όμως ότι είναι τόσο θεός που τον θέλουν πάρα πολλά κορίτσαι και δεν ξέρω αν έχω changes. Για να φανταστήτε ως και η καλύτερη μου φίλη των θέλει!!:worry: Το άλλο πρόβλημα είναι πως είμαι λίγο τροπαλή και δεν τα έχω φτιάξε ποτέ με αγόρι. Τι να κάνω;;;;:hmm:
Ασε τους ερωτες, και προσεξε λιγο στο μαθημα της γλωσσας...Αυτο να κανεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Χαχαχ Θεος λέει... 12 χρονων σκατό ο σπόρος και το παίζει George Clooney... Εδώ δεν ξέρει να σκουπίζει το ποπο του που λεει ο λογος, θελετε και σχεσεις τρομαρα σας:P. Εσύ κατσε να διαβασεις τα μαθηματα σου πρωτα που απ οτι βλεπω έχεις πολλά ορθογραφικά λαθη κι άσε τους έρωτες οταν μεγαλωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Χαλαρώστε ρε παιδιά.Το κορίτσι είναι 14 και ερωτεύθηκε.Πού το παράλογο?Δεν το έχετε ξαναδεί?

Στα 14 έτη, υπάρχει λέξη έρωτας ή ενθουσιασμός-πειραματισμός; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στα 14 έτη, υπάρχει λέξη έρωτας ή ενθουσιασμός-πειραματισμός; :hmm:

Γιατί έχει πολύ σημασία τι είναι ε;
Απλά συμβαίνει, get used to it, thats life, δεν ερωτεύονται όλοι στα 30.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Στα 14 έτη, υπάρχει λέξη έρωτας ή ενθουσιασμός-πειραματισμός; :hmm:

Στα 14 σήμερα πολλές ξέρουν τι είναι έρωτας.Και κυριολεκτικώς και μεταφορικώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top