Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Λοιπόν, κοιτάξτε τι έγινε σήμερα! Ερχόταν συνεχώς στην τάξη μου στα διαλείμματα κ πλακωνόταν με κάτι παιδιά κ συνεχώς γυρνούσε να δει αν τον κοιτάω...κ τα παιδιά έλεγαν συνεχώς υπονοούμενα για εμάς κ μπλα μπλα... Όταν σχολάμε λοιπόν, όπως έφευγα, μου κάνει ο φίλος του:Μαρία, ο Χ. είναι εδώ αν θες να του πεις κάτι... Εγώ κάνω πως δεν άκουσα και φεύγω.. Όμως, μετά άλλαξα γνώμη και πήγα και τους συνάντησα στο δρόμο που είχαν σταματήσει κάπου. Τότε του κάνω: Χ., μπορώ να σου μιλήσω, χωρίς να είναι και αυτός μπροστά? Και τότε κάνει ο φίλος του:Πηγαίνετε στο κτελ να μιλήσετε. Και λέει ο Χ.: Μαρίνα όχι στο κτελ, θα μας κοροϊδεύουν τα παιδιά αύριο... Τότε κάνει ο φιλος του : Ρε σε γουσταρει η κοπέλα κ εσύ ντρέπεσαι... Φεύγει ο φίλος λοιπόν κ μου κάνει ο Χ να του πω γρηγορα γιατι θα χάσει το λεωφορείο... Του λέω λοιπόν να μου δώσει μια λογική εξήγηση για τη συμπεριφορά του. ¨Ότι τον ρωταω για τελευταία φορά εαν είναι απόλυτα σιγουρος ότι δεν θέλει να γινει κάτι μεταξυ μας. Και μου λεει οτι ναι το εχει πάρει απόφαση. Τότε του λέω γιατί τα εκανε όλα αυτά κ με ρωτάει ποιά αυτά. Και του λέω ξέρεις ποια εννοώ. Και μου λέει: α, για τα μάτια, αυτά τα κάνω σε όλες τις κοπέλες. Να φύγω τώρα? Και του λέω, άντε φυγε.
Οπότε είμαι κάπως χάλια, καθώς είναι η πρώτη φορά που έχω ερωτευτεί τόσο μα τόσο έντονα κ ξερω οτι θα μου είναι τρομερά δύσκολο να τον ξεπεράσω. Πώς όμως γίνεται αυτό? Όλα μα όλα έδειχναν πως με γουστάρει, ήμουν τόσο σίγουρη. Και επίσης ξέρω ότι αυτά δεν τα κάνει σε άλλες κοπέλες!!! Ειλικρινά δεν ξέρω πως να τον ξεχάσω...ήταν το ιδανικό αγόρι για εμένα....δεν είναι σαν όλα τα αγόρια...αυτός ήταν διαφορετικός!!! Ήταν τόσο γλυκός κ καλός κ ντροπαλός μαζί μου!!!
Ποιά είναι η γνώμη σας για όλα αυτά???!!!!

τι σκληρος αντρας :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Η γνώμη μας είναι ότι το παιδί είναι ανώριμο... :P End of the story..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Η γνώμη μας είναι ότι το παιδί είναι ανώριμο... :P End of the story..
Δηλαδή? Πιο συγκεκριμένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Η γνώμη μου ειναι οτι ο τύπος είναι τρόμπας. And of story.
Ασ'τον δεν αξίζει. Δεν γίνεται να θες μια κοπέλα να σου το λέει και εκείνη δυο φορές και να είσαι κότα. Ελεος δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Η γνώμη μου ειναι οτι ο τύπος είναι τρόμπας. And of story.
Ασ'τον δεν αξίζει. Δεν γίνεται να θες μια κοπέλα να σου το λέει και εκείνη δυο φορές και να είσαι κότα. Ελεος δηλαδή...

συμφωνω βαλτην κατω και αλλαξες της τα φωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
θες να στο πω ωμα?

Άστο, θα το πω εγώ. Νομίζω ότι είναι λίγο μαλάκας, ή δεν ξέρει τι θέλει...
(τουλάχιστον από αυτά που διάβασα εδώ πέρα, δεν τον ξέρω προσωπικά το παιδί :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λυπάμαι, αλλά έπαιζε μαζί σου. :whistle: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Σιγά μωρέ τα αυγά. Μικρή είσαι ακόμα! Η αλήθεια βέβαια είναι πως πολλές φορές άλλα πιστεύουμε ότι δείχνουν οι άλλοι προς τα εμάς και άλλα συμβαίνουν στην πραγματικότητα, οπότε μια εναλλακτική γνώμη είναι να αφήσεις να περάσει λίγο ο καιρός αδιαφορώντας για το παλικάρι:P-δυσκολάκι βέβαια- και μετά δες πιο αντικειμενικά την συμπεριφορά του απέναντί σου όλο αυτό τον καιρό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Και μου λέει: α, για τα μάτια, αυτά τα κάνω σε όλες τις κοπέλες.Να φύγω τώρα?
..................................................................................................................................
..................................................................................................................................
δεν είναι σαν όλα τα αγόρια,αυτός ήταν διαφορετικός!!!Ήταν τόσο γλυκός κ καλός κ ντροπαλός μαζί μου!!!
Αυτά τα δύο δεν πάνε πακέτο,δε νομίζεις?
Ειλικρινά δεν ξέρω πως να τον ξεχάσω...ήταν το ιδανικό αγόρι για εμένα
Πρώτον είσαι μικρή ακόμη και εννοείται ότι θα τον ξεχάσεις...δεύτερον έχω την εντύπωση ότι υποτιμάς λίγο τον εαυτό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ήταν τόσο γλυκός κ καλός κ ντροπαλός μαζί μου!!!
Ποιά είναι η γνώμη σας για όλα αυτά???!!!!
Ότι αν τα φτιάξεις μαζί του θα τον κάνεις ό,τι θες. Μεγιά το νέο σου σκυλάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Λοιπόν, μου αρέσει ένα αγόρι από το δημοτικό και είμαστε στο ίδιο γυμνάσιο. Κανείς από τους δυο μας δεν κάνει κίνηση και συνέχεια ανταλλάσσουμε ματιές!! Του λέω αραιά και που κανένα γεια, επειδή ντρέπομαι, όπως και αυτός. Έχω παρατηρήσει ότι όταν μιλάω με κάποιο άλλο αγόρι, με κοιτάζει έντονα, ουσιαστικά με καρφώνει, σαν να μου λέει ''γιατί μιλάς με αυτόν;'' Όταν του μιλάω δεν με κοιτάει σχεδόν καθόλου και σκύβει το κεφάλι του... Υπάρχουν μέρες που δεν με κοιτάει σχεδόν καθόλου και άλλες που δεν προλαβαίνω τις ματιές του!!! Είναι πολύ ντροπαλός αλλά συνάμα πολύ καλό παιδί, ευγενέστατος και καλός μαθητής. Έχω μάθει πως θέλει να κάνει σχέση μετά τα 18 γιατί θέλει να αφοσιωθεί στα μαθήματά του... Μήπως για αυτό έχουμε μείνει μόνο στις ματιές; Με κοιτάει όταν περνάω από μπροστά του και όταν μιλάω με φίλες μου... Όμως δεν κάνει κίνηση... Τι σημαίνουν όλα αυτά; Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!

Επισήμανση: Τα μηνύματα 412 - 423 προήλθαν από νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Που να ξέρουμε εμείς ;:confused: Αν είναι τόσο ντροπαλός όπως λες γιατί δεν κάνεις κίνηση εσύ να του μιλήσεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Λοιπόν, μου αρέσει ένα αγόρι από το δημοτικό και είμαστε στο ίδιο γυμνάσιο. Κανείς από τους δυο μας δεν κάνει κίνηση και συνέχεια ανταλλάσσουμε ματιές!! ........... Όμως δεν κάνει κίνηση... Τι σημαίνουν όλα αυτά;
Επειδή το έχω δει το έργο, η απάντηση είναι: ΠΕΡΙΜΕΝΕ. Τα αγόρια στην ηλικία σου δεν είναι (συνήθως) ώριμα για σχέση.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ντρέπομαι :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αμα ντρεπεσαι κατσε στις ματιες τοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Dias, το συγκεκριμμένο αγόρι είναι ώριμο.

Αμα ντρεπεσαι κατσε στις ματιες τοτε.
Μάλλον αυτό θα γίνει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Dias, το συγκεκριμμένο αγόρι είναι ώριμο.
Έτσι νόμιζε κάποτε κάποια ψυχή και για μένα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ξεκινα με ενα ωραιο δωρο.
Αγόρασέ του γυαλια ηλίου.

Για να σοβαρευτούμε,καποιος πρεπει επιτελους να κανει την πρωτη κινηση,μα που θα παει η ιστορια τελοσπαντων βρε παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ξεκινα με ενα ωραιο δωρο.
Αγόρασέ του γυαλια ηλίου.

Για να σοβαρευτούμε,καποιος πρεπει επιτελους να κανει την πρωτη κινηση,μα που θα παει η ιστορια τελοσπαντων βρε παιδια;
Θα τραβήξει μακριά αυτή η βαλίτσα, το βλέπω :P Τι θέλω και μπλέκω; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top